id: y9vahm

Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

148 588 zł 
z 300 000
49%
92 dni do końca
650 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Siedlisko Rudki zbiera na profesjonalną krytą ujeżdżalnię. Możesz się przyczynić do budowy wykupując: czapeczkę, oprowadzankę dla dziecka, jazdę konną na lonży lub na ujeżdżalni. Cała kwota tu zebrana zostanie przeznaczona na budowę hali, która będzie Wam służyć przez cały rok.


Mam na imię Krystian, zawodowo prowadzę działalność gospodarczą... a po pracy oddaję się swojej pasji. Chęć posiadania konia szybko przerodziła się w konieczność posiadania stajni. Stare i od wielu lat zaniedbane siedlisko zostało zakupione końcem 2015 roku i od tego czasu staram się dostosować je do nowych wymagań, które stawiają przed nim konie – ich utrzymanie i hodowla.


W międzyczasie okazało się, że pasjonatów koni w okolicy jest więcej. Dziś w stajni jest 11 koni, część z nich to konie prywatne, na pozostałych chcielibyśmy zacząć prowadzić zajęcia dla dzieci w profesjonalnych warunkach. Stajnia znajduje się w miejscowości Pustków na Podkarpaciu.


dfb5a058639f3064.jpeg


Jak dotąd, udało się:

• przerobić 5 hektarów nieużytków w pastwiska,

• utwardzić drogę dojazdową,

• wytyczyć i oświetlić czworobok ujeżdżeniowy,

• przekształcić starą stodołę i budynki przyległe w stajnię z boksami dla 12 koni,

• zbudować nową stajnię dla kolejnych 8 koni,

• wyremontować pomieszczenia socjalne oraz siodlarnie.


c29d3ca69838f8ac.jpeg

Dochód, jaki aktualnie generuje stajnia, uniemożliwia jakiekolwiek duże inwestycje. Taką inwestycją jest właśnie pełnowymiarowa hala – ujeżdżalnia, która nam się marzy. Stąd pomysł na ZRZUTKĘ. Rozmiar hali będzie zależał od zgromadzonych środków.


Dzięki hali będziemy mogli:

• zatrudnić instruktora rekreacji ruchowej na cały etat,

prowadzić zajęcia cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych,

• profesjonalnie szkolić amazonki i jeźdźców,

• zatrudnić instruktora hipoterapii i prowadzić zajęcia przez cały rok, co jest bardzo ważne w przypadku terapii.


W przyszłości, oprócz jazd konnych chcielibyśmy organizować zawody, Hubertusa, rajdy konne, półkolonie czy warsztaty dla dzieci z Gminy Dębica oraz gmin przyległych.


j64e88309e4373fb.jpeg

Hala jest takim kamieniem milowym, który przeniesie projekt stajni w zupełnie inny profesjonalny wymiar. Pozwoli zarobić na kolejne inwestycje i przyciągnie nowych klientów. I co najważniejsze: inwestycja będzie służyła społeczności lokalnej.f0a3783e80098bc3.jpeg


Odbiór społeczny przedsięwzięcia jest bardzo pozytywny. Dzieciaki palą się do jazd i wszelkiej pomocy. Od samego początku miejsce tętni życiem. Wiele osób już teraz nas odwiedza, przyjeżdżają całymi rodzinami, czasami tylko po to, by popatrzyć na konie, odpocząć. Siedlisko znajduje się na uboczu, ale w zasięgu wycieczek rowerowych, w otoczeniu lasów, niedaleko od szkoły oraz infrastruktury sportowej.


ld5d6fcee8cea3be.jpeg

Jazda konna jest dyscypliną sportową stosunkowo drogą, dlatego planujemy działania mające na celu popularyzację jeździectwa poprzez współpracę z instytucjami państwowymi oraz organizacjami pozarządowymi w celu obniżenia kosztów pojedynczych jazd. Hala pozwoli nam wywiązać się ze zobowiązań i zaplanowanych terminów oraz ram poszczególnych projektów.Mamy nadzieję, że nasze wielokierunkowe działania wpłyną na upowszechnienie oraz rozwój jazdy konnej w regionie i będą miały pozytywny skutek społeczny.

Od początku przedsięwzięcie finansowane jest z innej działalności i pewnie własnym sumptem taką halę postawilibyśmy dopiero za parę lat, a mocno wierzymy w to, że dzięki Waszej pomocy zajęcia w nowej ujeżdżalni będą mogły się odbyć już w przyszłym sezonie.


Zbuduj z nami halę!

Przewidziane nagrody dla wpłacających.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy! :)


Dołącz do nas na fb :)

www.facebook.pl/siedlisko.rudki

www.siedliskorudki.pl

fot. Ewelina Stępień


i6582577e090e5a7.jpeg


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 12

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Sauna fińska

Wpłać 12zł i odbierz nagrodę: 120min saunowania w saunie fińskiej (od osoby).

od 12 zł
Oprowadzanie na kucyku dla dzieci :)

Wpłać minimum 20zł i odbierz nagrodę: 1 oprowadzankę dla dziecka (10min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

od 20 zł

Kupione 28

Jazda konna na lonży

Wpłać minimum 40zł i odbierz nagrodę: 1 lekcja jazdy konnej na lonży (30min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

od 40 zł

Kupione 135

Jazda konna na czworoboku ujeżdżeniowym

Wpłać minimum 40zł i odbierz nagrodę: 1 lekcję jazdy konnej na czworoboku ujeżdżeniowym (50min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

od 40 zł

Kupione 121

Hipoterapia

Wpłać minimum 45 zł i odbierz nagrodę: 1 zajęcia Hipoterapii. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

od 45 zł

Kupione 8

Czapeczka z daszkiem

Wpłać minimum 50zł i odbierz czapeczkę z daszkiem z naszym logo :)

od 50 zł

Kupione 7 z 10

Jazda konna w terenie

Wpłać minimum 60 zł i odbierz nagrodę: 1 jazdę konną w terenie (60min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

od 60 zł

Kupione 32

Voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni, prezenty

Nie masz pomysłu na prezent? Sprezentuj voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni. W zależności od wieku i poziomu wyszkolenia osoba obdarowana będzie ...

od 100 zł
LOGO firmy na naszej stronie

Wpłać 500 zł – umieścimy Logo Państwa firmy na naszej stronie internetowej z podziękowaniami za wsparcie. Logo będzie wyświetlać się przez 1 rok.

od 500 zł

Kupione 16

Warsztaty jeździeckie

Wpłać minimum 899zł i zapisz dziecko na warsztaty jeździeckie. Więcej Informacji na stronie: https://www.siedliskorudki.pl/oferta/

od 899 zł

Kupione 24

Profesjonalna przeszkoda konkursowa z logo / reklamą firmy

Wpłać 20 000 zł, a zaprojektujemy i wykonamy profesjonalną przeszkodę (stacjonatę) konkursową z logo / reklamą Państwa firmy. Jako ciekawa alternatywa budowania...

od 20000 zł

Lokalizacja

39-205

Pustków, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 650

preloader

Komentarze 8

 
2500 znaków

Lokalizacja

39-205

Pustków, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

893 017 zrzutek

i zebrali

835 304 569 zł

A ty na co dziś zbierasz?