id: y9h73c

#WoloTigersDlaJasia

#WoloTigersDlaJasia

191 zł
z 3 500
5%
zakończona
30.06.2019r
7
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 1 nagrodę/ofertę!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 981 686 zrzutek i zebrali 1 003 895 390 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Aby zrealizować plan uczczenia pamięci Jasia Kmiecia grupa WoloTigers planuje pojechać na zawody w Gdyni w grupie 250-300 wolontariuszy. Jak to w przypadku wszystkich dużych przedsięwzięć, tak i to nie może odbyć się bez Waszego wsparcia finansowego.

Na 2019 rok wyznaczyliśmy sobie ważny cel. Jedziemy dla Jasia

W sierpniu odbędzie się kolejna edycja największej w Polsce i jednej z największych w Europie imprez triatlonowych. Nasza obecność tam będzie kolejnym punktem do odhaczenia w realizacji wolontariackich planów, ale – przede wszystkim – będzie miała charakter symboliczny. Kilka miesięcy temu pożegnaliśmy się z naszym małym przyjacielem, Jasiem Kmieciem.

Jasiek był chłopcem, który wraz z Łukaszem, swoim fizjoterapeutą i przyjacielem, stoczył wiele walk na trasach imprez sportowych. Nie raz i nie dwa udowodnił, że niepełnosprawność nie ma szans stanąć na drodze do spełniania marzeń. Każdy z wolontariuszy, który obserwował ich determinację, pasję do sportu i walkę zmienił swoje wyobrażenie na temat niepełnosprawności w sporcie i łączenia dwóch światów – osób w pełni zdrowych i tych, które potrzebują odrobiny wsparcia. Widok uśmiechniętego chłopca siedzącego w wózku, który kierowany jest przez biegacza, nie tylko wyciska łzy, ale i umacnia w przekonaniu, że to nie nasza praca, ale właśnie ich jest tu najcenniejsza. My tylko (choć czasami i aż) pomagamy w realizacji marzeń.

Grupa WoloTigers powstała z inicjatywy pięciu doświadczonych osób w sferze wolontariatu, zrzeszając i zapraszając do swojego kręgu młodych ludzi, pragnących zdobywać nową wiedzę.

Swoje doświadczenia zbieraliśmy na takich imprezach, jak: The World Games 2017, Dziesiątka Wroactiv, RST Półmaraton Świdnicki, Nocny Wrocław Półmaraton, Wrocław Maraton, IronMan 70.3 Gdynia, The Color Run, Runaway, Wrocław Global Forum i innych.

W 2018 roku wsparliśmy organizatorów największych sportowych imprez, dołączając do nich z ponad 700 wolontariuszami z całej Polski. Do współtworzonych przez nas imprez z mijającym roku należą:

5. Dziesiątka Wroactiv – 70 wolontariuszyStreet Meet 2018 – 60 wolontariuszyThe Color Run Poznań 2018 – 20 wolontariuszyCykl biegów Runaway – łącznie 100 wolontariuszy w 3 lokalizacjachENEA IronMan 70.3 Gdynia – 80 wolontariuszy z 3 lokalizacjiWrocław Business Run 2018 – 40 wolontariuszyPKO Bieg Charytatywny - 15 wolontariuszy4 RST Półmaraton Świdnicki – 250 wolontariuszy

Wszystkie te imprezy, jak i wiele innych, można zobaczyć na naszym fanpage’u (https://www.facebook.com/WoloTigers/), na którym dokumentujemy naszą pracę.

Jak wszyscy uczestnicy wiedzą, imprezy takie nie mogą odbywać się bez wolontariuszy, którzy od początku do końca wspierają swoją pracą organizatorów, ale również dopingują i podnoszą na duchu samych zawodników. Niejednokrotnie po wydarzeniach, w których uczestniczyliśmy, dostawaliśmy podziękowania. Dla nas jest to pasja, a chęć rozwoju motywuje do poszerzania horyzontów i zwiększania liczby naszych WoloTigersów w Polsce.

Potrzeba pomoc

Za zebrane środki planujemy realizację 3 rzeczy:

- wsparcie finansowe wolontariuszy w zakupie biletów wyjazdowych PKP na trasach: miasto wyjazdowe - Gdynia, Gdynia - miasto wyjazdowe,

- rozwój grupy WoloTigers poprzez zakup koszulek z logo WoloTigers. Dzięki koszulkom będziemy jeszcze bardziej widoczni na eventach,

- organizację szkoleń z pierwszje pomocy dla wolontariuszy wyjeżdżających na ENEA IronMan 70.3 Gdynia

Liczymy na Waszą pomoc, każda złotówka pomoże nam spełnić nasze marzenia i uczcić pamięć Jasia.

#WoloTigersDlaJasia

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
Wsparcie zbiórki #WoloTigersDlaJasia
W ramach nagrody proponujemy umieszczenie imienia i nazwiska na fladze, którą przekażemy mamie Jasia z podpisami innych osób zaangażowanych w ENEA Iro...
50 zł

Kupione 2

Zakończona

Wpłaty 7

AR
Ania
50 zł
FT
Beata
50 zł
KW
Kasia Wolniaczyk
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JM
Joanna M.
10 zł
 
Karol Ostrowski
1 zł
AW
Agnieszka Wincewicz
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków