id: y8m2u2

Kamil Czeszel - pomóż mi spełnić marzenie o własnej płycie

Kamil Czeszel - pomóż mi spełnić marzenie o własnej płycie

Nasi użytkownicy założyli 980 666 zrzutek i zebrali 1 002 337 881 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

b3c3f8b5e09156ab.jpegJestem Kamil. Urodziłem się i mieszkam w pięknym mieście Toruniu. Bywają dni gdy ciężko iść, lecz dusza moja zawsze wzlatuje wysoko.

Bo to co kocham, to śpiew.

To śpiew pozwala poruszać mi się wśród marzeń i gwiazd, unosząc każdą nutę w przestworza.


Z dumą mogę więc powiedzieć, że jestem piosenkarzem. Piosenkarzem z wielkimi marzeniami.

Z marzeniami o własnej płycie.


Dlaczego śpiewam?

Śpiewam, bo mogę! :)

To jedno mogę robić, oddając całkowicie swoją duszę i serce.


Występowałem w licznych programach, konkursach i festiwalach, otrzymując nagrody i wyróżnienia. W programie "Mam Talent" (2016 r.) wykonałem utwór Czesława Niemena "Jednego serca". Na Przystanku Woodstock w 2015 roku zaśpiewałem tę piosenkę z Anią Rusowicz podczas koncertu "Flower Power".

W telewizyjnej "Szansie na sukces" w 2019 r. z udziałem Jana Borysewicza, gitarzysty i lidera Lady Pank, oraz współtwórcy tego zespołu – tekściarza Andrzeja Mogielnickiego zaśpiewałem piosenkę "Bo tutaj jest jak jest", przebój ze wspólnej płyty Borysewicza i Pawła Kukiza, za co otrzymałem wyróżnienie.

Jestem także laureatem Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, organizowanego przez Fundację Anny Dymnej. Wygrałem Festiwal piosenką "Ślepa miłość" i to otworzyło mi drogę do Opola. Fundacja i Anna Dymna pozwalają ludziom spełniać marzenia, dają siłę na otwarcie kolejnych drzwi "do gwiazd".

Na festiwalu Opole 2020: Debiuty walczyłem o nagrodę im. Anny Jantar. I wygrałem :) piosenką Burze. Szczęśliwy wyjechałem z Opola z Karolinką.

Śpiewałem również z Michałem Szpakiem, Piotrem Cugowskim i Katarzyną Wilk.

Mój głos doceniło również moje ukochane miasto Toruń. W roku 2021 zostałem laureatem nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii "człowiek kultury roku 2019".


Wszystkie utwory, które śpiewam są dla mnie ważne, przejmujące, uduchowione. Są bardzo bliskie memu sercu i przyjazne dla ucha:)

Chcę śpiewać dla jak najszerszej publiczności - dla fanów, entuzjastów, romantyków, dla wszystkich którym w duszy gra i śpiewa. I tym śpiewem chciałbym się podzielić, wydając własną płytę.


Celem projektu "marzenie o własnej płycie" jest stworzenie, nagranie i wydanie wyjątkowego albumu muzycznego, z piosenkami które trafią do serca i umysłu. Wpłaty ze zbiórki przeznaczone zostaną na nagrania (opłacenie studia, muzyków), produkcję muzyczną czy wytłoczenie płyt.


Z góry bardzo dziękuję za Wasze wszelkie wsparcie.

Kamil Czeszel Official

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Wpłaty 77

DN
Dominika
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
RO
R.O Toruń
ukryta
MI
Milena
10 zł
TP
Miś Bazyli
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków