TS ROW Rybnik - wyjazd na Mistrzostwa Polski juniorek U18

Nasi użytkownicy założyli 1 156 284 zrzutki i zebrali 1 200 349 471 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Finały Mistrzostw Polski Juniorek U18 odbędą się w Chocianowie pod Lubinem ( U18) .

Awans wywalczyliśmy w 11 listopada w turnieju eliminacyjnym, gdzie nasze dziewczęta okazały się najlepsze, wygrywając grupę rywalizując z Istebną, Opolem, Głogówkiem i Wodzisławiem

Nasze zawodniczki zaliczane są do krajowej czołówki.

W ubiegłym roku żadnej drużynie poza TS ROW nie udało się awansować na finały wszystkich trzech kategorii wiekowych ( U14, U16, U18) a dla nas jest to już 6 wyjazd z rzędu !!!!

Choć ubiegły rok nie przyniósł medalu w futsalowych zmaganiach, w klasyfikacji punktowej za zajęte miejsca zajęliśmy II miejsce w Polsce.

Choć to dopiero 4 sezon futsalowy dla naszych dziewcząt, zaliczamy się do czołówki krajowej w tym sporcie. Warto pamiętać że seniorki wspierane przez rybnicką młodzież w roku 2018 zdobyły Mistrzostwo Polski . W roku 2017 wróciliśmy z brązem

Zbieramy fundusze na organizację wyjazdu, noclegi, wyżywienie oraz sprzęt meczowy.

W każdej imprezie uczestniczy po 14 zawodniczek. Łącznie wyjazd to trzydniowe przedsięwzięcie dla 18 osób. W obu imprezach to transport i, nocleg, wyżywienie na 3 dni.

Wszystkim chętnym na wpłaconą sumę wystawimy fakturę VAT ( prosimy o wcześniejszy kontakt z klubem)

Młodzież wygrała swoje eliminacje nie tracąc punktu.

Futsal w naszym Mieście wzbudza nie małe zainteresowanie. Na meczach dziewcząt pojawia się sporo kibiców. Wierzymy, że przy Państwa wsparciu uda się nam zorganizować ten wyjazd