id: yexj9y

Resort — Powered by Guests

Resort — Powered by Guests

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
59 429 zł 
z 50 000
118%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 94 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 912 562 zrzutki i zebrali 874 737 222 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • ee97b13abf2690aa.png

  Dzięki Wam zebraliśmy wspaniałą kwotę 59 429 zł, czyli 118% zakładanego celu. Dziękujemy za każdą wpłatę i mnóstwo dobrych i pokrzepiających słów, które przez cały ten czas od Was płynęły. Jesteście najlepsi! 


  A teraz zaczynamy realizować nagrody. Dajcie nam chwilkę na zrobienie podsumowania, bo jest Was naprawdę dużo. A dokładnie 497 osób. Na dniach wypatrujcie w swoich skrzynkach maila. Z każdą osobą skontaktujemy się indywidualnie i przekażemy informacje o stanie realizacji danej nagrody. 


  Dziękujemy i pozdrawiamy,

  Wasz Resort

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć, tutaj Resort, a w zasadzie ludzie, którzy za nim stoją. Po roku konfrontowania się z trudną pandemiczną rzeczywistością doszliśmy do punktu, w którym musimy poprosić Was o wsparcie. Dołącz do akcji Resort — Powered by Guests!


••• KIM JESTEŚMY?


Na bank kojarzycie ten charakterystyczny budynek przy Bielańskiej 1, w którym mieści się Resort. W kwietniu 2011 roku po raz pierwszy otworzyliśmy swoje drzwi. Już 10 lat jesteśmy dla Was! Z poranną, leniwą kawą na kanapie, wieczornym drinkiem przy zatłoczonym barze, niedzielnym śniadaniem, lunchem w biegu lub na spokojnie. Jakiś czas temu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, powiększyliśmy się o nową przestrzeń i kuchnię, która karmiła Was od rana do późnych godzin wieczornych. Bardzo chcemy robić to dla Was dalej.


Kto u nas bywa, ten dobrze wie, jaki Resort jest. Możesz popracować, spotkać się ze znajomymi, odpocząć, rozerwać się. A kiedy zejdziesz do piwnicy, każdego wieczora spotkasz w niej komików i komiczki Resortu Komedii i Stand-up Polska. Możesz też znaleźć nowe hobby, dołączając do uczniów Szkoły Impro. Resort to kawiarnia, klub, knajpa oraz miejsce kultury i rozrywki w jednym. A wszystko to jest zasilane Waszą energią i przychylnością. 


Dziękujemy za każde wsparcie!


fa996d31b4918e34.jpeg

••• DLACZEGO TO ROBIMY?


Nie chcemy uprawiać gastronomicznej martyrologii, ale nie ma co ukrywać: od roku działamy w pandemicznej rzeczywistości, a od października Resort jest zamknięty na głucho — to już ponad 5 miesięcy. Jednak się nie poddajemy. Wierzymy, że uda nam się przetrwać, ale doszliśmy do miejsca, w którym bez Waszego wsparcia będzie nam niezmiernie trudno. Miejsca, w którym musimy powiedzieć: Dorzućcie się do Resortu. Dołączajcie do akcji Resort — Powered by Guests!


W tym roku obchodzilibyśmy huczne 10. urodziny, a niektórzy z naszych barmanów 10. rocznicę pracy w Resorcie. Dzięki Wam Resort może przetrwać na mapie Warszawy. Dorzuć się do Resortu, a w zamian wybierz jeden z niebanalnych prezentów (przedmiot lub przeżycie). Dzięki temu, mamy nadzieję, już niedługo wspólnie będziemy cieszyć się tą piękną, okrągłą rocznicą. Jak nie w kwietniu, to w niedalekiej przyszłości. Tuż po ponownym otwarciu i w sprzyjających okolicznościach epidemicznych.


ba15b552d80b0611.jpeg

••• DZIĘKI TWOJEMU WSPARCIU


➨ Utrzymujemy naszą super ekipę, staff — czyli pracowników. Wspólnie z nimi tworzycie klimat tego miejsca. Dlatego nikogo z naszej ekipy nie chcemy zostawić na lodzie. Do tej pory wszyscy są zatrudnieni i finansujemy ich przynajmniej minimalne wynagrodzenia. 

➨ Dosypujemy do worka dotychczasowych i przyszłych zobowiązań finansowych wobec najemcy, które nawet pomimo obniżenia czynszu, są nadal wysokie.

➨ Opłacimy zaległe i bieżące zobowiązania wobec dostawców mediów. Mimo zamkniętego lokalu mnóstwo opłat musimy nadal ponosić. Nawet tak niezrozumiałe w obecnej sytuacji, jak koncesja czy ZAiKS.

➨ Wspieramy działalność naszej kreatywnej piwnicy, gdzie Resort Komedii, Stand-up Polska i Szkoła Impro robią dużo dobrego i jeszcze więcej śmiesznego. 


Podsumowując wszystkie wymienione powyżej opłaty — łącznie daje to kwotę ponad 30 tysięcy złotych miesięcznie.


••• CO JEŚLI ZBIERZEMY WIĘCEJ?


Każda Wasza złotówka zostanie przeznaczona na utrzymanie tego miejsca. Ponieważ wszystkie osoby zaangażowane w resortową zrzutkę robią to bezinteresownie i charytatywnie, dlatego masz pewność, że jeżeli przekroczymy finansowy cel, to Twoja kasa nadal trafi do worka: “bieżące potrzeby Resortu”. Bo też nikt nie wie, ile to potrwa.


z51f6bd70b34ba58.jpeg

••• NAGRODY, WOW!


Wybierz coś dla siebie, dorzucając się od 10 zł do nieskończoności (żart, a może nie?). Ale po kolei. Resortowe upominki można podzielić na:

➨ rzeczy rzeczowe: torba, plecak, tiszert, bluza — wybieramy ładne i praktyczne, posłużą Ci!

➨ rzeczy rzeczowe w zestawach — bierz wszystkie, dla siebie i przyjaciół

➨ rzeczy już istniejące: mamy tu książki, muzykę, plakaty, rysunki, obrazy, rękodzieła, także coś do zjedzenia lub wypicia — wszystkie przekazane nieodpłatnie przez ludzi resortowych albo przez naszych przyjaciół 

➨ przeżycia i doświadczenia — warsztaty, spektakl tylko dla Ciebie, partia szachów, przejazd taksówką, gość w podkaście, spacer po puszczy, kurs kulinarny, barman na Twojej domówce i wiele, wiele więcej (serio, bardzo dużo tego jest)

➨ rzeczy i przeżycia spersonalizowane — z dedykacją, autografem, żartem, na życzenie, na zadany temat

➨ poważne oferty dla firm też są!


Mamy nagrody nielimitowane, dla wszyyyyyyystkich, one się nigdy nie skończą, ale uwaga — są też takie co mają TYLKO jedną sztukę: smaczki, rarytasy.


Co więcej: bonusowa nagroda. Dla 10 najwyższych wpłat jeszcze coś dodatkowego — karta rabatowa 20% do klubokawiarni Resort — ważna od momentu otwarcia gastronomii przez kolejnych 6 miesięcy.


z8ce171a9b8d2fbb.jpeg

••• Z CZEGO ROBIMY NAGRODY?


Oczywiście, z MIŁOŚCI! Sporo naszych nagród to po prostu czas, umiejętności i doświadczenie, które ekipa i przyjaciele Resortu przekazują na cel tej zrzutki. Są też rzeczy, które robimy w fabrykach przyjemności — więc na ich wartość składa się koszt produkcji i bezpiecznej przesyłki. Są też precjoza, które można odebrać tylko osobiście, ponieważ są efemeryczne. Najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych nagród znajdziesz w ich opisie, ale też wiedz że będziemy z Tobą w stałym kontakcie i doprowadzimy do szczęśliwego dostarczenia każdej nagrody. 


••• DEADLINE, BRY…


Wszystkie nagrody rzeczowe realizujemy od momentu zakończenia zbiórki, a najpóźniej do końca czerwca 2021. Termin realizacji nagród takich jak spektakle, szkolenia, spotkania, wycieczki etc. — będziemy ustalać z Wami indywidualnie drogą mailową. 


••• KONTAKT


Każde pytanie, wątpliwość kieruj tutaj: [email protected]Lokalizacja

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 94 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Dziękujemy Ci bardzo!

Umieszczenie Twojego imienia i nazwiska w poście opublikowanym na facebooku Resortu. A do tego po zakończeniu zrzutki na Twojego maila spłynie wideo z wirtualny...

od 10 zł

Kupione 66

Zakończona
Pocztówka z Resortu

Pocztówka a5 z grafiką i hasłem akcji. Sympatyczny upominek w twojej skrzynce pocztowej

od 30 zł

Kupione 23

Zakończona
Kawa na wynos

Otworzymy Resort tylko po to, aby poczęstować cię pyszną kawą na wynos. Za barem spotkasz komików/komiczki z Resortu Komedii i Stand-Up Polska. Termin do ustale...

od 50 zł

Kupione 32

Zakończona
Bilet — oglądam Stand-up Polska

Bilet na show przygotowane przez komików Stand-up Polska. Nie dość, że wspierasz, to jeszcze się śmiejesz

od 50 zł

Kupione 27 z 200

Zakończona
Mydła kostka fioletowa

Naturalne, ręcznie robione mydło od Oli Kani [ok. 100 gram]. Skład: oliwa pomace, macerat z korzenia alkanny barwierskiej, macerat z lawendy, olej kokosowy, mas...

od 50 zł
Zakończona
Bilet — oglądam Resort Komedii

Bilet na spektakl improwizowany lub inny projekt komediowy Resortu Komedii. Miejsce na widowni już na Ciebie czeka

od 50 zł

Kupione 29 z 200

Zakończona
Torba na ramię

Torba z grafiką i hasłem akcji. Na zakupy, na spacer, do dresu, do pracy. Czarny nadruk na bawełnianej torbie

od 50 zł

Kupione 44

Zakończona
Mydła kostka biała

Naturalne, ręcznie robione mydło od Oli Kani [ok. 130 gram]. Skład: masło shea, olej kokosowy, oliwa pomace, masło kakaowe, olej z awokado, olej z pestek winogr...

od 50 zł
Zakończona
Czapka "Koniec świata" — Stand-up Polska

Czapka żólta na chłodne dni, gadżet Wielkiej Trasy Stand-up Polska "Koniec świata"

od 60 zł

Kupione 21 z 50

Zakończona
Zestaw DVD — Stand-up Polska

2 wydawnictwa DVD: "Sierpień" Antoniego Syrka-Dąbrowskiego i 5. Wielka Trasa Stand-up Polska (2017). Tego już nie kupisz nigdzie

od 60 zł

Kupione 2 z 100

Zakończona
Mydła kostka

Naturalne, ręcznie robione mydło. Z otrębami i korą dębu. Prezent od Nelki z ekipy Resortu. 

od 70 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Drink na miejscu

Czekamy na otwarcie. A kiedy już się otworzymy zapraszamy Cię na drinka zrobionego z sercem, szerokim ukłonem i oklaskami od Resortowej ekipy

od 70 zł

Kupione 24

Zakończona
Dziękujemy Ci piosenką — Resort Komedii

Piosenka wideo (indywidualna, czyli tylko dla Ciebie), którą opublikujemy na facebooku Resortu i Resortu Komedii oraz wyślemy do Ciebie mailem

od 80 zł

Kupione 5 z 10

Zakończona
Martyna Cytryna Ci pomaluje

Martyna Cytryna [www.bit.ly/martynacytryna] pomaluje Ci paznokcie pięknie i hybrydowo. Nagrodę realizujemy na scenie Resortu Komedii, bez widzów co prawda, ale ...

od 80 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Elegancka, niebanalna mucha

Uszyte przez Kalinę, która jest jednym z gości traktujących Resort jak drugi dom. Mucha złota, srebrna lub w kwiaty, na bawełnianej tasiemce z regulacją [10x6cm...

od 80 zł

Kupione 2 z 8

Zakończona
Omnomnom: chlebek bananowy

Gdyby było normalnie, to Dominik zaparzyłby Ci kawę na porannej zmianie. Tym razem z racji, że jest także miłośnikiem wypieków, przyrządzi dla Ciebie pyszny, do...

od 90 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Aloe Vera, szczęśliwa roślinka w doniczce

Wychowany od maleńkości w przyjaznym otoczeniu. Słuchał dużo dobrej muzyki. Do roślinki dodajemy przepis na przyrządzenie zdrowej i naturalnej maseczki na lico....

od 90 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Drink Twojego imienia

Przez 1 tydzień w karcie Resortu znajdzie się drink, który będzie nazywał się tak, jak Ty. Salud!

od 100 zł

Kupione 25

Zakończona
Czapka Resortu Komedii

Limitowana czapka na chłodne dni z logotypem Resortu Komedii. Pasuje każdemu. Mamy różne kolory — wyślemy Ci maila, aby ustalić szczegóły

od 100 zł

Kupione 12 z 20

Zakończona
Leżaki od Club Mate

Rozłóż leżak na balkonie i odpocznij sobie, należy Ci się! Tylko odbiór osobisty w Resorcie

od 100 zł

Kupione 5 z 5

Zakończona
Plecak na plecy

Plecak z grafiką i hasłem akcji. Dla tych, którzy lubią mieć wolne ręce. Biały nadruk na czarnym plecaku

od 100 zł

Kupione 15

Zakończona
Domowa nalewka pomarańczowo-mandarynkowo-imbirowa

Nalewka od Bartka z ekipy Resortu. Słodko-ostra, 100% naturalna nalewka na bazie pomarańczy, mandarynek i imbiru. Bomba witaminowo-odpornościowa o mocy 40%. Dla...

od 110 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Domowy miód pitny

Miód pitny z liśćmi malin. Coś między trójnikiem a czwórniakiem. Ale Zagłoba by nie pogardził. Prezent od Nelki z ekipy Resortu. Tylko odbiór osobisty w Resorci...

od 110 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Książka "Nowe wiersze sławnych poetów"

Książka z autografem od Grzegorza Uzdańskiego. "Nowe wiersze sławnych poetów" (Znak Literanova 2021) — autor komentuje współczesną rzeczywistość, mistrzowsko na...

od 120 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Książka "Miasto zgruzowstałe"

Książka z autografem od Sylwii Chutnik. "Miasto zgruzowstałe. Codzienność Warszawy w latach 1954–1955" (Ossolineum 2020) — Jak wygląda miasto wyłaniające się z ...

od 120 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Książka "Zaraz będzie po wszystkim"

Książka z autografem od Grzegorza Uzdańskiego. "Zaraz będzie po wszystkim" (WAB 2019) — słodko-gorzki portret pensjonariuszy i pracowników domu starców + nagrod...

od 120 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Książka kucharska "Jajko"

Książka z autografami autorek, Katarzyny i Zofii Pilitowskich. "Jajko" (Buchmann 2018) — Znakomite i nieskomplikowane przepisy z jajkiem w roli głównej + nagrod...

od 120 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Płyta winylowa: Blazej Malinowski — Katharsis

Płyta winylowa z autografem [www.bit.ly/malinowskikatharsis]. Deep techno i oczyszczenie z emocji + nagroda Torba na ramię

od 120 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Tęczowy zestaw od Lambda Warszawa

Zestaw upominków od Stowarzyszenia Lambda Warszawa [www.bit.ly/lambdawaw]: tęczowa flaga, magazyn QueerStoria [nr 1 i 2], przypinka [5 szt], naklejki [20 szt] 

od 130 zł
Zakończona
Omnomnom: sernik Hernik

Gdyby było normalnie, to Dominik zaparzyłby Ci kawę na porannej zmianie. Tym razem z racji, że jest także miłośnikiem wypieków, przyrządzi dla Ciebie pyszny, do...

od 130 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Adoptuj książki

Po co kupować nowe, jak można mieć je z drugiej ręki. Może akurat tych książek Ci brakuje? Przejmij je od Rafała z ekipy Resortu. Tylko odbiór osobisty w Resorc...

od 140 zł
Zakończona
Spersonalizowane życzenia wideo

Wybrany przez Ciebie komik/komiczka z Resortu Komedii lub Stand-up Polska nagra życzenia wideo dla wskazanej przez Ciebie osoby. Zrób komuś zaskakujący prezent

od 150 zł

Kupione 10 z 10

Zakończona
Tiszert od pasa w górę

Tiszert z grafiką i hasłem akcji. Męskie i damskie, małe i duże, czarne na białym albo białe na czarnym — wyślemy Ci maila, aby ustalić szczegóły

od 150 zł

Kupione 15

Zakończona
Zestaw od Helen Li [1]

Helen Li [helenofkoi.com] przygotowała takie piękne przedmioty: 2 printy giclee [papier tecco matt, gramatura 230, 20x20 cm]

od 160 zł
Zakończona
Zestaw od Helen Li [6]

Helen Li [helenofkoi.com] przygotowała takie piękne przedmioty: 1 print giclee [papier tecco matt, gramatura 230, 20x27 cm], 1 print riso [gramatura 230, a5]

od 180 zł

Kupione 2 z 7

Zakończona
Zostań damą z pazurem

Botoks rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, pogrubienie, przyciemnienie oraz dogłębne odżywianie na...

od 180 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Plakat — Resort Komedii

Plakat b2 (autor: Saiko). Poprawia humor za każdym razem, gdy na niego spojrzysz. 3 rodzaje do wyboru — wyślemy Ci maila, aby ustalić szczegóły 

od 190 zł

Kupione 1 z 30

Zakończona
Lunch plus żarty

Komik/komiczka z Resortu Komedii lub Stand-up Polska dostarczy Ci do domu lunch dla 2 osób z Restauracji Havana. Termin do ustalenia [www.bit.ly/cafehavana]

od 190 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona
Plakat — Antoni Syrek-Dąbrowski, Kronika filmowa

Plakat b2 (autor: Bartosz Kosowski). Jeżeli lubisz retro czyli vintage, to Ci się spodoba. Z autografem Antka 

od 190 zł
Zakończona
Plakat — Koniec świata, Stand-up Polska

Plakat b2 Wielkiej Trasy Stand-up Polska "Koniec świata" (2019). Rzecz odrobinę apokaliptyczna. Jeżeli lubisz taką estetykę, bierz to na ścianę! Dodatkowo na pl...

od 190 zł
Zakończona
Plakat — Antoni Syrek-Dąbrowski, Sierpień

Plakat b2 (autor: Tomasz Domański, Takie Pany). Dla koneserów komedii, lata i złudzeń optycznych. Z autografem Antka

od 190 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Zestaw od Helen Li [2]

Helen Li [helenofkoi.com] przygotowała takie piękne przedmioty: 1 plecak, 1 print giclee [papier tecco matt, gramatura 230, 20x20 cm], 1 print riso [gramatura 2...

od 190 zł

Kupione 2 z 3

Zakończona
Spaniel Fredek zaprasza na spacer

Fredek, uroczy spaniel, chętnie oprowadzi po swoim Żoliborzu [www.bit.ly/spanielfredek]. Proponuje też kawę w cenie spotkania. A Magda, właścicielka Fredka i pr...

od 200 zł
Zakończona
Voucher od Szkoły Impro [200 zł]

Możesz go wykorzystać, zapisując się na dowolny wybrany przez siebie kurs w Szkole Impro [voucher ważny do: 31.12.2022]

od 200 zł

Kupione 3 z 5

Zakończona
Randka z miastem — Agata Rozbicka

Rozbi zabierze Cię na spacer po Warszawie. Znasz Warszawę już długo i dobrze? Zakochaj się w niej od nowa! Spacer ulubioną trasą Agaty, a po drodze kawa i ciast...

od 200 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Zestaw — 10. Wielka Trasa Stand-up Polska

Zestaw: koszulka unisex s lub m, plakat z autografami b2, notes. Gażety trasy Stand-up Polska w roku 2020. To już było, to się nie wróci

od 210 zł
Zakończona
Przygody Misia Klopsa — komiks z autografem

Wybrany przez Ciebie komiks Przygody Misia Klopsa z autografem autora, Maćka Kaczyńskiego: a4, bez oprawy, zapakowany w fastykułę [www.bit.ly/misklops]

od 230 zł
Zakończona
Bluza, którą widać z daleka

Bluza z grafiką i hasłem akcji i z kapturem. Biały nadruk na czarnej bluzie. Męskie i damskie, małe i duże — wyślemy Ci maila, aby ustalić szczegóły

od 250 zł

Kupione 6

Zakończona
Grafika "Girl Power"

Prezent od Nelki z ekipy Resortu [42x31cm, w antyramie]

od 260 zł
Zakończona
Zestaw Super Pomoc

Zestaw: Torba plus plecak plus tiszert — wszystko z grafiką i hasłem akcji. Zamów dla siebie i koleżanki lub taty — wyślemy Ci maila, aby ustalić szczegóły

od 270 zł
Zakończona
Andrzej Rysuje — komiks z autografem

Komiks "Pieseły" z autografem od Andrzej Rysuje: a3, oprawiony

od 270 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Obraz "Będzie dobrze"

Obraz 40x40 cm. Jego autorem jest Mateusz Farenholc [@mateuszs_art ], który maluje obrazy inspirowane pop kulturą. A do tego niespodzianka: podkładka pod myszkę...

od 290 zł
Zakończona
Zestaw od Helen Li [3]

Helen Li [helenofkoi.com] przygotowała takie piękne przedmioty: 1 print riso [papier crush, gramatura 250, a3], 1 print riso [papier crush, gramatura 250, 30x30...

od 290 zł
Zakończona
Obraz "Minerał"

Obraz na płótnie 90x90 cm, technika mieszana. Jego autorką jest Marta Zając [www.bit.ly/martazajac]

od 290 zł
Zakończona
Gość w podkaście "Koleżaneczki"

Zapraszamy Cię do podkastu Marty Iwaszkiewicz i Agnieszki Matan. "Koleżaneczki" — czasem się pośmieją, a czasem popłaczą. Omawiają tematy tylko najważniejsze i ...

od 300 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Aaaaaby otrzymać wiersz — Nowe wiersze sławnych poetów

Wiersz wybranego przez poety/poetki, który napisze dla Ciebie Grzegorz Uzdański, autor strony Nowe wiersze sławnych poetów. Wiersz wyślemy do Ciebie mailem i op...

od 300 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona
Lekcja z Karolem Strzemiecznym — songwriting

Karol (połowa duetu Paula i Karol) zaprasza na lekcję dla osób z zerowym lub umiarkowanym doświadczeniem muzycznym. Poza podstawami gry na gitarze podzieli się ...

od 300 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Aaaaaby grać w szachy — Piotrek Szumowski

Piotrek Szumowski (Stand-up Polska) zaprasza do rozegrania partii szachów. Przekonaj się, czy będzie Cię rozpraszał żartami [www.bit.ly/piotrekszum]

od 300 zł

Kupione 2 z 5

Zakończona
Projekt zaproszenia od agencji Goahead

Agencja Goahead [goahead.pl] zaprojektuje dla Ciebie zaproszenie na wydarzenie lub specjalną okazję

od 300 zł
Zakończona
Metoda Wima Hofa dla początkujących lub praktykujących

Michał Stec, certyfikowany instruktor, zaprasza na sesję online lub na żywo, do wyboru [www.bit.ly/WHM-michal-stec]. WHM łączy oddech, ekspozycję na zimno i med...

od 300 zł
Zakończona
Zestaw od Helen Li [4]

Helen Li [helenofkoi.com] przygotowała takie piękne przedmioty: 1 plecak, 1 print riso [papier crush, gramatura 250, a3], 1 print giclee [papier tecco matt, gra...

od 310 zł
Zakończona
Sukienka tylko jedna taka

Własnoręcznie szyta sukienka. Rozmiar M. Pięknie podkreśla talię i biodra. Prezent od Nelki z ekipy Resortu

od 310 zł
Zakończona
Zestaw od zespołu Kamp!

Zespół Kamp! [www.bit.ly/kampband] ma dla Ciebie zestaw do słuchania na różne sposoby: 2 płyty winylowe („Baltimore”, „A New Leaf”), 3 płyty CD („Dare”, „Breaki...

od 340 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Powiedz coś światu na szybie Resortu

Przez 1 tydzień na szybie Resortu będzie wisiał plakat b1 (widoczny od strony ulicy), na którym znajdzie się informacja od Ciebie dla kogo tylko chcesz albo do ...

od 350 zł

Kupione 1 z 10

Zakończona
Zestaw od Helen Li [5]

Helen Li [helenofkoi.com] przygotowała takie piękne przedmioty: 1 plecak, 2 printy giclee [papier tecco matt, gramatura 230, a3]

od 360 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Voucher od Szkoły Impro [400 zł]

Możesz go wykorzystać, zapisując się na dowolny wybrany przez siebie kurs w Szkole Impro [voucher ważny do: 31.12.2022]

od 400 zł

Kupione 2 z 3

Zakończona
Dostęp do tajnej grupy "Rejent i Szumowski w domu na streamie"

Sebastian Rejent i Piotrek Szumowski spotykają się w domu i streamują te spotkania. [www.bit.ly/RejentSzumowski] Rozmawiają o aktualnych sprawach, często o kome...

od 400 zł
Zakończona
Zwiedzanie Browaru Palatum

Zaproszenie na zwiedzanie małego, rodzinnego browaru rzemieślniczego [www.bit.ly/BrowarPalatum], zlokalizowanego w Warszawie, połączone z wykładem nt. historii ...

od 400 zł

Kupione 3 z 8

Zakończona
Lekcja gry na skrzypcach z Wiktorią

Chcesz dowiedzieć się, co wspólnego mają skrzypce i ślimaki, czym jest kalafonia, jak zagrać "Sto lat" albo "Omen" The Prodigy? Na lekcję dla początkujących zap...

od 400 zł
Zakończona
Konsultacja tekstu — script doctoring — Joanna Pawluśkiewicz

Konsultacja tekstu z Joanną Pawluśkiewicz. Rozmowa na temat twojego scenariusza, opowiadania, pomysłu plus konstruktywne uwagi [2h]

od 400 zł
Zakończona
Barman dla Ciebie

Nie pij wódki z colą. Barman z Resortu wyszejkuje i zaserwuje drinki na Twojej domówce [4h barmanienia, produkty we własnym zakresie]

od 400 zł

Kupione 1 z 2

Zakończona
Konsultacja aktorska — Martyna Cytryna

Zbuduj postać z Martyną Cytryną [www.bit.ly/martynacytryna], wykorzystując techniki impressions [3h]

od 400 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Gość w podkaście "Nie tylko pytania"

Zapraszamy Cię do podkastu Jaśka Wasilewskiego "Nie tylko pytania". Rozmawiamy o improwizacji, stand-upie i komedii, o Tobie i Twoich doświadczeniach [www.bit.l...

od 400 zł
Zakończona
Konsultacja stand-upowa — Agnieszka Matan

Przygotuj z Agnieszką Matan [www.bit.ly/halomatan] swoje pierwsze 5 minut. Potem już tylko scena i brawa [3h]

od 400 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Wycieczka za kulisy Teatru Wielkiego

Łukasz z Resortu zaprowadzi Cię tam, gdzie mało kto wchodzi, a on może [1,5h, nagroda dla 2 osób]

od 400 zł

Kupione 2 z 2

Zakończona
Nierealistyczny, niosący szczęście malunek na ścianie

Nelka — kierowniczka Resortowego baru i osoba tysiąca talentów — wykona na ścianie w domu, biurze, pracowni, pokoju dziecka szaloną, kolorową grafikę. Wzór do u...

od 400 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Wycieczka taksówką po Warszawie — Agnieszka Matan

Agnieszka Matan [www.bit.ly/halomatan] zabierze Cię na wycieczkę po Warszawie. Przejazd taksówką plus ciekawe miejsca! [3h]

od 450 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Czyszczenie obuwia dla zaawansowanych — Wosh Wosh

Voucher od Wosh Wosh [www.bit.ly/woshwosh] 12 czyszczeń, 1 w miesiącu. Trampki, pantofle, lakierki, szpilki, wszystko

od 450 zł
Zakończona
Drag Queen makeover z Shady Lady

Makijaż, który wykona dla Ciebie Shady Lady [www.bit.ly/shadyladydrag]. Shantay you stay! 

od 500 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Szkolenie Master Brewer — Java Coffee Roasters

Java Coffee Roasters [www.bit.ly/javacoffeeroasters] pokażą Ci, jak smakować, wąchać i rozumieć kawę: Co oznacza termin Specialty Coffee? Jak odczytywać informa...

od 500 zł

Kupione 2 z 8

Zakończona
Lekcja z José Manuelem Albánem Juárezem — gra na perkusji + 2 bilety na koncert

Ta lekcja to masterclass! W bliskim sąsiedztwie Resortu, w dogodnym terminie. Dowiesz się jak i dlaczego gra perkusja w Twojej ulubionej piosence. Co zrobić żeb...

od 500 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona
Zestaw Turbo Pomoc

Zestaw: Torba plus plecak plus tiszert plus bluza — wszystko z grafiką i hasłem akcji. Zamów tylko dla siebie albo dla kogo tylko chcesz — wyślemy Ci maila, aby...

od 500 zł

Kupione 4

Zakończona
Gość w podkaście "Będzie dobrze"

Zapraszamy Cię do podkastu Łukasza Kowalskiego i Antoniego Syrka-Dąbrowskiego "Będzie dobrze". Dwóch komików, którzy na co dzień jeżdżą po całej Polsce, prowadz...

od 500 zł
Zakończona
Voucher od Szkoły Impro [500 zł]

Możesz go wykorzystać, zapisując się na dowolny wybrany przez siebie kurs w Szkole Impro [voucher ważny do: 31.12.2022]

od 500 zł

Kupione 1 z 3

Zakończona
Spacer po Puszczy Białowieskiej — Joanna Pawluśkiewicz

Chcesz zobaczyć żubry w ich naturalnym środowisku? Chcesz dowiedzieć się więcej o lesie? Joanna Pawluśkiewicz weźmie Was na wyprawę po Puszczy Białowieskiej. Po...

od 600 zł
Zakończona
Gitara koncertowa od zespołu Kamp!

Bierz tę gitarę i graj na niej. Zespół Kamp! [www.bit.ly/kampband] wspiera Resort i daje Ci ją. Fender Squier Telecaster. Tylko odbiór osobisty w Resorcie.

od 650 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Stuninguj swoją firmę z agencją Goahead

Agencja Goahead [goahead.pl] zaprojektuje dla Ciebie identyfikację firmy: logo i wizytówkę

od 1000 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci i/lub młodzieży — Szkoła Impro

Improwizacja to nie tylko rzecz dla dorosłych! Zapraszamy na kreatywne i bardzo przyjemne zajęcia dla najmłodszych lub trochę starszych [3h, nagroda dla maks. 1...

od 1200 zł
Zakończona
Warsztaty improwizacji teatralnej dla dorosłych — Szkoła Impro

Zrzuć się ze znajomymi na warsztaty i miejcie dobry czas [3h, nagroda dla maks. 10-16 osób, w zalezności od obowiązujących obostrzeń sanitarnych] ***W ramach te...

od 1200 zł

Kupione 2 z 3

Zakończona
Kurs kulinarny — Cezary Ponttefski

Cezary Ponttefski (Stand-up Polska) [www.bit.ly/ponttefski] zaprasza na kurs, który zorganizujemy w studiu kulinarnym Małe Przyjemności [www.bit.ly/maleprzyjemn...

od 1500 zł
Zakończona
Spektakl Resortu Komedii tylko dla Ciebie lub Twojej firmy

Zaproś przyjaciół, rodzinę lub pracowników firmy na spektakl, który zagramy tylko dla Was [1h, nagroda dla maks. 50 osób]

od 1800 zł
Zakończona
Kurs stand-upu z Cezarym Jurkiewiczem

Kurs indywidualny: konsultacje i praca nad Twoim materiałem z Cezarym Jurkiewiczem (Stand-up Polska) [www.bit.ly/czarekjurkiewicz]. 3 sesje online, zadania domo...

od 1900 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Stand-up Polska tylko dla Ciebie

Zaproś przyjaciół, a komicy Stand-up Polska wystąpią tylko dla Was. Wydarzenie organizujemy w Resorcie lub we wskazanej przez Ciebie lokalizacji [1h, nagroda dl...

od 2000 zł
Zakończona
Szkolenie z improwizacji stosowanej dla Twojej firmy — Szkoła Impro, Groupmind

Integracja pracowników i rozwój kompetencji miękkich. Lepsza współpraca, aktywne słuchanie, odwaga, kreatywność. [3h, nagroda dla maks. 20 osób, szkolenie reali...

od 2700 zł
Zakończona

Wpłaty 497

preloader

Komentarze 21

 
2500 znaków