id: yc7gy6

Łazienka dla Konrada

Łazienka dla Konrada

Nasi użytkownicy założyli 980 723 zrzutki i zebrali 1 002 411 549 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywam się Basia i od 15 lat opiekuję się niepełnosprawnym mężem. Konrad cierpi na ciężkie i złożone uszkodzenie mózgu spowodowane guzem III komory i krwiakiem podtwardówkowym.

Przeszedł wiele operacji neurochirurgicznych. Cierpi na niedowład połowiczny prawostronny, padaczkę, chorobę serca, ma kompletnie niesprawna rękę. Dawniej był w stanie poruszać się o własnych siłach, teraz tylko na wózku. Całodobową opiekę nad nim sprawuję ja i moja mama.

Konrad na co dzień wymaga rehabilitacji i bardzo kosztownych leków, które pochłaniają całą jego rentę oraz moją niewysoką wypłatę.

Stan Konrada w ostatnim czasie znacznie się pogorszył. Musieliśmy skorzystać z kosztownych konsultacji medycznych, które pochłonęły resztę naszych oszczędności, a bardzo potrzebujemy pieniędzy na remont łazienki. Jest ona bardzo mała i wymaga dostosowania do osoby niepełnosprawnej, by swobodnie można było tam wjechać na wózku i dokonać toalety. Obecny stan naszej łazienki zagraża bezpieczeństwu, ponieważ terakota i płytki na ścianach się odklejają.

Gdy zostaliśmy małżeństwem obydwoje pracowaliśmy z młodzieżą, ja w szkolnej bibliotece, a Konrad w Domu Dziecka i internacie. Nie było nam dane długo cieszyć się naszym szczęściem, dlatego proszę Was o pomoc, by chociaż ulżyć Konradowi w codziennej egzystencji.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 51

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
JN
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
ZM
Zouza
ukryta
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
ukryta
OL
Ola
200 zł
MO
Helena
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!