id: ye6659

Remont

Remont

Nasi użytkownicy założyli 1 036 222 zrzutki i zebrali 1 104 715 321 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

KARMELITANKI Z CZĘSTOCHOWY POTRZEBUJĄ POMOCY W REMONCIE !


Karmelitankami bose z Częstochowy są mniszkami, których głównym zadaniem jest modlitwa za wszystkich ludzi. Także za Ciebie. Mieszkają za klauzurą, fizycznie oddzielone od świata, ale jednocześnie blisko jego spraw, świadome trosk i cierpień innych. Żyją w małej wspólnocie, czas modlitwy przeplatając pracą w rytmie zgodnym z odwiecznymi zwyczajami mnichów. Praca, samotność, milczenie sprzyjają trwaniu w obecności Bożej i ukierunkowaniu całego dnia na wieczność. To jest ideał i cel, do którego zmierzają przez całe życie. Na naszą codzienność wpływają także sprawy bardzo zwykłe, codzienne i prozaiczne. Dlatego też w ramach tej akcji chcemy pomóc im w trosce o ich miejsce modlitwy, o Karmel, w którym poświęcają swoje życie dla nasz wszystkich.


Dla Sióstr głównym źródłem dochodu są darowizny. Nie mogą przeprowadzić w inny sposób remontu jak tylko DZIĘKI NASZEMU WSPARCIU!


Podczas akcji zbieramy na remont / odnowienie elewacji oraz posadzki na furcie w klasztorze Karmelitanek Bosych z Częstochowy. Koszt remontu to około 69 tys. złotych. Bardzo prosimy o wsparcie.

Remont jest niezbędny ze względu na opłakany stan elewacji co jest widoczne na zdjęciach.


Ponieważ Siostry mają ograniczony dostęp do "świata zewnętrznego" w ich imieniu zbiórkę prowadzi ks. Szczepan Wajda z Diecezji Tarnowskiej. Jest on wieloletnim przyjacielem Sióstr Karmelitanek, który osobiście zawdzięcza im bardzo wiele. 😇


Siostry odwdzięczą się tak jak umieją najlepiej czyli przez swoją modlitwę i codzienne trwanie przy Bogu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 80

 
Dane ukryte
ukryta
MS
Małgorzata Suchoń
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  "Żarliwość o dom Twój Panie pochłania mnie"...
  Drogi Księże Szczepanie i Kochani Przyjaciele dziękujemy za Wsze dobre serca i ofiarność!🙂 Jesteśmy ogromnie wdzięczne! 🤗 Modlitwą i ofiarną służbą Bogu i Kościołowi będziemy się odpłacać za świadczone nam dobro.🙏Bóg zapłać!
  S. Dorota - przeorysza klasztoru

  ukryta