Spełniaj marzenia ! Wydaj z nami płytę "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" ! ID: ycmecw

Spełniaj marzenia ! Wydaj z nami płytę "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" ! ID: ycmecw

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

7 870 zł z 40 000 zł

19%

7 870 zł

7 870 zł

z 40 000 zł
19%

Aktualności 1

  • Kochani pewnie każdy z Was, kto śledzi losy Fundacji to wie, że co roku powstawała płyta Młodzi Artyści Śpiewają. Ale nie każdy zdawał albo zdaje sobie sprawę, że do tej pory było to możliwe dzięki różnym projektom i dofinansowaniom. W tym roku nie udało nam się pozyskać takiej pomocy i projekt nad którym wszyscy tak ciężko pracujemy (w tym i Wy) wisi na włosku. Nie poddajemy się, szukamy możliwości wszędzie i wierzymy, że to się uda. Pomysł zrzutki to pomysł na to aby z małych nawet wpłat, które być może nie wszyscy boleśnie odczują uzbierać kwotę, która pozwoli na wydanie Płyty MAŚ 2020. Jeśli możesz podziel się tą wiadomością z każdym kto może i chce pomóc a my obiecujemy, że staniemy na wysokości zadania i doprowadzimy ten projekt do końca. A tymczasem nie odpoczywamy tylko działamy! Pełna mobilizacja i wiara, że już w lutym wszyscy usłyszycie nowe autorskie piosenki z udziałem znakomitych wokalistów :)
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć ! To my, Fundacja Młodzi Artyści :) Nagrywamy dla Was już dwunastą płytę pt. "Młodzi Artyści Śpiewają" ! Na płycie zaśpiewają jak co roku, utalentowani wokaliści z całej Polski. Projekt "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" to więcej niż płyta z piosenkami. Znajdą się na niej również profesjonalne podkłady muzyczne oraz teksty. Z naszych piosenek i podkładów muzycznych korzystają dzieci, młodzież i dorośli podczas zajęć wokalnych, na festiwalach piosenki, lekcjach muzyki i wszędzie tam gdzie kochają śpiewać :) Chcecie nam pomóc ? Przyczynić się do powstania płyty, nagrania teledysku i organizacji promocji ? Potrzebujemy pomocy. Waszej pomocy. Dzięki Wam realizacja naszych planów będzie możliwa. Dzięki Wam młodzi ludzie z całej Polski dostaną nowe, piękne autorskie piosenki oraz profesjonalne podkłady muzyczne do repertuaru.

Opis projektu

Nagrania rozpoczęliśmy podczas dwóch turnusów tegorocznych Wyjątkowych Warsztatów Artystycznych w Przytoku, z grupą łącznie ponad 80 uczestników ! :)

Obecnie rozpoczęły się nagrania instrumentów w studio. W styczniu 2020 r. płyta powinna być już gotowa.Na płycie znajdą się kompozycje grupy jedenastu kompozytorów i autorów tekstów. Zapowiada się więc najbardziej różnorodna muzycznie płyta w Polsce.

Jesteśmy tak podekscytowani nowym materiałem, że aż nam żal, że usłyszycie to wszystko dopiero w styczniu 2020 roku !

Równocześnie planujemy realizację klipów. Nad jednym pracuje już ekipa Grzegorza Lipca (SKY PIASTOWSKIE) a kolejne scenariusze właśnie tworzymy.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na crowdfunding ? Bo w Was jest największa siła ! Dla Was istniejemy i tworzymy ! Nagramy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, dla młodszych i starszych wokalistów, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia.

Cel projektu

Potrzebujemy kwotę 40 000 zł, żeby kolejna wyjątkowa płyta trafiła do waszej kolekcji.Ale pamiętajcie, im więcej uda się zebrać tym większa moc działania :)

Jeśli zbierzemy 100% kwoty mamy do zrealizowania cztery podstawowe cele:- opłacenie studiów nagraniowych,- opłacenie kompozycji, tekstów i aranżacji piosenek,- opłacenie produkcji muzycznej, miksu i masteringu,- projekt graficzny oraz wytłoczenie płyt CD

Jeśli zbierzemy 150% kwoty będziemy mieć pieniądze na pierwszy teledysk.

Jeśli zbierzemy 200% kwoty będziemy mieć pieniądze na drugi teledysk i opłacenie firmy PR, która zajmie się promocją naszej płyty.

Mamy dla Was NAGRODY - zerknijcie na prawą część ekranu ;)

Dziękujemy Wam za każde wsparcie, w imieniu młodych talentów z całej Polski ! :D

Fundacja Młodzi Artyści

Odwiedźcie nas:

www.mlodziartysci.eu

Facebook

Instagram

Jeśli macie jakiekolwiek pytania piszcie do nas na:

fundacja (małpka) mlodziartysci.eu

P.S. Zobaczcie videoclipy z naszych Wyjątkowych Warsztatów Artystycznych w Przytoku ;)

Wpłacający99

 
Dane ukryte
1 000 zł
EF
EYA FURNITURE Maciej Busz
371,71 zł
TE
The Elephants Family
300 zł
AB
Alicja Banaszak
300 zł
GT
GRYN TECH
300 zł
IG
Iza Galaszewska
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
OS
Oskar Strawiński
200 zł
EI
Ewa Iwańska
200 zł
EI
Ewa Iwańska
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

MP3 naszego pierwszego singla "Linia życia" oraz podziękowania

Otrzymasz na maila link do ściągnięcia mp3 premierowego singla "Linia życia" oraz podziękowania od nas.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected] Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 29 stycznia, 2020

Wpłać 25 zł i więcej

MP3 nowej płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020"

Otrzymasz na maila link do ściągnięcia albumu mp3 z piosenkami, podkładami muzycznymi, tekstami z płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" a także osobiste podziękowania.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected]  Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 18 razy

przewidywana dostawa: 29 stycznia, 2020

Wpłać 40 zł i więcej

Płyta CD "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" oraz podziękowania

Otrzymasz od nas listem priorytetowym płytę CD "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" oraz mailem podziękowania od nas.Na płycie znajdą się piosenki, podkłady muzyczne oraz teksty.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected]  Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 14 razy (pozostało 986 z 1000)

przewidywana dostawa: 21 lutego, 2020

Wpłać 50 zł i więcej

Płyta CD z autografami

Otrzymasz od nas paczuszkę z płytą CD "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" z autografami zespołu kompozytorów i producentów oraz mailem podziękowania od nas.Na płycie znajdą się piosenki, podkłady muzyczne oraz teksty.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected]  Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 17 razy (pozostało 983 z 1000)

przewidywana dostawa: 12 marca, 2020

Wpłać 100 zł i więcej

Płyta CD z autografami oraz album mp3

Otrzymasz od nas paczuszkę z płytą CD z płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" z autografami zespołu kompozytorów i producentów oraz mailem link do ściągnięcia albumu mp3 i osobiste podziękowania.Na płycie znajdą się piosenki, podkłady muzyczne oraz teksty.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected]  Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 13 razy (pozostało 987 z 1000)

przewidywana dostawa: 12 marca, 2020

Wpłać 200 zł i więcej

10 wybranych albumów mp3 z piosenkami i podkładami muzycznymi Fundacji Młodzi Artyści

Otrzymasz na maila link do ściągnięcia naszych 10 wybranych albumów mp3 z piosenkami, podkładami muzycznymi, tekstami.Łącznie jest to ponad 100 autorskich piosenek oraz do nich profesjonalnych podkładów muzycznych :) Albumy możesz posłuchać na naszej stronie: https://mlodziartysci.eu/Wyślemy Ci również osobiste podziękowania.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz nazwę wybranych albumów na email: [email protected] Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 6 razy

przewidywana dostawa: 17 lutego, 2020

Wpłać 1000 zł i więcej

Nagrasz z nami swoje demo wokalne z bonusem w postaci albumu mp3

Otrzymasz możliwość nagrania demo wokalnego (do Twojego podkładu muzycznego) z jednym z naszych producentów, w profesjonalnym studio nagraniowym.Otrzymasz również mailem link do ściągnięcia albumu mp3 z piosenkami, podkładami muzycznymi, tekstami z płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" a także osobiste podziękowania.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected]  Dziękujemy za wsparcie !

wybrano 1 raz (pozostało 49 z 50)

przewidywana dostawa: 23 kwietnia, 2020

Wpłać 3500 zł i więcej

Napiszemy dla Ciebie piosenkę :D

Jeden z naszych producentów napisze dla Ciebie piosenkę (tekst i melodię), której nagranie otrzymasz wraz z podkładem fortepianowym. Piosenka w formie mp3 i WAV zostanie dostarczona do Ciebie mailem.Z piosenką możesz zrobić cokolwiek Ci się podoba.Otrzymasz również mailem link do ściągnięcia naszego albumu mp3 z płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" i osobiste podziękowania.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected] Dziękujemy za wsparcie !

(pozostało 20 z 20)

przewidywana dostawa: 30 kwietnia, 2020

Wpłać 4500 zł i więcej

Prywatny koncert dla Ciebie i Twojej rodziny/przyjaciół :)

Trio instrumentalne wraz z trójką wokalistów zagra dla Ciebie prywatny koncert w Zielonej Górze.Przyjdź na umówiony kameralny koncert w Zielonej Górze. Jeśli mieszkasz w promieniu 80 km od Zielonej Góry, możemy przyjechać z koncertem do Twojego domu.Jeśli koncert będzie u nas w Zielonej Górze - możesz zaprosić 10 swoich przyjaciół.Termin koncertu ustalicie wspólnie.Otrzymasz również mailem link do ściągnięcia naszego albumu mp3 z płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020" i osobiste podziękowania.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected] Dziękujemy za wsparcie !

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 30 kwietnia, 2020

Wpłać 4900 zł i więcej

Zostań Sponsorem VIP płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020"

Zostań Sponsorem VIP - płyty "Młodzi Artyści Śpiewają 2020"Wpłać 4900 zł. Staniesz się VIP Sponsorem naszej płyty. Twoje logo lub nazwisko będzie na okładce naszego albumu oraz na materiałach promocyjnych.Otrzymasz od nas również paczuszkę z 10 szt. płyt CD z autografami zespołu kompozytorów i producentów oraz mailem link do ściągnięcia albumu mp3 z piosenkami, podkładami muzycznymi, tekstami a także osobiste podziękowania.Po dokonaniu wpłaty prześlij potwierdzenie oraz swój pełen adres na: [email protected]  Dziękujemy za wsparcie !

(pozostało 10 z 10)

przewidywana dostawa: 28 lutego, 2020

Nasi użytkownicy założyli

497 851 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?