Pomóż obudzić Bartka !!! koniec za 165 dni ID: ya3ydy

Pomóż obudzić Bartka !!!

Zebrano 126 550 zł
z kwoty 350 000 zł

36 %

WPŁAĆ

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3 508
udostępnień

1 stycznia, nieszczęśliwy wypadek, całkowicie odmienił życie Bartka i całej naszej rodziny...


Przyjaciele!

Do tej pory mieliśmy to ogromne szczęście, że to my mogliśmy pomagać ludziom. Teraz jednak – po raz pierwszy w życiu – zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc dla nas.

Nasz ukochany syn Bartek, 1 stycznia, podczas wypoczynku na Słowacji, nieszczęśliwie spadł ze schodów i doznał bardzo ciężkiego urazu mózgu. Od tego dnia, do dziś, jest w śpiączce, a nasze życie w ułamku sekundy wywróciło się do góry nogami.

Pomimo bardzo złych początkowych rokowań, Bartek niesamowicie walczy o swe życie i zdrowie! Jest fantastycznym młodym człowiekiem! Sportowiec (triathlonista i pływak), zawsze pełny energii oraz pozytywnych myśli i jak mówią jego przyjaciele – nigdy w życiu się nie skarży i zawsze najpierw myśli o innych, dopiero potem o sobie.

Bartek jest też honorowym krwiodawcą i przez wiele lat służył jako ratownik wodny. Dzięki temu, pomimo zaledwie 24 lat życia, już uratował wiele istnień ludzkich.

Teraz on potrzebuje naszej wspólnej pomocy!

Po ciężkiej operacji mózgu, w okresie od 1 do 26 stycznia przebywaliśmy na oddziale intensywnej opieki medycznej na Słowacji. Po blisko 4 tygodniach, udało nam się wreszcie przetransportować Bartka do Akademii Medycznej w Gdańsku. Teraz, w trybie pilnym, musimy przenieść nasze dziecko do specjalistycznej kliniki wybudzeniowej i rehabilitacyjnej, która da synowi szansę na powrót do zdrowia.

Zmuszeni przez sytuację, starliśmy się z polską rzeczywistością osób znajdujących się w podobnym do nas położeniu. W niewielu istniejących publicznych klinikach wybudzeniowo-rehabilitacyjnych w Polsce dramatycznie brakuje miejsc. W kolejce czeka tysiące osób i dostanie się do nich może trwać latami. A Bartkowi potrzebne jest natychmiastowe wsparcie! Nasz syn wymaga profesjonalnej, całodobowej opieki medycznej, pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej. Szansą dla Bartka są kliniki niepubliczne, których jest w Polsce kilka. Niestety, miesięczny koszt pobytu w nich to ok. 20.000 do 30.000 zł. Długości procesu rehabilitacji dziś nie sposób przewidzieć, ale z pewnością będą to długie miesiące, może nawet lata.

Poza samym pobytem w klinice zmuszeni będziemy dokonać zakupu całej masy specjalistycznego sprzętu medycznego (jak łóżko przeciwodleżynowe, ssak, sprzęt do rehabilitacji i in.). Ratunkiem dla naszego dziecka może też być wszczepienie specjalistycznego stymulatora mózgu.

Jeśli zdecydowałeś się nam pomóc, prosimy wesprzyj tę zbiórkę.

Możesz też:

  • dokonać przelewu bezpośrednio na konto Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA 94 8335 0003 0117 1411 2000 0050
  • przekazać 1% swojego podatku na Fundację Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA KRS: 0000164555, koniecznie z dopiskiem „Dla Bartka”

Jeśli nie możesz wspomóc nas finansowo, to udostępnij w Internecie naszą prośbę i poproś swoich znajomych o wsparcie Bartka. To również będzie dla nasz wielka wartość!

I jeszcze jedna ważna wiadomość! Od wielu dni, mnóstwo naszych przyjaciół dzwoni i pisze do nas z pytaniem, jak mogą nas wesprzeć. Już dziś wiemy, że na Waszą pomoc będziemy mogli liczyć! Jeśli w efekcie naszych działań, uda nam się zebrać większą kwotę, niż to, co potrzebujemy na leczenie Bartka, to zobowiązujemy się publicznie, że wszystkie takie środki przekażemy dla innych osób, które znalazły się w sytuacji, w której my dziś jesteśmy.
Z głębi serca Wam dziękujemy!

Wiemy, że z Waszą pomocą zawalczymy o Bartka i zrobimy też coś znaczącego dla innych osób!

------

Dla zapewnienia przejrzystości rozliczeń, zdecydowaliśmy, że rozliczeniami finansów zbiórki zajmie się Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA, która działa w sferze dobroczynnej już od kilkunastu lat, między innymi, od 2004 roku prowadząc Katolicką Niepubliczną Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim (www.katolicka.com.pl).

sobota, 13 lipca 2019 o 11:30

Dlaczego umarł Vincent Lambert? Co czuje matka za którą zdecydowano o śmierci syna z uszkodzonym mózgiem? Jak wygląda w Polsce sytuacja pacjentów po uszkodzeniu mózgu? Zapraszamy na program w TVP 1 „Między ziemią a niebem”, w najbliższą niedzielę 14 lipca o 11:55, w którym wystąpią rodzice Bartka!

niedziela, 2 czerwca 2019 o 20:34

Kochani! Dawno nie pisaliśmy, ale u Bartka wiele się działo. Chcemy podzielić się z Wami tymi nowościami. W międzyczasie Bartek mocno skoczył do przodu. Jest już pionizowany, coraz bardziej się wzmacniają jego mięśnie, więc i lepiej utrzymuje głowę. Od kilku tygodni jest już na normalnej diecie, a więc je wszystkie posiłki, bez potrzeby przerabiania ich na papkę. Dwa tygodnie temu - w niedzielę - ZACZĄŁ WYPOWIADAĆ POJEDYNCZE SŁOWA!!! Na razie jeszcze cicho i na naszą prośbę, ale wierzymy, że to tylko kwestia czasu, kiedy mowa ruszy coraz lepiej. Dziś wydarzyła się też niezwykle ważna sprawa - pożegnaliśmy się z naszymi przyjaciółmi w Fundacji ŚWIATŁO w Toruniu, gdzie spędziliśmy prawie 3 miesiące i... przenieśliśmy się z Bartkiem do Kliniki Pana Profesora Talara koło Iławy! A więc rozpoczynamy kolejny, niezwykle ważny etap rehabilitacji naszego wojownika. Trzymajcie kciuki! OGIEŃ I DO PRZODU!

sobota, 23 marca 2019 o 12:44

2) Bartek zaczął jeść i pić! Nasza Pani Magda neurologopeda przystąpiła do karmienia Bartka, bo twierdzi, że świetnie przełyka i dobrze pracuje buzia i język. Wczoraj więc "pękł" cały jogurt oraz było pierwsze picie soku jabłkowego. Poszło świetnie! Oby tak dalej!

sobota, 23 marca 2019 o 12:42

Kochani, masa nowości z naszej strony, które nazbierały się przez ostatni tydzień: 1) Fizjoterapia idzie bardzo dobrze. Bartek już był utrzymywany w pozycji siedziącej przez ok 40 minut i miał przy tym dobre parametry fizjologiczne (ciśnienie i tętno). Dlaczego to ważne? Bo to dla nas przepustka do przesiadki na specjalny wózek, a to z kolei da Bartkowi możliwość opuszczenia łóżka szpitalnego (po prawie 3 miesiącach!) i wyruszenia w świat. Mam to podobno nastąpić na początku przyszłego tygodnia. Czekamy na ten moment z wielką niecierpliwością!

sobota, 16 marca 2019 o 21:12

Ale to, co działo się dziś, to znów magia! W Tczewie odbył się bieg charytatywny, w którym wzięło udział prawie 400 osób!!!!! Chcecie zobaczyć co tam się działo? No to zapraszamy do kanału TVP3, bo jakże by na takiej imprezie mogło zabraknąć telewizji? Link: https://gdansk.tvp.pl/41777541/pobiegli-by-obudzic-bartka?fbclid=IwAR0r1yNmgSwhA_eTHXLccgyYSp1S-iRQsNwEKEaxsg95dmXLlglDQiHRlJ8

sobota, 16 marca 2019 o 21:07

Wow! No to w tym tygodniu się działo... Ale po kolei: w poniedziałek przejazd Bartka z Akademii Medycznej w Gdańsku do Światła w Toruniu. Dwa pierwsze dni Bartek czuła się rewelacyjnie i bardzo ładnie się z nami kontaktował. Niestety od środy zaczęły się problemy z odkrztuszaniem, dwie nieprzespane noce i we czwartek po południu... gorączka, karetka na SOR w szpitalu w Toruniu i badania. Kolejna infekcja i znów antybiotyk... Na szczęście nie trzeba było zostawać w szpitalu i wróciliśmy do kliniki. W piątek już było lepiej. Gorączka trzymana w ryzach - ok. 37,5.

wtorek, 12 marca 2019 o 21:24

Od wczoraj Bartek jest w Klinice w Toruniu. Transport przebiegł dość sprawnie i nie zauważyliśmy w związku z nimi jakiegoś pogorszenia zdrowia. Wczoraj przyjęcie pacjenta i pierwsze badania. Dziś ruszyła rehabilitacja. Były tez pierwsze zajęcia z Cyber Okiem!

wtorek, 5 marca 2019 o 11:10

W najbliższą niedzielę 10 marca, przyjaciele Bartka organizują dla niego wielki event charytatywny w Pruszczu Gdańskim. Oj będzie się działo! Koncert, licytacje, animacje dla dzieci, loterie i wiele, wiele innych! Piłka z podpisem Roberta Lewandowskiego? Rękawice Darka Michalczewskiego? Koszulka Legii Warszawa lub Lechii Gdańsk? Lot widokowy nad Zatoką? Metamorfoza z wizażystką? A czemu nie! Nie może Was zabraknąć! Więcej info tu: https://www.facebook.com/events/256930298529927/

wtorek, 26 lutego 2019 o 18:29

Inhalacje pomagają. Bartek też coraz lepiej przełyka. W efekcie tego, coraz rzadziej musi być odsysany - a on szczerze tego nie cierpi (bo jest to bolesne!). Jesteśmy po pierwszym tygodniu walki z sepsą. Na razie jest wszystko pod kontrolą. Wczoraj rozmawialiśmy z lekarzami i wyniki się poprawiają - CRP ok. 40. W piątek Bartek miał przetoczoną 1 jednostkę krwi i podniósł się poziom hemoglobiny. Lekarz prowadząca obiecała jeszcze 1 jednostkę w tym tygodniu. Tak naprawdę cały czas czekamy na koniec tej infekcji, żeby móc Bartka przenieść do nowej kliniki. Trzymajcie kciuki! Będziemy dalej informowali.

piątek, 22 lutego 2019 o 01:49

Kochani! Już ponad tysiąc osób zdecydowało się wesprzeć Bartka. Z serca Wam dziękujemy. Nasz syn dzielnie walczy z sepsą. Już dobę po podaniu antybiotyku temperatura wyraźnie spadła i już kolejny dzień utrzymuje się w okolicach 37. Wygląda na to, że antybiotyk działa. Dziś byliśmy oglądać kliniki dla Bartka. Odwiedziliśmy Epimigren k/Bydgoszczy oraz Światło w Toruniu. Obie wyglądają naprawdę dobrze. Działamy dalej!

poniedziałek, 18 lutego 2019 o 20:23

Niesamowite!!!!!! Zaledwie po 20 minut od odpalenia zbiórki już mamy 20 wpłat!!!!

poniedziałek, 18 lutego 2019 o 15:32

Widać, że to nie koniec naszego pecha. Wczoraj późno wieczorem Bartek dostał silnych drgawek i temperatura skoczyła mu w okolice 40 st. Lekarze stwierdzili, że to SEPSA... Bartek walcz!!!

niedziela, 17 lutego 2019 o 18:26

Obecnie nadal przebywamy na oddziale neurologii Akademii Medycznej w Gdańsku. Bardzo nam zależy na jak najszybszym zabraniu Bartka ze szpitala do specjalistycznej kliniki. Intensywnie jej poszukujemy. Na tę chwilę najlepsze wrażenie zrobiła na nas podbydgoska Klinika Epimigren. Niestety, we wtorek, Bartek dostał infekcji układu moczowego (to podobno standard dla chorych z cewnikiem) i temperatura momentami przekracza 39 st. Antybiotyk, całą noc zmiana okładów z lodu itd. Musimy to zwalczyć! Trzymajcie kciuki!

Aby dodać komentarz lub

DB
200 zł

Divine Beauty

#Bartekzdrowiej

Panie Piotrze trzymam kciuki.

Użytkownik anonimowy
300 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki Bartek

PF
10 zł

Piotr Fic

DZIĘKUJĘ BARCELONIE KOCHAM CIE JURGEN

AS
200 zł

Agata Szajna

BARTEK ZDROWIEJ

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Bartek

JP
104 zł

Jadwiga Parzych

Dwa razy po 52 lata czyli 52 min Nordic walking dla Bartka ????(w ślad ogłoszonej na fb akcji ????)

Użytkownik anonimowy
300 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy kciuki, Bartek wracaj do nas!!!

KZ
500 zł

Karolina Z.

Wszystkiego dobrego!

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Bartek, jesteśmy z Tobą.

J
100 zł

JacekF.

Bartek, dasz rade!!!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Niech Nasz Bóg Ojciec ma Cię w opiece

JK
300 zł

Jakub Kopacz

Piotr,
Wszystkiego dobrego dla Bartka i całej Waszej rodziny. #bartekzdrowiej

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Będzie wszystko dobrze. Pamiętajmy, pozytywne myślenie. Bartek, wracaj do nas.

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dużo zdrowia. Trzymamy kciuki.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

D
10 zł

Domka

Trzymam kciuki ❤

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do zdrowia.
Modlę się za Ciebie ????

AB
200 zł

Adam Bartoszewicz

KOLOROWY PIEPRZ Bistro BOX

AW
100 zł

Adam Wiśniewski

Dasz rade , jesteś silny !!! Wierze w Ciebie !

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Wracaj do pracy, czekamy na Ciebie :)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Bartek, wracaj do nas.

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

OBUDŹ SIE I ZDROWIEJ !!!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się !

JG
25 zł

Jakub Gerlée

Studiowaliśmy na jednym roku - życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
500 zł

Użytkownik anonimowy

????????????????

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dla Bartka.Wracaj do nas.

MM

Monika Mateusiak

Nie poddawaj sie Bartek

KW
100 zł

Katarzyna Wołkanowska

Bartek zdrowiej ❤️❤️❤️

WJ
50 zł

Wiesław Jezierewski

Bartek budź się :-)

KK
20 zł

Katarzyna Kamińska

Zdrówka

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki :) !

MJ
25 zł

Magdalena Jackiewicz

Bartku! Wracaj do zdrowia!!!

PS
100 zł

piotr suchenia

Walka trwa !!

P
50 zł

Paulina

Jasiuu wracaj do zdrowia .
Czekamy !

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki ????

AC
200 zł

Amelia Czernomord

Voucher na licytację w przygotowaniu czekam na wieści! Trzymam kciuki

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki żeby wszystko było ok

JP
100 zł

Joanna Płażyńska

Trzymamy kciuki Bartek, wracaj do zdrowia!

KS
25 zł

Karolina Szeksztełło

Dużo Zdrowia!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Życzę dużo zdrowia Bartku, trzymam kciuki za kolejne zwycięstwa, dasz radę ???????? Pozdrawiam :)

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowka!

BI
1 000 zł

Bogusia i Paweł

Nigdy się nie poddawaj!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się, Bartku!

AG
100 zł

Adam Grzymkowski

Wierze ze Bartek szybko wróci do zdrowia.

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Dorzucam skromne 5 zł i życzę powodzenia i wytrwałości!

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Proszę, myślmy Wszyscy pozytywnie i dajmy tym siłę Rodzinie Bartka i samemu Bartkowi oczywiście także. Pozytywne myślenie czyni cuda.

MD
5 zł

Małgorzata Drachal

Małgosia

IM
10 zł

iza marek wojtek

trzymamy kciuki

AO
5 zł

Angelika Ochałek

Zdrówka!

MS
655 zł

Monika Stojałowska

100 Lat Bartoszu nasz!

Użytkownik anonimowy
2 zł

Użytkownik anonimowy

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i ekspresowego powrotu do zdrowia!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Bartek, stu lat w zdrowiu! ❤️

ZL
18 zł

Zuzanna Lipiec

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia ❤️

SZ
200 zł

Sławek Zyngiel

Wiemy, że wyzdrowieje. Trzymamy kciuki !

WT
100 zł

Wojtek Tarczyński

Trzymaj się kolego.

KL
25 zł

Krzysztof Lechowicz

Wstawaj Brachu, nie udawaj!

S
12 zł

Sandra

Trzymam za Ciebie kciuki chłopaku!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymamy za Was kciuki, pozdrawiamy

PJ
15 zł

Piotr Jaloszewski

W swojej pracy i służbie ratowniczej pomagał innym,a teraz sam potrzebuje naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni na ludzi dobrej woli.Trzymaj się chłopie.

LW
25 zł

Lidia Wenta

Trzymam kciuki!

MS
50 zł

Marek Siuda

JC
100 zł

Joanna Cydejko

Trzymamy kciuki za Bartka
Da radę

MS
100 zł

Monika Sz.

Trzymaj się Bart i zdrowiej!

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

#pomagamzEli

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Bartek, Twoje gatki kąpielowe czekają. Wracaj szybko. ????

EM
10 zł

Emilia Michalska

Trzymam mocno kciuki! Zdrowiej Mój Drogi

MT
25 zł

Marta T.

Wracaj do nas!

KK
20 zł

Katarzyna Kursa

Trzymam kciuki, będzie dobrze!!

ML
200 zł

Marcin Ledworowski

Powodzenia

AB
100 zł

Adrianna Bartoszewska

Bartek, razem z całą rodziną trzymamy za Ciebie kciuki. Walcz.

MP
5 zł

Marta Paraciej

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia dla Bartka! Trzymaj się!

AS
25 zł

Alicja Szyińska

Szybkiego powrotu do zdrowia!!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Wierze ze wszystko będzie dobrze

KP
200 zł

Krzysztof P

3 maj się ziomek

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Budź się Bartek, rodzina czeka.

MK
10 zł

Martyna Kolasińska

Życzę dużo zdrowia i siły dla Bartka i jego rodziny.

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Walcz Bartku dasz radę jeszcze tyle wspaniałych chwil przed Tobą.

J

Jessica

Chociaż na 1h rehabilitacji, każdy grosz sie liczy . Bartek zdrowiej.

KZ
15 zł

Karolina Zapora

Trzymam kciuki za powrót do zdrowia! #teamsarahaj

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Wstajemy. Pooooooobudka.

A
5 zł

Anna

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za Bartka i całą Waszą rodzinę. Uda się! Nie może być inaczej. Iras

A
25 zł

Agnieszka

Trzymamy kciuki !!! Walcz Walcz Zawsze należy mieć nadzieje

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Barti!

JS
100 zł

Justyna Sokołowska

Trzymam kciuki i modlę się za Was !

AK
25 zł

Ania Kowalczyk

Powodzenia Bartek

Tylko tyle zostało mi na koncie, ale wierzę, że każda złotówka jest ważna!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

A
10 zł

Agnieszka.

Wierzę że wygrasz tą walkę ????✊

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

3maj się byQ

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Walcz chłopaku!

PU
10 zł

Paulina Urbańczyk

Dużo zdrówka! Wiem, że wszystko będzie dobrze!

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Obserwatorka Sary

H
200 zł

Haemka

Walcz, Bartek!

WD
500 zł

Wiktor Doktór

Piotr - jesteśmy z Wami.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki ❤️

Użytkownik anonimowy
5 zł

Użytkownik anonimowy

Z całego serca życzę Bartkowi, żeby się obudził, a Wam - jego najbliższym - siły, nadziei i miłości.

DD

Dariusz Drapella

Bartku - zdrowiej szybko i wracaj do pełni sił

J

Joanna

Trzymam kciuki!

MD
5 zł

Martyna Danilewicz

Trzymam mocno kciuki!

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki!

MG

Mirosław Groth

Trzymam kciuki ...

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia dla Bartka! Na pewno się uda!

BM
25 zł

Bartek Matysiak

Walczymy !

TR

Tomasz Robaczewski

Dla Bartka

Marek Wiergowski

Trzymam mocno kciuki za Bartka i za Was!

KC
10 zł

Katarzyna Cały

Trzymaj się Bartek!

ŁP

Łukasz Protasiewicz

Żyj chłopaku ✊✋

Użytkownik anonimowy
25 zł

Użytkownik anonimowy

Powrotu do zdrowia!

Joanna Stróżyk

Mocno 3mam kciuki za szybki powrot do zdrowia!

MR
100 zł

Marek Rybiec

Bartek trzymaj się!!!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

niech Bóg pobłogosławi w sposób najlepszy

AI
50 zł

Ania i Michał Litwiniukowie

Trzymaj się Bartek! Biała Podlaska jest z Tobą ♡♡♡

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Szybkiego powrotu do zdrowia

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Bartku, obudź się!

DP
100 zł

Dariusz P

MK
1 000 zł

Malgorzata Kusyk

#bartekzdrowiej

NM
50 zł

Natalia Modrzynska

Chlopak wyzdrowieje. Na pewno❤

M
10 zł

Misiek

Trzymam kciuki !

Użytkownik anonimowy
200 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymam kciuki za szybkie obudzenie!

RH
1 000 zł

Rafał Holc

Piotruś,

Całym sercem jesteśmy z Wami.

Rafał z rodziną

RW
10 zł

Ratownik wodny

Trzymaj się "Jasiu", niedługo wszyscy ratownicy wodni Ci pomogą.

AK
200 zł

Alicja Kiełkucka

❤️ i modlitwą jesteśmy z wami

200 zł

Piotrek eS

Trzymam kciuki! Wszystkiego dobrego i mnóstwa siły!

PR

Paulina Rasińska

Pani Katarzyna była moja nauczycielka geografii.. modlę sie aby Pani syn z tego wyszedł! Wszystkiego dobrego!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Trzymaj się Bartek!

WP
100 zł

Witold P

#bartekzdrowiej!!!

AW
50 zł

Aneta Walentynowicz

Trzymamy kciuki!!!!

DP

Dominika Podwysocka

Wierzemy, że uda się Bartka wybudzić...

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Bartek zdrowiej!!!

NI
2 500 zł
Natalia i Dominik Biereccy
S
2 020 zł
SP2 - Konstancin Jeziorna
M
2 000 zł
Marek Perzyński
AK
2 000 zł
ALICJA KRZYSZTOSZEK
AR
1 000 zł
Anna Rozmus
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
LW
1 000 zł
Leszek Worotnicki
BI
1 000 zł
Bogusia i Paweł
PS
1 000 zł
Piotr Skibiński
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
MZ
1 000 zł
Maciej Zackiewicz
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
TZ
1 000 zł
Tomasz Zinko
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
BC
1 000 zł
Bartek Chrząszcz
JA
1 000 zł
Joanna Anczarska
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
M
1 000 zł
Małgorzata Kusyk
GZ
1 000 zł
Grażyna Zaremba
Dane ukryte
1 000 zł
Dane ukryte
AA
1 000 zł
Adam Adam Komorowski
KP
1 000 zł
Kazimierz Parzych
RH
1 000 zł
Rafał Holc
P
1 000 zł
Padre
Dane ukryte
800 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
800 zł
Dane ukryte
MS
655 zł
Monika Stojałowska
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
II
500 zł
Iwona i Ryszard Świlscy
JI
500 zł
Jolanta i Andrzej Loska
KD
500 zł
Karolina Długińska
AK
500 zł
Anna Kurek
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
KZ
500 zł
Karolina Z.
K
500 zł
Kasia Kolodziejek
KL
500 zł
Krzysztof Laskowski
MO
500 zł
Magda Ornat
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
WG
500 zł
Wioletta Grochowicz
AG
500 zł
Agnieszka Gosciniak
W
500 zł
Wiktor i Katarzyna Doktór
BD
500 zł
Bożena Dzidkowska
M
500 zł
marejure
K
500 zł
ksiądz STANISŁAW FYDA
JA
500 zł
Joanna Anczarska
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
500 zł
Dane ukryte
S
500 zł
Sylwia
KC
500 zł
Karol Chajęcki
M
500 zł
marejure
MJ
500 zł
Maciej Janczała
EI
500 zł
Ewa i Marek Kościuk
J
500 zł
Jacek Woźniak
WC
500 zł
Wojciech Cichocki
PH
500 zł
Paweł Hojnowski
IS
500 zł
Iteo Sp. z o. o.
ZN
422 zł
ZSO nr 1 Pruszcz Gdański
AD
400 zł
ANITA DUSZYNSKA
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
TK
300 zł
Tomasz Kozłowski
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
AS
300 zł
Adam Szczodrowski
AG
300 zł
Andrzej Grzeszczuk
P
300 zł
Paweł Szulczyński
LB
300 zł
Lidia Bujak-Kaczor
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
ŁJ
300 zł
Łukasz Jakobschy
AI
300 zł
Aga i Mariusz Krajewscy
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
JK
300 zł
Jakub Kopacz
M
300 zł
Maja WOŹNIAK
Dane ukryte
300 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
257 zł
Dane ukryte
K1
255 zł
Klasa 1 C LO
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
250 zł
Dane ukryte
KP
200 zł
Krzysztof P
G
200 zł
Grażyna
JS
200 zł
Jerzy Sieczkowski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Arek Chylinski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
BT
200 zł
Beata Tluscik-Gams
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
JB
200 zł
Janusz Bażak
MT
200 zł
Magdalena Tłoczek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
K
200 zł
Krystian
DB
200 zł
Divine Beauty
MM
200 zł
Marek Małek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AB
200 zł
Adam Bartoszewicz
EJ
200 zł
Ewa Jurewicz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
SZ
200 zł
Sławek Zyngiel
AP
200 zł
Agata Paciorek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
A
200 zł
Andrzej i Danuta Kurek
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MP
200 zł
Maciek Pogorzelski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
MM
200 zł
Mirela Marcinkowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AS
200 zł
Agata Szajna
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EB
200 zł
Elżbieta Bochenek
H
200 zł
Haemka
RS
200 zł
Rafał Synak
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PT
200 zł
Piotr Tomkiel
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
P
200 zł
Piotr Stan
PK
200 zł
Piotr Kaz
AK
200 zł
Alicja Kiełkucka
TP
200 zł
Tomasz Pusz
KO
200 zł
Kasia Ogdowska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AC
200 zł
Amelia Czernomord
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
AG
200 zł
Arkadiusz Giedrojc
A
200 zł
Agnieszka
M
200 zł
Monika
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
B
200 zł
Belgijki
BB
200 zł
Beata Bieniek
MG
200 zł
Marek Górlikowski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
ML
200 zł
Marcin Ledworowski
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
HG
200 zł
Hanna Głyżewska
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
DC
200 zł
Darek Czyżewski
KP
200 zł
Kacper Parzych
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
PP
200 zł
Piotr Potratz
SM
200 zł
STANISŁAWA MOKRZYSZAK
B
170 zł
Basia
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
MW
150 zł
Magdalena Walker
JP
104 zł
Jadwiga Parzych
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Empe
AK
100 zł
Agnieszka Kawalec
MR
100 zł
Marek Rybiec
K
100 zł
Karolina
JC
100 zł
Joanna Cydejko
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JA
100 zł
Joanna Anczarska
J
100 zł
Jolanta Czyżewska
KW
100 zł
Katarzyna Wołkanowska
KS
100 zł
Kamila S
KB
100 zł
Karolina Borowiecka
A
100 zł
Ada P
AP
100 zł
Aneta Półgrabska
L
100 zł
LucasCoral
100 zł
Jakub Zapadka
JK
100 zł
Joanna Korniłowicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Michał Kowalski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AW
100 zł
Adam Wiśniewski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
SM
100 zł
Sabina Meyer-Wrońska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Elżbieta
BT
100 zł
beata trząskowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BM
100 zł
Bartosz Michalak
Marek Wiergowski
100 zł
Marek Wiergowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
BZ
100 zł
Bartosz Zdulski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JS
100 zł
Justyna Szewczuk
W
100 zł
Wojtek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AP
100 zł
Agnieszka Piekarz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WT
100 zł
Wojtek Tarczyński
MF
100 zł
Mateusz Fijałkowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
O
100 zł
Ola
PP
100 zł
Paulina Pinczak
KP
100 zł
Kamila Pazurek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JJ
100 zł
Jolanta Janiuk
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JB
100 zł
Jan Brzozowski
ZG
100 zł
ZOFIA GRUDKA
NJ
100 zł
Natalia Jeszke
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
P
100 zł
Piotr Suchenia
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
GM
100 zł
Grzegorz M
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
ID
100 zł
Iwona D. Bartczak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KL
100 zł
Katarzyna Lewandowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MK
100 zł
Monika Krystman
KK
100 zł
Katarzyna Kurek
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AK
100 zł
Aksana Kantsewich
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JP
100 zł
Joanna Pinczak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KK
100 zł
Karolina Karpińska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
Adrianna Bartoszewska
JB
100 zł
Joanna Bartoszewska
KB
100 zł
Katarzyna Baranska
LS
100 zł
Leszek Starzyński
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
D
100 zł
Darko
S
100 zł
Siatkarze
100 zł
Andrzej Ślusarczyk
SS
100 zł
Sylwia Szczodrowska
JP
100 zł
Joanna Płażyńska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Bartosz Żarski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PW
100 zł
Piotr Worotnicki
EI
100 zł
Elżbieta i Leszek Chmielewscy
AM
100 zł
Agnieszka Mazur
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JE
100 zł
Joanna Emmerich
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AG
100 zł
Adam Grzymkowski
A
100 zł
Adam Machnio
T
100 zł
Tczszyma
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
NM
100 zł
Natalia Modrzynska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
100 zł
Paweł Hołownia
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DP
100 zł
Dariusz P
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Małgorzata
KS
100 zł
Krystyna Szulc
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AZ
100 zł
Andrzej Zackiewicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MM
100 zł
Mirela Marcinkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
KS
100 zł
Kamila Sitek
PC
100 zł
Paweł Czuryłło
KT
100 zł
Katarzyna Trawnik
J
100 zł
Justyna
P
100 zł
Piotr
EB
100 zł
Ewa Błażejewicz
MS
100 zł
Monika Sz.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JC
100 zł
Joanna Czeszewska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TS
100 zł
Tomasz Stelmasieiwcz
AW
100 zł
Adam Warchoł
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
MS
100 zł
Magdalena Szykuła
BK
100 zł
Błażej Kucharski
ZC
100 zł
Zbyszek Cyman
JC
100 zł
JOANNA CHYLINSKA
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
PP
100 zł
Piotr Poreda
M
100 zł
Max
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
A
100 zł
Agnieszka Przyklęk
B
100 zł
Barbara
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AG
100 zł
Agnieszka Gosciniak
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
J
100 zł
JacekF.
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
100 zł
Mirek Szyczak
JS
100 zł
Justyna Sokołowska
MS
100 zł
Michał Siess
TT
100 zł
Tomasz Tałach
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WP
100 zł
Witold P
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AS
100 zł
Anna Sobiecka
DM
100 zł
Dominik Małkowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
JP
100 zł
Jakub Płodzich
KA
100 zł
Karina Adamowicz
UI
100 zł
Urszula i Tadeusz Chomątowscy
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
DP
100 zł
Daniel Podolski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
IR
100 zł
Iwona Romanowicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
88,88 zł
Dane ukryte
J
85 zł
Joanna
Dane ukryte
80 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
60 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
54 zł
Dane ukryte
IW
50 zł
Igor Waniewski
DJ
50 zł
Damian Jasiński
DS
50 zł
Danuta Szlinger
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
WJ
50 zł
Wiesław Jezierewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Małgorzata Karpińska
M
50 zł
Marcin
Joanna
50 zł
Joanna
M
50 zł
Martyna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NC
50 zł
Nataliia Chuliukova
KK
50 zł
Katarzyna Kozłów
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PM
50 zł
pawel maliszewski
P
50 zł
Paulina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Justyna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Michał Wysłouch
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KO
50 zł
Krzysztof Owczarek
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
P
50 zł
Przemyslaw
JR
50 zł
Jakub Rusiecki
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
N
50 zł
Natalia
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MK
50 zł
Małgosia K
PK
50 zł
Piotr Krajewski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ST
50 zł
Szymon Traczykowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
www
ML
50 zł
Mariusz Leśniewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NM
50 zł
Natalia Modrzynska
PO
50 zł
Paweł Olszewski
K
50 zł
Krzysztof
JD
50 zł
Joanna Drygalska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
L
50 zł
Lucyna
E
50 zł
ewa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RT
50 zł
Rafał Tomczuk i Albina
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Marlena Wiśniewska
MS
50 zł
Maria Szukalska
AK
50 zł
Andrzej Kostanski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Martyna Minda
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MJ
50 zł
Maja Jelińska
E
50 zł
Ela
50 zł
Patrycja Śliwińska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JM
50 zł
Jakub Mienik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PG
50 zł
Paulina Gapa
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
E
50 zł
Emilia Włodkowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AB
50 zł
Antoni Bielewicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AP
50 zł
Anika Przybyłowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KP
50 zł
Karolina Puszczewicz
AM
50 zł
Agnieszka Maziarz
KM
50 zł
Krzysztof Modrzejewski
P-
50 zł
Piotr - biegacz
B
50 zł
Bogumiła
G
50 zł
Grzegorz
PW
50 zł
Piotr Wenski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dawid
GK
50 zł
Grzegorz Kwiatkowski
M
50 zł
Michu
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
W
50 zł
Wierzę w Ciebie
ŁN
50 zł
Łukasz Niewiadomski
PK
50 zł
Patryk Kedziorski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
NK
50 zł
Nona Karnowska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Sylwia Komorowska
G
50 zł
Grzegorz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Magdalena Madej
JK
50 zł
Justyna Kramek
P
50 zł
Paweł
M
50 zł
Mikolaj
MM
50 zł
Maria Morońska
MS
50 zł
Marek Siuda
D
50 zł
Daniel
S
50 zł
Sandra
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
T
50 zł
Tomasz Bajsarowicz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
BN
50 zł
Bartek N
W
50 zł
Winczes
A
50 zł
Anetta Rosin-Myszm
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AP
50 zł
Aleksander Paul
K
50 zł
Kamil mrowiec
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Maciej
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Malgorzata Kierenska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Ania
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
TP
50 zł
Tomasz Przyborowski
JR
50 zł
Jacek Rogowski
AB
50 zł
Adrianna Bartoszewska
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KO
50 zł
Klaudia Orzeł
AW
50 zł
Adam Wąsik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
50 zł
Michał Śnioch
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Martyna
MK
50 zł
Marcin Kiryk
RS
50 zł
Rafał Szczepański
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
PG
50 zł
Paulina Gronowska
A
50 zł
Artur
MA
50 zł
Małgorzata Antkowiak
PG
50 zł
Patryk Gurtiaków
RD
50 zł
Radosław Dutkowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DP
50 zł
Danuta Przyłucka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
IC
50 zł
Ida Cedrych
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KL
50 zł
Katarzyna Loboda
DS
50 zł
Dorota Sebastiańska
K
50 zł
Kolega
M
50 zł
Michal Inglot
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
KS
50 zł
Karol Sołtysiak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Marta Waszczyk
BB
50 zł
Bartosz Berlik
ES
50 zł
Ewa Stywa
KF
50 zł
Krzysztof Formela
DE
50 zł
Dorota Elert
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AR
50 zł
ADAM R
JS
50 zł
justyna schewe-konkol
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
S
50 zł
Szymon
AW
50 zł
Aneta Walentynowicz
KK
50 zł
Kasia Kiedrowska
AP
50 zł
Agnieszka Pyzel
I
50 zł
iwona
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
EL
50 zł
Ela Latawiec
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
Agnieszka
ŁK
50 zł
Łukasz Kospał Pawłowski
W
50 zł
Wsparcie z Białej Podlaskiej
RW
50 zł
Rafał Włodarczyk
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RB
50 zł
R B
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ML
50 zł
Michal Lesak
MG
50 zł
Mateusz Gołąbek
TP
50 zł
Tomasz Pyśko
AS
50 zł
Ania Skierka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MC
50 zł
Michał Czerny
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marta zelewska
J
50 zł
Justyna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
SF
50 zł
Sara Falkowska
AP
50 zł
Anzelm Pacholski
M
50 zł
Maja
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
D
50 zł
Dominika
MS
50 zł
Michał Szlinger
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
45 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
44 zł
Dane ukryte
KD
42 zł
Katarzyna Doktór
Dane ukryte
42 zł
Dane ukryte
WD
42 zł
Wiktor Doktór
PK
40 zł
Piotr Kławsiuć
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
EK
40 zł
Ewelina Kuzmicz
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
PJ
35 zł
Patrycja Janczurewicz
MP
35 zł
Mirosław Pałysiewicz
Dane ukryte
35 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
32,17 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
TR
30 zł
Tomasz Rogalewski
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Bartosz Kucharski
30 zł
Bartosz Kucharski
AW
30 zł
ANETA WOLF
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
27 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MN
25 zł
Monika Niemeczek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JP
25 zł
Jakun przybylski
GM
25 zł
Gosława Mrósk
MD
25 zł
Małgorzata Dembińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WJ
25 zł
W. J.
WM
25 zł
Wojciech Myszke
AS
25 zł
Alicja Szyińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
W
25 zł
weronika.zaworska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Monika M
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
J
25 zł
Joanna
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WW
25 zł
Weronika Wojnarowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
BM
25 zł
Bartek Matysiak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WK
25 zł
Wojciech Korzelecki
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Kamila
TJ
25 zł
Tomek Jurek
MD
25 zł
Marek Dominikowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PS
25 zł
Paweł Samborski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MB
25 zł
Michał Boroń
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AB
25 zł
Ania B.
D
25 zł
Dominika
AS
25 zł
Anna Sitko
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AP
25 zł
Aneta Plottke
OD
25 zł
Ola Dulińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Michal Sacewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KS
25 zł
Karolina Szeksztełło
M
25 zł
Marcin
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AP
25 zł
Agnieszka Przytuła
N
25 zł
Natalia
IG
25 zł
Izabela Guszczyńska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Agnieszka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
GS
25 zł
Grzegorz Sadza
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
HB
25 zł
Honorata Buczek
L
25 zł
Lidia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ŁM
25 zł
Łukasz M
ŁK
25 zł
Łukasz Krygier
KK
25 zł
Krzysztof Kobreńczuk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
L
25 zł
Lukasz Krawczyk
P
25 zł
Patrycja
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WK
25 zł
Wojciech Karpowicz
M
25 zł
Michał
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KL
25 zł
Krzysztof Lechowicz
ŻB
25 zł
Żaneta Bielecka
M
25 zł
Marta
JN
25 zł
Joanna Nasierowska
I
25 zł
Ila
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JG
25 zł
Jakub Gerlée
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MM
25 zł
Małgorzata Myślińska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MT
25 zł
Marta T.
25 zł
Dominika Gorlak
MT
25 zł
Małgorzata Trzaskowska
KS
25 zł
Kamila Schubert
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
EB
25 zł
Ewa Bytniewska
IR
25 zł
Izabela Rozpędowska
B
25 zł
Beata
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AB
25 zł
Alicja Bugajewska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MP
25 zł
Małgorzata Pałczyńska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
E
25 zł
Ela Wardzińska
JA
25 zł
Jagoda Adamik
MT
25 zł
Magdalena Trembacz
M
25 zł
Miłosz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Paweł Kosiński
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Amelia Ch
TS
25 zł
Tomasz Stupienko
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
K
25 zł
Karolina
T
25 zł
Tom Zet
JG
25 zł
Joanna Grądziel
MN
25 zł
Michał Nowakowski
AK
25 zł
Agata Klimanek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Wojciech Czarnecki
P
25 zł
Paulina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PB
25 zł
Paulina Bielicka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
L
25 zł
Leszek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
AS
25 zł
Adam Stanewicz
MA
25 zł
Magdalena Andrzejczak
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
PD
25 zł
Piotr Duda
A
25 zł
Anita
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
S
25 zł
Sylwia
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Karol Ziółek
25 zł
Karol Ziółek
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
A
25 zł
Ania
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SC
25 zł
Sebastian Cybulski
W
25 zł
Wioleta
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JP
25 zł
Justyna Pabich
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JG
25 zł
Jakub Gerlée
K
25 zł
Karina
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marta
OS
25 zł
Ola Sokół
AK
25 zł
Ania Kowalczyk
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WB
25 zł
Waldemar Belka
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
JS
25 zł
Janusz Szerszeń
M
25 zł
Marta
MP
25 zł
Mateusz Puszczewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
SC
25 zł
Sara Cieślak
MN
25 zł
Monika Niedośpiał
25 zł
Joanna Żabińska
G
25 zł
Gosia
E
25 zł
Emilia Cieślakowska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Marta
K
25 zł
Kinga
IH
25 zł
Iwona Hołub
AK
25 zł
Aneta Kaili
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MR
25 zł
Marta Romaniszyn
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
25 zł
Beata Żurawska
Ł
25 zł
Łukasz Wrycz Rekowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
M
25 zł
Magda Jackiewicz
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
TD
25 zł
Tomasz Dąbrowski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KD
25 zł
Katarzyna D
MF
25 zł
Michal fryszka
WD
25 zł
Wiktor Dębski
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KB
20 zł
Kacper Barcik
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
TP
20 zł
Tomasz Ptaszek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
D
20 zł
Dorka
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
J
20 zł
Justyna
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
20 zł
Anna Zygar
EG
20 zł
Ewa Gołaś
KF
20 zł
Katarzyna Formela
KK
20 zł
Katarzyna Kursa
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
DP
20 zł
Danuta Podolska-Grzelak
KM
20 zł
Katarzyna Müller
B
20 zł
Bartek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
SS
20 zł
Sylwia Szczodrowska
E
20 zł
Emilia
MC
20 zł
Marta Chomicka
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MC
20 zł
Michał C
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Marcin
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
20 zł
Wojciech Ścisłowski
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Ala Kowalczyk
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
M
20 zł
Marta
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
K
20 zł
Kejti3
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
GH
20 zł
Grażyna Hołubowska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KK
20 zł
Katarzyna Kamińska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MK
20 zł
Marta Kurek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
SW
20 zł
Sylwia Wilk
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KS
20 zł
Karolina Smolarek
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
MS
20 zł
Marta Szwemińska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
ZL
18 zł
Zuzanna Lipiec
Dane ukryte
18 zł
Dane ukryte
Bogumiła Trojanowska
15 zł
Bogumiła Trojanowska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
KZ
15 zł
Karolina Zapora
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MT
15 zł
Marika Trudnowska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
15 zł
Michał Środa
R
15 zł
Roksi
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MS
15 zł
Marlena Sztyber
KG
15 zł
Katarzyna Gibka
JM
15 zł
Joanna Możdżonek
PC
15 zł
Piotr czajkowski
MD
15 zł
Marcin Dankowski
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
HR
15 zł
Hania Rolnik
P
15 zł
Paula Polanowska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PJ
15 zł
Piotr Jaloszewski
AL
15 zł
Anna Lange
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
MB
15 zł
Martyna Bajer
NP
15 zł
Natalia polanczyk
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
J
15 zł
Justyna
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
JP
15 zł
Joanna Pomaska
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
14 zł
Dane ukryte
IK
13 zł
Iza Kapis
S
12 zł
Sandra
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
S
11 zł
Smok
TS
11 zł
Tomasz Skarżyński
10 zł
Grażyna Łubkowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
FP
10 zł
Filip polatyn

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

NI
2 500 zł
Natalia i Dominik Biereccy
Nasi użytkownicy założyli

335 218 zrzutek

Pomóż zebrać 350 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

3 508
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.