id: yed92h

Wsparcie dla Moniki- chorej na nowotwór złośliwy

Wsparcie dla Moniki- chorej na nowotwór złośliwy

Nasi użytkownicy założyli 1 187 530 zrzutek i zebrali 1 249 022 218 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam 46 lat, dwie corki Hania 11 lat i Ilona 25 lat. 20 grudnia miałam operacje podczas której usunięto mi guz miednicy mniejszej o wielkości ponad 30cm. Pod czas tej samej operacji zostały mi usunięte przydatki.

Badanie histologiczne wykazało bardzo rzadki nowotwór o nazwie ziarniszczak. Obecnie jestem w trakcie leczenia chemioterapii, jestem po czwartej serii. Na wlewy chemioterapii jeżdzę do Poznania w odstepie trzech tygodni. Pobyt w szpitalu trwa trzy dni, w pierwszym dniu pobytu mam wykonywaną serię badań oraz odczulanie na chemię, w drugim dniu powtarzane jest odczulanie a następnie podawana jest mi chemioterapia z Carboplatinum oraz Paclitaxelum, jeżeli wszystko jest dobrze wychodzę w trzecim dniu. Po chemioterapii musze sobie robic zastrzyki w celu pobudzenia szpiku kostnego do odbudowy białych krwinek, po za tym biorę tabletki przeciw wymiotne, oraz zestaw witamin do wzmocnienia organizmu.

Od grudnia przebywam na zwolnieniu. Koszty poniesione z tytułu leczenia, dojazdów do Poznania oraz diety-produktów wspomagających organizm do regeneracji po chemioterapii wynoszą od 1000 do 1500 z l miesięcznie, w zależności od ilości chemioterapii w miesiącu. Jestem na etapie czwartej chemioterapii, zalecone mam sześć.

bardzo proszę o wsparcie, dołożenie swojej cegiełki do mojego leczenia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 115

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!