Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

34 905 zł z 50 000 zł

69%

34 905 zł

z 50 000 zł

zakończona

31.10.2019r

691

wspierających
69%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Rozszczep kręgosłupa, wodogłowie, zespół Arnolda Chiariego.

Cześć jestem Antoś Karabow. Urodziłem się 6 maja 2019r. w 34 tygodniu ciąży. Już w brzuszku mamy przeszedłem operację zamknięcia przepukliny oponowo - rdzeniowej. Czekam na zabieg wstawienia zastawki, która pomoże odbarczyć moją główkę. Czeka mnie długa i kosztowna rehabilitacja, dlatego potrzebujemy wraz z moją rodziną pomocy dobrych ludzi.

Za każdą nawet najmniejszą pomoc z całego serduszka dziękuję. Antoś.

Aktualności24

  • Witajcie. Antoś ma już jeden sukces za sobą :). W środę po około półgodzinnej walce ze swoim ciałkiem udało się Antkowi obrócić z pleców na brzuszek :D. Zaczął też się śmiać w głos szczególnie upodobał sobie braci i tatę to z Nimi najlepiej się bawi :) przez co ja czuję się troszkę zazdrosna :P. Teraz niestety jest mocno przeziębiony i nie może chodzić na rehabilitacje :(... mam nadzieje że szybko wróci do ćwiczeń...i będzie nas zaskakiwał co dzień :). Pozdrawiamy :)

  • Ostatnie dwa tygodnie Antek zmagał się z mocnym przeziębieniem. Oczywiście bracia również się po przeziębiali. Także "wesoło" było w domu. Na szczęście już jest dobrze :). W piątek udało się Go zaszczepić, był bardzo dzielny i w ogóle nie płakał :). Teraz przygotowujemy się do Chrztu :)

  • Przy wyjściu ze szpitala dostaliśmy 12 skierowań do poradni... Większość udało się nam ogarnąć w Tychach. Do kilku trzeba dojechać ale i tu dajemy radę z pomocą cioć i babci :* . Nasza pani neurolog jest bardzo zafowolona ze stanu nóżek Antosia określiła je mianem "nóżek dziecka chodzącego" ogromnie nas to cieszy, ale wiemy że to nie gwarantuje nam tego że Antoś będzie chodził. Teraz dużo zależy od mózgu i od ćwiczeń. Główce możemy pomóc tylko poprzez ćwiczenia, dawania dobrych bodźców. Mózg dziecka w pierwszym roku rozwija się intensywnie, robimy to co możemy z naszej strony a reszta zależy od Antosia naszego wojownika :*. Narazie jest troszkę do tyłu z umiejętnościami, ale widać postępy. Co rehabilitacja to coś do przodu... np pani Ania pokazuje Mu Jego kolanka, stopy i już po kilku ćwiczeniach On sam kładzie dłoń na kolanku :D. Główkę już też co raz lepiej trzyma w pionie, jeszcze sam leżąc na brzuszku nie umie jej podnieść(wciąż za ciężka dla Niego), ale potrafi chwilę przy naszej pomocy ją utrzymać :). Wszystkie te postępy cieszą nas ogromnie :D. Antek pokochał swoich braci:) cieszy się gdy się z Nim bawią lub tylko pojawiają w zasięgu wzroku. W ogóle bardzo towarzyski ten nasz Antoś zagaduje znajome twarze. Uśmiecha się i gaworzy :). Wesoło mam teraz w domu z tymi moimi chłopakami :). Oczywiście już pierwszego stracha Antoś nam napędził. Wyskoczyła Mu buła nad blizną na brzuszku po pierwszej zastawce. Wystraszeni zadzwoniliśmy do Jego pani chirurg(cudownej Dr Agnieszki P.)trochę nas uspokoiła i kazała podjechać na Ligotę w trakcie Jej dyżuru żeby mogła sobie to obejrzeć. Kazała zrobić nam usg i narazie obserwujemy, bo nie jest to nic strasznego. W czwartek jedziemy do Dr Agnieszki na kontrolę. Muszę dodać że jest to ulubiona lekarka Antosia jest dla Niego jak rodzina ;). Jak tylką Ją widzi od razu ma uśmiech od ucha do ucha i gada do Niej. Ale nie ma co się dziwić Dr Agnieszka operowała Antka już od brzuszka. To chyba będzie wszystko na ten miesiąc w domu :). Postaram się częściej dodawać aktualności z postępów Antosia. Dziękujemy za dalsze udostępnianie zrzutki i wpłaty, które już były i jeszcze będą. DZIĘKUJEMY :* I walczymy dale :)

  • Zobacz więcej

Wpłacający691

NK
NP-POLSKA KOLEDZY
1 430 zł
JG
John Gonley
1 000 zł
G
Gabryś
1 000 zł
MK
Mirek Karabow
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
AS
Anna Serafin
900 zł
S
Sudery Wrocław
700 zł
DI
Dominik i Ori
500 zł
GW
Glodne Wilki
500 zł
K
Karolina
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze82

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

396 591 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?