id: yeae3w

Wsparcie służb medycznych/ratowniczych w Sieradzu i Zduńskiej Woli przez zakup środków ochrony indywidualnej. Akcja #zostańwdomu z Naszym Radiem

Wsparcie służb medycznych/ratowniczych w Sieradzu i Zduńskiej Woli przez zakup środków ochrony indywidualnej. Akcja #zostańwdomu z Naszym Radiem

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
11 681 zł 
z 50 000
23%
zakończona 30.06.2020r
172 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności7

 • W ramach akcji #ZostańWDomuZNaszymRadiem od kilku tygodni prowadzimy zbiórkę pieniędzy na środki ochrony indywidualnej. To z myślą o tych, którzy w przyszłości będą mogli pomóc nam. W związku z pandemią koronawirusa najbardziej narażeni są ratownicy, strażacy czy pracownicy DPSów. Dary trafiły do kolejnych służb.

  Więcej na ten temat na https://www.nasze.fm/news,35068

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Dzięki Wam udało się uzbierać już sporą kwotę. Za nami pierwsze zakupy, w zeszłym tygodniu pomoc trafiła do służb i medyków ze Zduńskiej Woli, dzisiaj trafiła do strażaków z Sieradza i z Wróblewa. Oczywiście to nie koniec naszej akcji. Kolejne wsparcie jeszcze w tym tygodniu dotrze do służb.


  Więcej --> https://www.nasze.fm/news,35061

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • W piątek pierwsze środki ochrony indywidualnej dotarły do adresatów, Szpital Powiatowy w Zduńskiej Woli i PSP Komenda Powiatowa w Zduńskiej Woli. Kolejne pakiety już w poniedziałek dotrą do strażaków z powiatu sieradzkiego.


  Wiecej na https://www.nasze.fm/news,35050

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Firmy z regionu dostarczyły już do naszej siedziby środki ochrony indywidualnej, które przekażemy służbom ratowniczym i medycznym z naszego regionu. Dostarczycielem większości towaru jest firma Global Food Hygiene dodatkowo pojedyncze pozycje dostarczyły: Sir-Ha i Studio reklamy Delta Grzegorz Żmudziński.


  Do konkursu ofert zgłosiło się 12 firm z naszego regionu. W ramach akcji #WspieramyLokalneFirmy warunkiem udziału w konkursie ofert było, aby firma składająca ofertę miała swoją główną siedzibą na terenie powiatów naszego głównego działania, czyli na terenie powiatów sieradzkiego lub zduńskowolskiego. Każda ze złożonych ofert spełniała te wymagania. Innymi kryteriami wyboru były: cena, czas dostawy, termin ważności oferty, wiarygodność firmy, parametry i posiadane certyfikaty oferowanych produktów. Można było składać oferty częściowe. Środki ochrony indywidualnej trafią do służb medycznych i ratowniczych w powiecie sieradzkim i zduńskowolskim w przyszłym tygodniu. 


  Więcej możecie przeczytać tu -> https://www.nasze.fm/news,34994

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • Oto wyniki Konkursu Ofert na dostawę środków ochrony indywidualnej w ramach naszej zrzutki/Akcji Wspierającej!

  Termin składania ofert w formie papierowej lub mailowej (z załączonym skanem oferty) był do poniedziałku (27.4.2020 r.), do godziny 14:00. Wpłynęło aż 12 ofert.

   

  W ramach akcji #WspieramyLokalneFirmy warunkiem udziału w konkursie ofert było, aby firma składająca ofertę miała swoją główną siedzibą na terenie powiatów naszego głównego działania, czyli na terenie powiatów sieradzkiego lub zduńskowolskiego. Każda ze złożonych ofert spełniała te wymagania.

  Innymi kryteriami wyboru były: cena, czas dostawy, termin ważności oferty, wiarygdność firmy, parametry i posiadane certyfikaty oferowanych produktów.

  Można było składać oferty częściowe.


  Godne podkreślenia jest, że ceny podane przez Oferentów nie są w żadnej mierze cenami rynkowymi, lecz zaproponowane specjalnie dla naszej akcji… dziękujemy!

  Za takie kwoty normalnie nie można obecnie kupić takiego sprzętu.

  Głównym zwycięzcą Konkursu Ofert, który dostarczy większość towaru jest firma z Kuśnia (powiat sieradzki): Global Food Hygiene sp. z o.o., dodatkowo pojedyncze pozycje dostarczą: Sir-Ha Sp. z o.o. i Studio reklamy Delta Grzegorz Żmudziński.


  Poniżej protokół wyboru ofert.

  hc02483a2febd4b4.jpegv08933ade88e0931.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • KONKURS OFERT


  kd8ab7eff778a88e.jpeg


  Mamy już wytypowane przez służby medyczne i ratownicze z naszego regionu środki ochrony indywidualnej.

  Najbardziej potrzebne na ten moment są:

  • kombinezony ochronne
  • maseczki jednorazowe
  • maseczki wielokrotnego użytku
  • środki dezynfekujące do rąk
  • środki dezynfekujące do powierzchni
  • maski z filtrami ffp2
  • maski z filtrami ffp3
  • rękawiczki jednorazowe w różnych rozmiarach (20 % rozm. S, 30 % rozm. M, 40 % rozm. L, 10% rozm. XL)
  • przyłbice ochronne.

   

  Ogłaszamy Konkurs Ofert na dostawę środków ochrony indywidualnej w ramach naszej Akcji Wsparcia !

  Termin składania ofert w formie papierowej lub mailowej (z załączonym skanem oferty)

  do poniedziałku (27.4.2020 r.), do godziny 14:00 (decyduje godzina wpływu).

  Adres e-mali do składania ofert (skany z podpisem): [email protected]

   

  W ramach akcji #wspieramy lokalne firmy głównym warunkiem udziału w konkursie ofert jest, aby firma składająca ofertę miała swoją główną siedzibą na terenie powiatów naszego głównego działania, czyli na terenie powiatów sieradzkiego lub zduńskowolskiego.

  Innymi kryteriami wyboru są: cena, czas dostawy, termin ważności oferty, wiarygodność firmy, parametry i certyfikaty produktów.

  Można będzie składać oferty częściowe.


  Formularze ofert w PDF i w wersji edytowalnej oraz regulamin Konkursu Ofert na:

  nasze.fm


  g29129ca39f0b012.jpeg

  a825bd7c24a02db6.jpeg

  ne012525f5f34446.jpeg

  te99050369d3b66e.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
 • podajemy do wiadomości wstępny kosztorys środków ochrony indywidualnej, jakie planujemy nabyć ze zgromadzonych podczas zrzutki pieniędzy. Ostateczną ilość i rod

  zaj zakupionych środków ochrony indywidualnej będziemy konsultować każdorazowo z zainteresowaną obdarowywaną jednostka medyczną lub ratowniczą. Chcemy, aby nasze zakupy były trafione i najbardziej na daną chwilę potrzebne. #zostańwdomu z Naszym Radiem

  nebc7589bba8ae6b.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nasze Radio, jak zawsze w każdym momencie swojej historii od 1996 roku, stara się działać na rzecz społeczności lokalnej. Od akcji Święty Mikołaj dla Każdego i Koncert za butelkę wody mineralnej dla powodzian w 1997 roku, po codzienne rzetelne informowanie słuchaczy o rzeczach ważnych, dobrych i potrzebnych. W czasie obecnego kryzysu, pomimo trudności ekonomicznych jakie nie ominęły i naszej firmy, chcemy pomóc naszym Sąsiadom - Naszym Słuchaczom w ich codziennym zmaganiu się z zagrożeniem, jakie niesie epidemia KoronaWirusa. Jednymi z najbardziej zagrożonych są pracownicy służb medycznych i służb ratowniczych, którzy codziennie pomagają innym. Aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników medycznych i ratowników, ogłaszamy zrzutkę pieniędzy na zakup środków ochrony indywidualnej, w tym m.in. maseczek jednorazowych, maseczek wielorazowych, gogli i masek ochronnych, kombinezonów ochronnych itp. W zależności od wpłat widzimy szansę także na zakup innych środków wspomagających skuteczną i bezpieczną pracę służb medycznych.

Zadbajmy o bezpieczeństwo tych, którzy mogą nam pomóc!


RAMOWY REGULAMIN


# Radio własnym staraniem prowadzi zbiórkę środków finansowych na zakup środków ochrony osobistej służb medycznych i ratowniczych w Sieradzu i Zduńskiej Woli


# Po zgromadzeniu środków (także częściowo) ustalimy z instytucjami zainteresowanymi zakres najpotrzebniejszej pomocy w postaci środków ochrony indywidualnej. Każda instytucja określi parametry i wymagania dla planowanych zakupów środków.


# Radio przekazuje instytucji środki zakupione – nie przekazujemy pieniędzy.


Zakupiony sprzęt NATYCHMIAST trafi do instytucji, które będą go potrzebować najbardziej.


NAJWAŻNIEJSZE:

Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej lub innych uzgodnionych materiałów dla służb medycznych i ratowniczych.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 172

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 082 zrzutki

i zebrali

833 270 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?