Wpłać na zrzutkę: Zbuduj z nami halę! Odbierz nagrody :)

 
Krystian Trzaskacz
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Sauna fińska

  Wpłać 12zł i odbierz nagrodę: 120min saunowania w saunie fińskiej (od osoby).

  rozwiń
 • Oprowadzanie na kucyku dla dzieci :)

  Wpłać minimum 20zł i odbierz nagrodę: 1 oprowadzankę dla dziecka (10min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

  rozwiń
 • Jazda konna na lonży

  Wpłać minimum 40zł i odbierz nagrodę: 1 lekcja jazdy konnej na lonży (30min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

  rozwiń
 • Jazda konna na czworoboku ujeżdżeniowym

  Wpłać minimum 40zł i odbierz nagrodę: 1 lekcję jazdy konnej na czworoboku ujeżdżeniowym (50min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

  rozwiń
 • Hipoterapia

  Wpłać minimum 45 zł i odbierz nagrodę: 1 zajęcia Hipoterapii. W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.

  rozwiń
 • Czapeczka z daszkiem

  Wpłać minimum 50zł i odbierz czapeczkę z daszkiem z naszym logo :)

  rozwiń
  Czapeczka z daszkiem
 • Jazda konna w terenie

  Wpłać minimum 60 zł i odbierz nagrodę: 1 jazdę konną w terenie (60min). W celu umówienia terminu prosimy o kontakt z instruktorem.


  rozwiń
  Jazda konna w terenie
 • Voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni, prezenty

  Nie masz pomysłu na prezent? Sprezentuj voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni. W zależności od wieku i poziomu wyszkolenia osoba obdarowana będzie mogła wziąć udział w zajęciach. Szczegóły na stronie: www.siedliskorudki.pl/oferta/vouchery/

  rozwiń
  Voucher podarunkowy na jazdę konną w naszej stajni, prezenty
 • Karnet na 10 jazd konnych + 1 jazda GRATIS na czworoboku ujeżdżeniowym

  Wpłać minimum 400 zł i odbierz nagrodę: karnet na 10 jazd konnych na czworoboku ujeżdżeniowym + 1 GRATIS (11 jazd x50min). W celu umówienia terminu jazd prosimy o kontakt z instruktorem.

  rozwiń
 • LOGO firmy na naszej stronie

  Wpłać 500 zł – umieścimy Logo Państwa firmy na naszej stronie internetowej z podziękowaniami za wsparcie. Logo będzie wyświetlać się przez 1 rok.

  rozwiń
 • Warsztaty jeździeckie

  Wpłać minimum 899zł i zapisz dziecko na warsztaty jeździeckie. Więcej Informacji na stronie: https://www.siedliskorudki.pl/oferta/


  rozwiń
 • Profesjonalna przeszkoda konkursowa z logo / reklamą firmy

  Wpłać 20 000 zł, a zaprojektujemy i wykonamy profesjonalną przeszkodę (stacjonatę) konkursową z logo / reklamą Państwa firmy. Jako ciekawa alternatywa budowania pozytywnego wizerunku firmy. Przeszkoda będzie wykorzystywana przy okazji organizowania zawodów sportowych. Zdjęcia z zawodów będą umieszczane na funpage'u Siedliska Rudki na facebooku, na stronie www.siedliskorudki.pl oraz w innych mediach społecznościowych. Żywotność przeszkody konkursowej to ok. 5 lat.


  rozwiń
  Profesjonalna przeszkoda konkursowa z logo / reklamą firmy
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.