id: ybcgse

Sochaczewscy harcerze zbierają na samochód

Sochaczewscy harcerze zbierają na samochód

Nasi użytkownicy założyli 937 884 zrzutki i zebrali 929 747 717 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pojawiają się zawsze tam, gdzie coś się dzieje - w chwilach radosnych, podniosłych, ale też tam, gdzie pojawia się tragedia. Bez wahania walczą z niesprawiedliwością, przyczyniając się do budowy lepszego społeczeństwa. Niejednokrotnie udowodnili, że można na nich liczyć o każdej porze dnia i nocy. Tacy są harcerze, również Ci z Hufca ZHP Sochaczew. 

 

Aby skutecznie nieść tę pomoc, a także móc realizować marzenia potrzeba ok. 30 000 zł, które chcieliby przeznaczyć na zakup używanego samochodu dostawczego dla hufca. Obecnie na wyposażeniu znajduje się blisko 30-letni "staruszek", który jest mocno wyeksploatowany, a teraz już kategorycznie odmówił współpracy. Podczas tegorocznej akcji letniej po raz kolejny się zepsuł, a koszt jego naprawy znacznie przewyższałby jego wartość.

 

Mamy nadzieję, że ta prośba spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony, a okazana pomoc umożliwi realizację zamierzonych celów i będzie wspaniałym wkładem w działalność sochaczewskich harcerzy.

 

Pomóżmy im działać, realizować marzenia, a przede wszystkim pomagać. Warto nadmienić, że samochód najbardziej przydał się w czasie kwarantanny społecznej, kiedy to w ramach służby pełnoletni harcerze i instruktorzy pomagali osobom starszym, samotnym i wszystkim, którzy z obawy o własne zdrowie nie mogli samodzielnie zrobić zakupów, wykupić leków, czy załatwić pilnej sprawy w urzędzie. Walka z koronawirusem trwa nadal, a wprowadzone obostrzenia stawiają przed harcerzami kolejne, coraz trudniejsze, wyzwania w pełnieniu służby w tym trudnym czasie.

t58fb4d45cb04f4f.jpegy1743b92af81d6b2.jpeg

Pomóżmy im pomagać!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

4S
4 SDH Koniczyna
512 zł
AN
Anna
500 zł
DW
PHU DARKON
500 zł
T.
T...
500 zł
DS
Dominik
500 zł
EB
Elżbieta Boczkowska
252 zł
 
Dane ukryte
200 zł
JU
Julian
200 zł
PO
Piotr
200 zł
WD
Wiktoria Dobrowolska
Zobacz więcej