id: ya3ydy

Pomóż obudzić Bartka !!!

Pomóż obudzić Bartka !!!

Nasi użytkownicy założyli 1 169 680 zrzutek i zebrali 1 218 750 539 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności18

 • Kochani! Od niedawna działa nasza dedykowana strona internetowa BARTEKZDROWIEJ.PL na której na bieżąco możecie śledzić postępy w rehabilitacji Bartka. Znajdziecie tam też sporo fotografii. Zapraszamy!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

1 stycznia, nieszczęśliwy wypadek, całkowicie odmienił życie Bartka i całej naszej rodziny...

Przyjaciele!

Do tej pory mieliśmy to ogromne szczęście, że to my mogliśmy pomagać ludziom. Teraz jednak – po raz pierwszy w życiu – zwracamy się do Was z wielką prośbą o pomoc dla nas.

Nasz ukochany syn Bartek, 1 stycznia, podczas wypoczynku na Słowacji, nieszczęśliwie spadł ze schodów i doznał bardzo ciężkiego urazu mózgu. Od tego dnia, do dziś, jest w śpiączce, a nasze życie w ułamku sekundy wywróciło się do góry nogami.

Pomimo bardzo złych początkowych rokowań, Bartek niesamowicie walczy o swe życie i zdrowie! Jest fantastycznym młodym człowiekiem! Sportowiec (triathlonista i pływak), zawsze pełny energii oraz pozytywnych myśli i jak mówią jego przyjaciele – nigdy w życiu się nie skarży i zawsze najpierw myśli o innych, dopiero potem o sobie.

Bartek jest też honorowym krwiodawcą i przez wiele lat służył jako ratownik wodny. Dzięki temu, pomimo zaledwie 24 lat życia, już uratował wiele istnień ludzkich.

Teraz on potrzebuje naszej wspólnej pomocy!

ya3ydy-8cc67a36.png

Po ciężkiej operacji mózgu, w okresie od 1 do 26 stycznia przebywaliśmy na oddziale intensywnej opieki medycznej na Słowacji. Po blisko 4 tygodniach, udało nam się wreszcie przetransportować Bartka do Akademii Medycznej w Gdańsku. Teraz, w trybie pilnym, musimy przenieść nasze dziecko do specjalistycznej kliniki wybudzeniowej i rehabilitacyjnej, która da synowi szansę na powrót do zdrowia.

Zmuszeni przez sytuację, starliśmy się z polską rzeczywistością osób znajdujących się w podobnym do nas położeniu. W niewielu istniejących publicznych klinikach wybudzeniowo-rehabilitacyjnych w Polsce dramatycznie brakuje miejsc. W kolejce czeka tysiące osób i dostanie się do nich może trwać latami. A Bartkowi potrzebne jest natychmiastowe wsparcie! Nasz syn wymaga profesjonalnej, całodobowej opieki medycznej, pielęgnacyjnej i rehabilitacyjnej. Szansą dla Bartka są kliniki niepubliczne, których jest w Polsce kilka. Niestety, miesięczny koszt pobytu w nich to ok. 20.000 do 30.000 zł. Długości procesu rehabilitacji dziś nie sposób przewidzieć, ale z pewnością będą to długie miesiące, może nawet lata.

Poza samym pobytem w klinice zmuszeni będziemy dokonać zakupu całej masy specjalistycznego sprzętu medycznego (jak łóżko przeciwodleżynowe, ssak, sprzęt do rehabilitacji i in.). Ratunkiem dla naszego dziecka może też być wszczepienie specjalistycznego stymulatora mózgu.

Jeśli zdecydowałeś się nam pomóc, prosimy wesprzyj tę zbiórkę.

Możesz też:

dokonać przelewu bezpośrednio na konto Fundacji Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA 94 8335 0003 0117 1411 2000 0050

przekazać 1% swojego podatku na Fundację Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA KRS: 0000164555, koniecznie z dopiskiem „Dla Bartka”

Jeśli nie możesz wspomóc nas finansowo, to udostępnij w Internecie naszą prośbę i poproś swoich znajomych o wsparcie Bartka. To również będzie dla nasz wielka wartość!

ya3ydy-72054988.png

I jeszcze jedna ważna wiadomość! Od wielu dni, mnóstwo naszych przyjaciół dzwoni i pisze do nas z pytaniem, jak mogą nas wesprzeć. Już dziś wiemy, że na Waszą pomoc będziemy mogli liczyć! Jeśli w efekcie naszych działań, uda nam się zebrać większą kwotę, niż to, co potrzebujemy na leczenie Bartka, to zobowiązujemy się publicznie, że wszystkie takie środki przekażemy dla innych osób, które znalazły się w sytuacji, w której my dziś jesteśmy.

ya3ydy-a8373f36.png

Z głębi serca Wam dziękujemy!

Wiemy, że z Waszą pomocą zawalczymy o Bartka i zrobimy też coś znaczącego dla innych osób!

------

Dla zapewnienia przejrzystości rozliczeń, zdecydowaliśmy, że rozliczeniami finansów zbiórki zajmie się Fundacja Edukacji i Wspierania Rodziny BRAMA, która działa w sferze dobroczynnej już od kilkunastu lat, między innymi, od 2004 roku prowadząc Katolicką Niepubliczną Szkołę Podstawową im. św. Jana Pawła II w Pruszczu Gdańskim (www.katolicka.com.pl).

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1987

preloader

Komentarze 180

preloader