id: y9sunj

Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Rytlowie

Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Rytlowie

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
1 661 zł
z 2 830
58%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 037 226 zrzutek i zebrali 1 107 155 255 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka organizowana jest na rzecz Przytuliska dla bezdomnych Zwierząt w Rytlowie 'Psy Pani Magdy'.

AD - Ponieważ niektóre sprawy udało się nam ogarnąć :)))) celem tej zbiórki będzie uzbieranie pieniędzy stricte na sprawy związane z rozbudową i remontami. Treść nie zostanie zmieniona, aby nikt nie poczuł się oszukany. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc!

Szanowni Państwo. Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Rytlowie powstało w 2012 roku. Od tego czasu przeszliśmy olbrzymią transformację, a łatwo nie było :) Od Kilku bezpańskich psów, sześciu boksów i wspólnej zagrody do biegania doszliśmy do etapu, w którym mamy dwa wybiegi, 34 kojce, oraz możliwość zakwaterowania 55 psów. To jednak wciąż jest za mało, chcemy więcej! Jak każda zaangażowana w pomoc bezdomnym zwierzętom osoba, chcemy tę pomoc nieść tak długo, jak będzie ona potrzebna. Mamy na swoim koncie ponad 400 SZCZĘŚLIWYCH adopcji, ale zwierząt potrzebujących pomocy jest jeszcze bardzo wiele, a naszym zadaniem, jest niesienie im tej pomocy.

Kwota ustawiona w tej zbiórce, jest kwotą symboliczną. Bez względu na to, czy uda się uzbierać 50 złotych, 5 tysięcy czy 15 tysięcy, mam w przytulisku do zrobienie bardzo wiele rzeczy. Żadna złotówka się nie zmarnuje. Koniec zrzutki będzie przeze mnie tak długo odkładany do momentu w którym uda nam się wspólnie uzbierać kwotę za którą będzie można zrobić super wspaniałe rzeczy w naszym przytulisku :)

W pierwszej kolejności, chcielibyśmy zakupić porządną karmę. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by zwierzęta były dobrze karmione, dlatego taka karma jest niezbędna, aby podnosiła jakość posiłków przy karmieniu "marketówkami". W chwili obecnej, poza pojedynczymi workami które dostajemy od wspaniałych ludzi w ramach darowizn, zamawiamy takie karmy, z miesiąca na miesiąc. Jednak najkorzystniejsze finansowo byłoby skorzystanie z oferty "paletowej" do której wymagane jest zamówienie 40 worków. Jednorazowo nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na taki zakup. Zakupienie takiej ilości karmy, zapełniłoby nasz magazynek na wiele, wiele tygodni. Koszt takiego zamówienia to około 3000-3500 złotych

[EDIT: Karmę udało nam się zakupić z innych środków więc ta zbiórka będzie przeznaczona stricte na rozbudowę i prace remontowe ]

PRACE REMONTOWE- Chyba nikomu nie musimy mówić, że gromada psiaków, to gromada łobuzów, i takie miejsce, jak przytulisko wymaga regularnych prac remontowych. Dla nas w pierwszej kolejności najistotniejsza jest wymiana podłogi w jednym z naszych kojców. Gdy zakładaliśmy przytulisko, kupiliśmy, duży, porządny, sześcioboksowy kojec, który już wtedy był kupiony jako używany. W najbliższej przyszłości, nieunikniona będzie wymiana w nim podłogi.

Kupno nowych kojców, również jest dla nas bardzo ważne. Nigdy nie dopuścilibyśmy do sytuacji, w której zwierzęta są w kojcach 'upchane'. Jednak by nieść pomoc większej ilości zwierząt, potrzebujemy dla nich więcej miejsca. Takie kojce, to też nie mały wydatek. w zależności od ich gabarytów, cena za jeden box z budą to około 2800 złotych. W naszym przytulisku, ekspresowo przydałyby się dwa takie kojce.

Robimy wszystko co w naszej mocy, by nie mieć zadłużeń, jednak czasami nie jest to łatwe. Na szczęście spotykamy na swojej drodze ludzi, którzy dają nam pewien KREDYT ZAUFANIA, i robią coś dla naszego przytuliska 'na krechę' mówiąc, że zapłacimy, jak będziemy mieli. To są wspaniałe chwile, kiedy ludzie niezwiązani z bezpośrednim niesieniem pomocy zwierzakom, pomagają w ten sposób. Jednak nie chcemy nadużywać takiej dobroci, i w miarę możliwości, staramy sie jak najszybciej regulować takie zobowiązania. W tym momencie, chcielibyśmy uregulować zaległość za transport naszego 'punktu medycznego' która wynosi 700 złotych.

[EDIT: Pieniądze z tej zbiórki przeznaczone stricte na rozbudowę i prace remontowe ]

Ponieważ w okresie zimowym, nasze zwierzęta dostają również jedzenie gotowane, bardzo by nam się przydał porządny garnek typu SZYBKOWAR. Aktualnie gotujemy w zwykłym garnku 20 litrowym, i o ile nie jest to niewykonalne, to jest jednak bardzo czasochłonne. A wiadomo, że czas jest rzeczą absolutnie najcenniejszą.

[EDIT: Pieniądze z tej zbiórki przeznaczone stricte na rozbudowę i prace remontowe ]

Ponieważ, nasz teren to 11 hektarów Świętokrzyskiego lasu, a przytulisko zajmuje tylko niewielką jego część, chcielibyśmy w tym roku, zrobić trzeci, olbrzymi wybieg dla psów. Na chwilę obecną, nie dokonaliśmy nawet wstępnej kalkulacji, trochę boimy się tej KWOTY:P ale ogrodzenie takiego wybiegu to na pewno dobre kilka tysięcy złotych. Dlatego też, przypomnę to co było napisane wyżej. Bez względu na to, jaką kwotę uzbieramy, mamy jeszcze bardzo wiele do zrobienia! Z GÓRY DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.psypanimagdy.pl oraz do polubienia naszego profilu na facebook'u https://www.facebook.com/psy1z1rytlowa

Zapraszamy również do adopcji oraz odwiedź w naszym przytulisku :)

Chcielibyśmy również poinformować, że po zakończeniu zbiórki, zarówno na stronie internetowej, jak i na profilu na Facebook'u przedstawimy rozliczenie uzbieranych pieniędzy

Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!

Hau! Hau!

English below:

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

DP
Dominika Patucha
MA
Mateusz
137 zł
PS
Paulina Szela
D2
Darko
100 zł
SM
Sandra Marx
100 zł
MS
Magdalena Sałocha
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
HE
Henryka
50 zł
OS
Ola Seweryn
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków