id: ydtgbu

Łódzko ludzka pomoc dla Grodna

Łódzko ludzka pomoc dla Grodna

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 564 088 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa nie pozostaje obojętna wobec sytuacji związanej z pandemią COVID-19, z której negatywnymi gospodarczo i społecznie skutkami boryka się cały świat. W tych niełatwych czasach jeszcze mocniej stawiamy na sąsiedzką solidarność i braterskość, ponieważ prawdziwych przyjaciół poznaje się w obliczu trudności.


Zwracamy się do Państwa - naszych firm członkowskich, jak i naszych sympatyków i instytucji partnerskich - o wspólną pomoc dla Grodzieńskiego Obwodowego Szpitala Klinicznego Chorób Zakaźnych na Białorusi.


Nasza akcja wsparcia to wyraz zobowiązania wobec naszych sąsiadów na mocy Traktatu między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Białoruś o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy. Obwód grodzieński to jedno z miejsc najliczniej zamieszkałych przez osoby o polskich korzeniach, posiadających Kartę Polaka.


Szpital w Grodnie boryka się z brakami środków ochrony dla personelu medycznego, potrzebny jest także sprzęt do udzielania bezzwłocznej pomocy zakażonym pacjentom, jak i szybkie testy do wczesnego wykrycia zakażonych koronawirusem.


> Lista z dokładnym zapotrzebowaniem przekazanym nam przez szpital - DO POBRANIA <

 

Od kilku dni trwa zbiórka darów, które zgodnie z powyższą listą można przekazywać bezpośrednio do naszej siedziby w Łodzi. Ze względu na duże potrzeby szpitala postanowiliśmy utworzyć także dedykowaną zbiórkę środków finansowych, dzięki której będziemy mogli zakupić brakujące sprzęty. Następnie wszystkie przekazane, jak i zakupione ze zbiórki środki, przekażemy bezpośrednio do dyrektora placówki w Grodnie.


Wszystkie osoby prywatne, jak i firmy, otrzymają specjalne podziękowania w formie dyplomu przesłanego drogą elektroniczną.


Akcję organizujemy przy współpracy z Robertem Fintakiem, prezesem firmy członkowskiej izby i pomysłodawcą akcji, który wziął na siebie obsługę poniższych kanałów komunikacji z zainteresowanymi darczyńcami. Dodatkowe informacje: [email protected] | +48 513 770 423 (Terra Hexen Office).

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 25

JK
Jacek
100 zł
MS
Marek Spiżewski
950 zł
MO
Marcin Olejnik
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
KP
Karol Pruski
50 zł
Michał Żmijewski
50 zł
KR
Krzysztof
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
DL
Dagmara
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!