id: y9d2xt

Rozwój bloga Zagubieni w Rzymie

Rozwój bloga Zagubieni w Rzymie

510 zł z 3 000 zł
17%
zakończona 15.09.2021r
4 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Mam na imię Dawid. Jestem autorem znanego bloga, który jest nietypowym przewodnikiem. Kiedy w 2013 roku przyjechałem do Rzymu, aby pogłębiać swoją wiedzę historyczną na jednej z tutejszych uczelni, zauważyłem, że nie ma przewodnika w języku polskim, który bardzo dokładnie opisywałby historię, sztukę, topografię, zagadki, tajemnice i sekrety Wiecznego Miasta. Tak narodził się pomysł na bloga - Zagubieni w Rzymie, który dość szybko zyskał przychylność turystów. Lata pracy pozwoliły rozwinąć moją stronę - dziś zaglądają na nią tysiące ludzi.

Niestety pandemia spowodowała, że blog może upaść, może przestać istnieć. Jeśli podoba Wam się ten przewodnik macie możliwość wesprzeć go i pomóc mu przetrwać. Każda złotówka ma znaczenie i każda zostanie wykorzystana na utrzymanie i rozwój bloga. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę dzielić się z Wami moją wiedzą i moją pasją. Wierzę, że z Waszą pomocą będę mógł kontynuować pracę nad blogiem, rozwijać go i nadal pomagać zagubionym odnaleźć się w Wiecznym Mieście.

Dziękuję, że jesteście!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4

KR
Katarzyna Rzepka
100 zł
MO
Małgorzata
200 zł
ML
Maja Lewandowski
10 zł
Patrycja Łada
200 zł

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
Order Miedziany
Otrzymujesz Miedziany Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, że należy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na jeden dzień. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan jednodniowego zwiedzania Rzymu, wraz z trasą naniesioną na mapę z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć. Jest to spora pomoc dla osób, które jadą do Rzymu po raz pierwszy, lub dla tych, którzy nie mają planu zwiedzania i nie wiedzą, od czego zacząć.
rozwiń
Wpłać 50 zł i więcej
Order Brązowy
Otrzymujesz Brązowy Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, iż należy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na wszystkie dni pobytu w Wiecznym Mieście. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan zwiedzania Rzymu na wszystkie dni Twojego pobytu, wraz z trasami naniesionymi na mapę, z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć. To olbrzymia pomoc dla osób nie posiadających planu bądź nie wiedzących, jak rozplanować swój kilkudniowy pobyt.
rozwiń
Wpłać 100 zł i więcej
Order Srebrny
Otrzymujesz Srebrny Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, iż należy Ci się Indywidualny Plan Zwiedzania Rzymu na wszystkie dni pobytu w Wiecznym Mieście wraz z miniprzewodnikiem. Jest to plik wykonany specjalnie dla Ciebie, w którym zawarty zostanie plan zwiedzania Rzymu na wszystkie dni Twojego pobytu, wraz z trasami naniesionymi na mapę, z zaznaczonymi na niej miejscami, które trzeba zobaczyć oraz wyczerpującym opisem każdego z tych miejsc. Jest to swoisty miniprzewodnik, bardzo ciekawa opcja dla osób, które chcą poznać historię miejsc, które odwiedzają.
rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Order Złoty
Otrzymujesz Złoty Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, że masz prawo do 3-godzinnego spaceru po Rzymie z autorem bloga (do odbioru od 15 września).
rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 4 z 6)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Order Platynowy
Otrzymujesz Platynowy Order Zagubionych w Rzymie - oznacza to, że masz prawo do całego dnia w Rzymie (8 godzin) z autorem bloga (do odbioru od 15 września).
rozwiń

(pozostało 6 z 6)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

744 178 zrzutek

i zebrali

529 365 360 zł

A ty na co dziś zbierasz?