id: ybwmb2

7 Walentynkowy Bieg pod Najstarszą Sosną w Polsce "LOVE"

7 Walentynkowy Bieg pod Najstarszą Sosną w Polsce "LOVE"

846 zł 
z 2 000 zł
42%
zakończona 17.02.2020r
24 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dotyczy: wsparcia organizacji „7 Walentynkowego Biegu pod Najstarszą Sosną w Polsce” w dniu 16 lutego 2020 roku w Mińsku Mazowieckim, godz. 11.00.

 

           Reprezentuję grupę osób prywatnych, która pragnie zorganizować w niedzielę 16 lutego 2020 roku po raz siódmy „Walentynkowy Bieg pod Najstarszą Sosną w Polsce” w Mińsku Mazowieckim https://www.facebook.com/Walentynkowy-Bieg-pod-Najstarszą-Sosną-w-Polsce-1677106849203684/"w-Polsce-1677106849203684/

Miejscem imprezy biegowej jest kompleks leśny znajdujący się w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Stankowizna oraz parking pod sosną. Start zaplanowany jest o godzinie 11:00 przy pomniku przyrody - Najstarszej Sosny w Polsce. Bieg jest imprezą darmową, a udział w nim weźmie około 120 – 160 lub więcej biegaczy wraz z rodzinami z całego kraju.

Co roku dostajemy pozwolenie na ten organizowany po leśnych ścieżkach bieg od Nadleśnictwa Mińsk Mazowiecki, zawiadomione zostały także odpowiednie służby medyczne.

Celem imprezy jest promocja biegania jako najprostszej formy aktywności fizycznej oraz integracja środowiska ludzi aktywnych sportowo, promocja terenów leśnych okolic Mińska Mazowieckiego oraz naszej mińskiej dumy - Najstarszej Sosny Pospolitej w Polsce. Bieg ten stał się już imprezą cykliczną i wrył się w nurt mińskich imprez sportowych, będzie to już jego siódma edycja. Wyjątkowością tego biegu jest to, że nie ma on charakteru wyścigu, chodzi o spędzenie aktywnie sportowo czasu w miłym towarzystwie na powietrzu. Data biegu w okolicach 14 lutego – WALENTYNKI nie jest przypadkowa, bowiem trasa po zarejestrowaniu jej urządzeniem posiadającym GPS utworzy napis „LOVE” na mapie, co jest to później szeroko prezentowane przez uczestników w serwisach społecznościowych i tematycznych biegowych, stanowiąc promocję naszego miasta oraz imprezy.

 

           Praktycznie każda impreza biegowa charakteryzuje się tym, że uczestnicy na mecie dostają tematyczny medal, dyplom czy drobny upominek na pamiątkę udziału w wydarzeniu sportowym. Staramy się także zapewnić ciepłą herbatę i przekąskę dla uczestników. Przez ostatnie 5 lat nagradzaliśmy biegaczy pamiątkowymi medalami, pozyskując na nie środki od Partnerów czy Sympatyków biegu, osób prywatnych, firm – Darczyńców. Zależy nam na podtrzymaniu tej tradycji, podobnie jak faktu, że udział w biegu jest bezpłatny. Bieganie i zarażanie nim innych ludzi jest naszą pasją i celem. Absolutnie nie czerpiemy z organizacji biegu jakichkolwiek korzyści finansowych, nigdy na tym nie zarabialiśmy. Wkładamy w organizację biegu największe serce i zaangażowanie. Korzystamy z pomocy rodzin i znajomych, aby budżet imprezy był jak najniższy i jednocześnie się domknął. 

           Jak co roku, największym problemem jest sfinansowanie pamiątkowych medali, bowiem wiąże się to z wyłożeniem znaczącej sumy środków pieniężnych. Według naszych szacunków rachunek za medale będzie wynosił, przy założonym limicie 170 osób, około 2.700 zł. Oczywiście, jeśli będzie większe zainteresowanie wydarzeniem niż nasze założenia, powstanie problem zakupu dodatkowych medali.

          W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączą Państwo do Partnerów „7 Walentynkowego Biegu pod Najstarszą Sosną w Polsce”. Z nieśmiałością piszemy w tym miejscu, że najdrobniejsze wsparcie finansowe biegu, partycypacja w kosztach zamówienia medali byłoby dla nas największym zaszczytem. Nie pogardzimy też gadżetami in sygnowanymi logo firmy, które mogłyby być przedmiotami losowania fantów po biegu.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na numer: 507 132 393 Szymon, lub adres email: [email protected]

 

Z góry dziękuję za okazane wsparcie, a jednocześnie serdecznie zapraszam wraz z rodzinami do udziału w „7 Walentynkowym Biegu pod Najstarszą Sosną w Polsce” w dniu 16 lutego 2020 roku.

 

 

Z wyrazami szacunku,

                                                                                  Szymon Wadas - Pomysłodawca biegu

                                                                                                              oraz

                                                                  Niezależni biegacze z Mińska Mazowieckiego

 

Ps. Już trzy lata temu zauważono nasz bieg wśród innych w największych miastach Polski: http://www.magazynbieganie.pl/przeglad-biegow-walentynkowych/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

879 191 zrzutek

i zebrali

808 860 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?