id: y95nzx

fotograficzna podróż dookoła świata

fotograficzna podróż dookoła świata

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 067 786 zrzutek i zebrali 1 164 088 201 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Zawsze powtarzam i głęboko wierzę w  to, że w życiu trzeba świadomie marzyć i że tylko dzięki temu można sprawić, by nasze najskrytsze pragnienia stały się rzeczywistością. Więc zdradzę Wam, że od jakiegoś czasu marzymy z Anią o podróży dookoła świata i z każdym dniem Nasze marzenia przybierają coraz bardziej realną formę :)) Wspólnie chcemy odwiedzić Los Angeles i Parki Narodowe, Tahiti, Wyspy Cooka, Fidżi, Nową Zelandię (północ i południe), Australię (Sydney, Melbourn i Darwin) Bali, Koh Samui, Phuket, Singapur i ewentualnie dorzucić do listy Tokyo, jeśli czas na to pozwoli. Ceny biletów za osobę zaczynają się od 2199 dolarów za osobę. Zdjęcia z podroży chcemy wykorzystać do stworzenia kalendarza, środki uzbierane ze sprzedaży przeznaczymy na schronisko dla zwierząt.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
37 zł
MS
marta stypuła
10 zł

Komentarze 3

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie zwracaj uwagi na ludzi, podążaj za marzeniami. Tylko głupcy nie potrafia marzyć

  37 zł
 • Anna S

  Śmieszne i straszne. Dojenie innych na spełnianie swoich marzeń to jakiś nowy trend. Może by tak ogarnąć kredyt jak robią to normalni ludzie?

  • Piotr Trzaskowski

   hmmm głównym założeniem zrzutki.pl bylo wspólne pomaganie, czyli cos na co człowiek sam nie może sobie pozwolić bo nie ma takich możliwości. zapewne sama zalozylas zrzutkę którą nie wypaliła wiec teraz będziesz komentować wszystkie inne zrzutki? to właśnie jest śmieszne i straszne. My mamy marzenie opisane wyżej, mamy Swoją pulę pieniędzy ale polski złoty Piotr wymianie na euro daje 4x mniejsza kwotę, dlatego założyłem zrzutkę. Proponuję Pani usunąć wszystkie swoje portale społecznościowe, wtedy będzie spokój na głowie.