id: yfby3f

Pożar strawił dorobek zawodowego życia... Pomóż Markowi stanąć na nogi!

Pożar strawił dorobek zawodowego życia... Pomóż Markowi stanąć na nogi!

Nasi użytkownicy założyli 1 152 268 zrzutek i zebrali 1 197 518 945 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W środku nocy z czwartku na piątek (21 października) rozległo się walenie do drzwi, które wybudziło ze snu mojego brata pogrążonego w głębokim śnie, po całym dniu ciężkiej pracy. Wiadomość - Marek pali się Twoja firma! Szok, adrenalina, samochód i jazda na firmę. Straż pożarna była już na miejscu, ale ogień rozprzestrzeniał się, zajmował coraz większą powierzchnię. Biuro znajdujące się na przodzie nie płonęło, wydawało się jeszcze bezpiecznie. Marek chciał biec do środka, uratować rzeczy Klientów, dokumenty, klucze, pieniądze, cokolwiek. Nie mógł jednak tego zrobić, nie pozwolono mu wejść... życie jest najważniejsze! Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, ale tylko jeden wąż łał wodę. Czemu nie gasicie?! Gaście to!!! - nie mamy wody (sic!) - odpowiedział strażak. 


Na skutek zbiegu różnych zdarzeń: 

- remont drogi Przyczyna Górna - Tylewice dojazd do pożaru był bardzo mocno utrudniony. 

- na skutek remontu drogi nie było prawidłowego dostępu do hydrantu. Wodę woziła straż pożarna. 


Marek, jego syn, pracownik i pozostali zgromadzeni na miejscu ludzie mogli tylko patrzeć jak ogień metr po metrze trawi budowaną latami firmę - warsztat samochodowy, pasję, miejsce pracy i źródło utrzymania.

Ogień był tak wielki, że z wnętrza nie zostało nic poza warstwą pyłu. Nie został nawet ślad po meblach... Stopiło się wszystko, nawet narzędzia. Nie zostało nic. 


Założyłam tą zbiórkę, ponieważ spływają do mnie sygnały od różnych osób, które chcą okazać wsparcie w tym trudnym dla Marka czasie. Jeśli możesz to dorzucić swoją cegiełkę na odbudowę firmy. Dobro zawsze wraca ❤️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 205

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków