id: y9vahm

Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

Opis zrzutki

Siedlisko Rudki – stadnina koni, zbiera na profesjonalną krytą ujeżdżalnię, halę


Mam na imię Krystian, zawodowo prowadzę działalność gospodarczą... a po pracy oddaję się swojej pasji. Chęć posiadania konia szybko przerodziła się w konieczność posiadania stajni. Stare i od wielu lat zaniedbane siedlisko zostało zakupione końcem 2015 roku i od tego czasu staram się dostosować je do nowych wymagań, które stawiają przed nim konie – ich utrzymanie i hodowla.


W międzyczasie okazało się, że pasjonatów koni w okolicy jest więcej. Dziś w stajni jest 12 koni, część z nich to konie prywatne, na pozostałych chcielibyśmy zacząć prowadzić zajęcia dla dzieci w profesjonalnych warunkach. Stajnia znajduje się w miejscowości Pustków na Podkarpaciu.


dfb5a058639f3064.jpeg


Jak dotąd, udało się:

• przerobić 5 hektarów nieużytków w pastwiska,

• utwardzić drogę dojazdową,

• wytyczyć czworobok ujeżdżeniowy,

• przekształcić starą stodołę i budynki przyległe w stajnię z boksami dla 12 koni,

• zbudować nową stajnię dla kolejnych 8 koni,

• wyremontować pomieszczenia socjalne oraz siodlarnie.


c29d3ca69838f8ac.jpeg

Dochód, jaki aktualnie generuje stajnia, uniemożliwia jakiekolwiek duże inwestycje. Taką inwestycją jest właśnie pełnowymiarowa hala – ujeżdżalnia, która nam się marzy. Stąd pomysł na ZRZUTKĘ. Rozmiar hali będzie zależał od zgromadzonych środków.


Dzięki hali będziemy mogli:

• zatrudnić instruktora rekreacji ruchowej na cały etat,

prowadzić zajęcia cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych,

• profesjonalnie szkolić amazonki i jeźdźców,

• zatrudnić instruktora hipoterapii i prowadzić zajęcia przez cały rok, co jest bardzo ważne w przypadku terapii.


W przyszłości, oprócz jazd konnych chcielibyśmy organizować zawody, Hubertusa, rajdy konne, półkolonie czy warsztaty dla dzieci z Gminy Dębica oraz gmin przyległych.


j64e88309e4373fb.jpeg

Hala jest takim kamieniem milowym, który przeniesie projekt stajni w zupełnie inny profesjonalny wymiar. Pozwoli zarobić na kolejne inwestycje i przyciągnie nowych klientów. I co najważniejsze: inwestycja będzie służyła społeczności lokalnej.f0a3783e80098bc3.jpeg


Odbiór społeczny przedsięwzięcia jest bardzo pozytywny. Dzieciaki palą się do jazd i wszelkiej pomocy. Od samego początku miejsce tętni życiem. Wiele osób już teraz nas odwiedza, przyjeżdżają całymi rodzinami, czasami tylko po to, by popatrzyć na konie, odpocząć. Siedlisko znajduje się na uboczu, ale w zasięgu wycieczek rowerowych, w otoczeniu lasów, niedaleko od szkoły oraz infrastruktury sportowej.


ld5d6fcee8cea3be.jpeg

Jazda konna jest dyscypliną sportową stosunkowo drogą, dlatego planujemy działania mające na celu popularyzację jeździectwa poprzez współpracę z instytucjami państwowymi oraz organizacjami pozarządowymi w celu obniżenia kosztów pojedynczych jazd. Hala pozwoli nam wywiązać się ze zobowiązań i zaplanowanych terminów oraz ram poszczególnych projektów.Mamy nadzieję, że nasze wielokierunkowe działania wpłyną na upowszechnienie oraz rozwój jazdy konnej w regionie i będą miały pozytywny skutek społeczny.

Od początku przedsięwzięcie finansowane jest z innej działalności i pewnie własnym sumptem taką halę postawilibyśmy dopiero za parę lat, a mocno wierzymy w to, że dzięki Waszej pomocy zajęcia w nowej ujeżdżalni będą mogły się odbyć już w przyszłym sezonie.


Zbuduj z nami halę!

Przewidziane nagrody dla wpłacających.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy! :)


Dołącz do nas na fb :)

www.facebook.pl/siedlisko.rudki

www.siedliskorudki.pl

fot. Ewelina Stępień


i6582577e090e5a7.jpeg


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 155

I
Izabela Kronka
300 zł
AK
Anna Kuczera
30 zł
B
Bartek Dec
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JZ
Jadwiga Zięba
300 zł
AK
Anna Kuczera
30 zł
K
Kinga Filip Mazur
300 zł
AK
Anna Kuczera
30 zł
KR
Kinga Radwańska
310 zł
DU
DARIA URBAN
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Oprowadzanie na kucyku dla dzieci :)

Wpłać minimum 10zł i odbierz nagrodę: 1 oprowadzankę dla dziecka (10min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

wybrano 13 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Jazda konna na lonży

Wpłać minimum 30zł i odbierz nagrodę: 1 lekcja jazdy konnej na lonży (30min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

wybrano 17 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Jazda konna na czworoboku ujeżdżeniowym

Wpłać minimum 30zł i odbierz nagrodę: 1 lekcję jazdy konnej na czworoboku ujeżdżeniowym (60min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

wybrano 15 razy

Wybieram
Wpłać 45 zł i więcej
Jazda konna w terenie

Wpłać minimum 45 zł i odbierz nagrodę: 1 jazdę konną w terenie (60min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.


wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Karnet na 10 jazd konnych + 1 jazda GRATIS na czworoboku ujeżdżeniowym

Wpłać minimum 300 zł i odbierz nagrodę: karnet na 10 jazd konnych na czworoboku ujeżdżeniowym + 1 GRATIS (11 jazd x60min). W celu umówienia terminu jazd prosimy o kontakt z instruktorem.

wybrano 33 razy

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
LOGO firmy na naszej stronie

Wpłać 500 zł – umieścimy Logo Państwa firmy na naszej stronie internetowej z podziękowaniami za wsparcie. Logo będzie wyświetlać się przez 1 rok.

Wpłać 20000 zł i więcej
Profesjonalna przeszkoda konkursowa z logo / reklamą firmy

Wpłać 20 000 zł, a zaprojektujemy i wykonamy profesjonalną przeszkodę (stacjonatę) konkursową z logo / reklamą Państwa firmy. Jako ciekawa alternatywa budowania pozytywnego wizerunku firmy. Przeszkoda będzie wykorzystywana przy okazji organizowania zawodów sportowych. Zdjęcia z zawodów będą umieszczane na funpage'u Siedliska Rudki na facebooku, na stronie www.siedliskorudki.pl oraz w innych mediach społecznościowych. Żywotność przeszkody konkursowej to ok. 5 lat.


Nasi użytkownicy założyli

679 192 zrzutki

i zebrali

440 236 861 zł

A ty na co dziś zbierasz?