id: y9vahm

Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

Nasi użytkownicy założyli 1 147 474 zrzutki i zebrali 1 195 250 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Siedlisko Rudki zbiera na profesjonalną krytą ujeżdżalnię. Możesz się przyczynić do budowy wykupując: czapeczkę, oprowadzankę dla dziecka, jazdę konną na lonży lub na ujeżdżalni. Cała kwota tu zebrana zostanie przeznaczona na budowę hali, która będzie Wam służyć przez cały rok.


Mam na imię Krystian, zawodowo prowadzę działalność gospodarczą... a po pracy oddaję się swojej pasji. Chęć posiadania konia szybko przerodziła się w konieczność posiadania stajni. Stare i od wielu lat zaniedbane siedlisko zostało zakupione końcem 2015 roku i od tego czasu staram się dostosować je do nowych wymagań, które stawiają przed nim konie – ich utrzymanie i hodowla.


W międzyczasie okazało się, że pasjonatów koni w okolicy jest więcej. Dziś w stajni jest 11 koni, część z nich to konie prywatne, na pozostałych chcielibyśmy zacząć prowadzić zajęcia dla dzieci w profesjonalnych warunkach. Stajnia znajduje się w miejscowości Pustków na Podkarpaciu.


dfb5a058639f3064.jpeg


Jak dotąd, udało się:

• przerobić 5 hektarów nieużytków w pastwiska,

• utwardzić drogę dojazdową,

• wytyczyć i oświetlić czworobok ujeżdżeniowy,

• przekształcić starą stodołę i budynki przyległe w stajnię z boksami dla 12 koni,

• zbudować nową stajnię dla kolejnych 8 koni,

• wyremontować pomieszczenia socjalne oraz siodlarnie.


c29d3ca69838f8ac.jpeg

Dochód, jaki aktualnie generuje stajnia, uniemożliwia jakiekolwiek duże inwestycje. Taką inwestycją jest właśnie pełnowymiarowa hala – ujeżdżalnia, która nam się marzy. Stąd pomysł na ZRZUTKĘ. Rozmiar hali będzie zależał od zgromadzonych środków.


Dzięki hali będziemy mogli:

• zatrudnić instruktora rekreacji ruchowej na cały etat,

prowadzić zajęcia cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych,

• profesjonalnie szkolić amazonki i jeźdźców,

• zatrudnić instruktora hipoterapii i prowadzić zajęcia przez cały rok, co jest bardzo ważne w przypadku terapii.


W przyszłości, oprócz jazd konnych chcielibyśmy organizować zawody, Hubertusa, rajdy konne, półkolonie czy warsztaty dla dzieci z Gminy Dębica oraz gmin przyległych.


j64e88309e4373fb.jpeg

Hala jest takim kamieniem milowym, który przeniesie projekt stajni w zupełnie inny profesjonalny wymiar. Pozwoli zarobić na kolejne inwestycje i przyciągnie nowych klientów. I co najważniejsze: inwestycja będzie służyła społeczności lokalnej.f0a3783e80098bc3.jpeg


Odbiór społeczny przedsięwzięcia jest bardzo pozytywny. Dzieciaki palą się do jazd i wszelkiej pomocy. Od samego początku miejsce tętni życiem. Wiele osób już teraz nas odwiedza, przyjeżdżają całymi rodzinami, czasami tylko po to, by popatrzyć na konie, odpocząć. Siedlisko znajduje się na uboczu, ale w zasięgu wycieczek rowerowych, w otoczeniu lasów, niedaleko od szkoły oraz infrastruktury sportowej.


ld5d6fcee8cea3be.jpeg

Jazda konna jest dyscypliną sportową stosunkowo drogą, dlatego planujemy działania mające na celu popularyzację jeździectwa poprzez współpracę z instytucjami państwowymi oraz organizacjami pozarządowymi w celu obniżenia kosztów pojedynczych jazd. Hala pozwoli nam wywiązać się ze zobowiązań i zaplanowanych terminów oraz ram poszczególnych projektów.Mamy nadzieję, że nasze wielokierunkowe działania wpłyną na upowszechnienie oraz rozwój jazdy konnej w regionie i będą miały pozytywny skutek społeczny.

Od początku przedsięwzięcie finansowane jest z innej działalności i pewnie własnym sumptem taką halę postawilibyśmy dopiero za parę lat, a mocno wierzymy w to, że dzięki Waszej pomocy zajęcia w nowej ujeżdżalni będą mogły się odbyć już w przyszłym sezonie.


Zbuduj z nami halę!

Przewidziane nagrody dla wpłacających.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy! :)


Dołącz do nas na fb :)

www.facebook.pl/siedlisko.rudki

www.siedliskorudki.pl

fot. Ewelina Stępień


i6582577e090e5a7.jpeg


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 12

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
Sauna fińska
Wpłać 15zł i odbierz nagrodę: 120min saunowania w saunie fińskiej (od osoby).
20 zł

Kupione 4

Inne
Oprowadzanie na kucyku dla dzieci :)
Wpłać minimum 25zł i odbierz nagrodę: 1 oprowadzankę dla dziecka (10min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.
30 zł

Kupione 42

Inne
Jazda konna na lonży
Wpłać minimum 50zł i odbierz nagrodę: 1 lekcja jazdy konnej na lonży (30min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.
55 zł

Kupione 219

Inne
Jazda konna na czworoboku ujeżdżeniowym
Wpłać minimum 50zł i odbierz nagrodę: 1 lekcję jazdy konnej na czworoboku ujeżdżeniowym (50min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instrukt...
55 zł

Kupione 383

Inne
Hipoterapia
Wpłać minimum 55 zł i odbierz nagrodę: 1 zajęcia Hipoterapii. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.
60 zł

Kupione 12

Inne
Czapeczka z daszkiem
Wpłać minimum 60zł i odbierz czapeczkę z daszkiem z naszym logo :)
60 zł

Kupione 8 z 10

Inne
Jazda konna w terenie
Wpłać minimum 70 zł i odbierz nagrodę: 1 jazdę konną w terenie (60min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.
75 zł

Kupione 81

Inne
Voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni, prezenty
Nie masz pomysłu na prezent? Sprezentuj voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni. W zależności od wieku i poziomu wyszkolenia osoba obdarowa...
100 zł

Kupione 7

Inne
LOGO firmy na naszej stronie
Wpłać 500 zł – umieścimy Logo Państwa firmy na naszej stronie internetowej z podziękowaniami za wsparcie. Logo będzie wyświetlać się przez 1 rok.
500 zł

Kupione 21

Posty dla nagród/ofert 1

Pozostałe posty 1

Budowa hali – cyrku w toku...

Jeśli masz dostęp do posta,

Wpłaty 1382

preloader

Komentarze 23

 
2500 znaków