Środki ochrony indywidualnej dla ratowników z Wejherowa (maski, kombinezony, środki dezynfekcyjne) ID: y8wd67

Środki ochrony indywidualnej dla ratowników z Wejherowa (maski, kombinezony, środki dezynfekcyjne) ID: y8wd67

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

25 107 zł z 30 000 zł

83%

25 107 zł

25 107 zł

z 30 000 zł

zakończona

zakończona

08.05.2020r

392

392

wspierających
83%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • EDIT 03.05

  https://youtu.be/4zIvKRa3uSA


  Kochani, tutaj załączam serdeczne podziękowania dla Was wszystkich, którzy wpłacili, udostępnili lub przekazali środki ochrony indywidualnej od samych ratowników medycznych z Wejherowa. JESTEŚCIE NAJLEPSI!!! BRAWO!!!

  Zrzutka ostatecznie trwa do 8 maja więc może uda nam się jeszcze trochę dozbierać? W tym tygodniu finalizujemy umowę z firmą Santi z Gdyni, która aktualnie szyje a następnie przekaże ratownikom 60szt. kombinezonów ochronnych za kwotę 15 tys. zł. Dodatkowo od siebie, firma Santi przekaże 60 par butów ochronnych oraz pokrowców na kombinezony.

  Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w tą zrzutkę. Zdrówka i pamiętajcie #niekłammedyka.

  Czytaj więcej
 • EDIT 6.04:

  Nie sposób wyrazić wdzięczności wszystkich ratowników medycznych stacjonujacych w Wejherowie, Rumi, Redzie, Gniewinie i Szemudzie! JESTEŚCIE WIELCY!!! Wspólnie ubieraliśmy ogromną kwotę ponad 20 tys. zł - szok! Środki, które zostały zakupione (dokument przekazania zamieściłam w zdjęciach) są na bieżąco wykorzystywane do wyjazdów ratowników związanych zarówno z podejrzeniami zachorowań na Covid-19, jak i wszelkich innych zachorowań. Zbiórka nadal trwa, przyłączają się do nas kolejne osoby, które chcą pomóc, a w planach i marzeniach jest zakup urządzenia do dezynfekcji karetek Nocospray. Niestety jest to spory koszt, ok. 17 tys. zł więc jeszcze raz bardzo prosimy o wpłatę symbolicznej złotówki i/lub udostępnienie naszej zrzutki. Zdrówka dla wszystkich! Wszystko będzie dobrze!

  Czytaj więcej
 • EDIT 21.03:
  Dzisiaj rano przekazaliśmy ratownikom medycznym środki ochrony indywidualnej (kombinezony, gogle, maski, rękawiczki), środki (płyny, pianki, chusteczki) i maty dezynfekcyjne oraz kremy do rąk o wartości prawie 8 tys. zł. - BARDZO DZIĘKUJEMY! Na prośbę wielu osób, zrzutka kręci się dalej. To pomoże na bieżąco zaopatrywać ratowników w niezbędne środki ochronne. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy wszystkim zdrówka!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

EDIT 19.03:

Dziękujemy bardzo za tak ogromne wsparcie! Jesteście najlepsi!!! Mamy już zarezerwowane w hurtowniach środki ochrony indywidualnej i środki do dezynfekcji (czekamy tylko na odblokowanie pieniędzy ze zrzutki) ale jej nie zatrzymujemy, ponieważ mamy informację, że ratownicy potrzebują jeszcze urządzenia do dezynfekcji karetek Nocospray i może uda nam się, chociaż częściowo, wspomóc ich w tym zakupie!


Jak wszędzie czytamy/widzimy szpitale zgłaszają braki w środkach ochrony indywidualnej. Pamiętajmy, że jako pierwsi do podejrzeń zachorowań na koronawirusa jadą ratownicy. Wspomóżcie tych dzielnych ludzi, którzy też mają swoje rodziny, dzieci i też się boją!!!

Za te pieniądze zostaną zakupione środki ochrony indywidualnej, płyny dezynfekcyjne oraz mydła antybakteryjne i przekazane bezpośrednio do kierownictwa Zespołów Ratownictwa Medycznego znajdującego się przy Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie (Szpitale Pomorskie sp.z o.o.). Po zakupie zamieścimy faktury na Zrzutce. Z góry dziękuję za okazaną pomoc!

Wpłacający392

J
Jaśki
1 000 zł
A:
Ahmed :)
50 zł
WZ
Wojciech Zolkos
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
CK
Czesław Kukowski
1 600 zł
A
Anna
200 zł
DP
Danuta Piotrowska
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

560 608 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?