Ratunek dla Hery - dorzuć złotaka na operację! ID: yfsy47

Ratunek dla Hery - dorzuć złotaka na operację! ID: yfsy47

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

837 zł z 4 000 zł

20%

837 zł

837 zł

z 4 000 zł

zakończona

zakończona

29.02.2020r

29

29

wspierających
20%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Druga operacja już za Herą. Pierwsza noc była ciężka, psina płakała i chciała gryźć, gdy ktoś próbował ją ruszać. Teraz jednak rany się przygoiły, szwy są zdjęte i już nie boli. Pozdrawiamy :)
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witajcie!


Herę przygarnęliśmy ze schroniska ok. 7 lat temu. U nas odkryła swoją prawdziwą naturę - to dama, która lubi wygody (łóżko!), towarzystwo (dlaczego nie położyć się na środku pokoju?) i ponadprzeciętne jedzenie (mięsiwo lub czyste naleśniki). Jest rozumnym i spokojnym psem, bialutką tzw. łajką syberyjską. Ma wyjątkowe oczy - jedno niebieskie, a drugie brązowe.


Niestety ostatnio u Hery na podbrzuszu pojawił się guz i zaczął niebezpiecznie rosnąć, aż przyjął rozmiar piłki tenisowej. Na domiar złego badanie wykazało, że w jej sutkach drzemią już kolejne guzki, a na jajnikach znajdują się cztery cysty. Przy takim rozmachu choroby trzeba działać zdecydowanie - jeszcze nie ma innych przerzutów, więc trzy operacje (usunięcie płata sutków x2 i usunięcie macicy) byłoby ratunkiem dla psiny.


Nadszedł czas na podjęcie decyzji - jeszcze nie wiedzieliśmy skąd się wezmą pieniądze, ale czy człowiek z sercem mógłby odmówić pomocy członkowi swojej rodziny..?


Hera jest już po pierwszej operacji. Trochę się żaliła i porozdzierała swoje ubranie, ale już ma nowe i wygląda jak psie dziecko w pampersie. :) mama, pod której skrzydłami znajduje się Hera, dwa razy dziennie zmienia opatrunki, podaje antybiotyki i regularnie wozi na kontrole. Niestety nadszedł czas, kiedy nowe wydatki dały się już wyraźnie we znaki. Nie chcemy żałować tej decyzji. Sami wielokrotnie pomagaliśmy potrzebującym zwierzakom (i nie tylko), na pokładzie mamy też przygarniętego kota, który kumpluje się z Herą. Proszę dobre serca o wsparcie naszej zbiórki na kolejne dwie operacje... by moja rodzinka nie musiała zacząć się martwić o siebie ;)


Idzie Wigilia, podobno wtedy zwierzęta mogą przemówić ludzkim głosem - może niedługo Hera sama wam podziękuje! Tymczasem dziękujemy wraz z mamą za okazane wsparcie.

Wpłacający29

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WK
Wioletta Kica
50 zł
PF
Patrycja Figuła
50 zł
WZ
Wojciech Zawada
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AK
Alla Kotlynska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TK
Tomek Kleniewski
30 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
  • Aleksandra Jóźwik

    https://zrzutka.pl /wzvvyw kotek cierpi został wyrzucony z samochodu pomóżmy proszę Zbieram również na studia zrzutka.pl /vjj5hb jeśli mogłabym prosić o wsparcie lub o przesłanie dalej.. Z serducha dziękuję i wesołych świąt!

  • BEATA Rusinek

    Z całego serca dziękuję wszystkim wspierającym zrzutke!Dzieki Wam nie przeraża mnie myśl o kolejnej operacji Hery,moge skupić sie na świętach i rodzinie.Wszystkim darczyncom życze ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT! włascicielka psa

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 676 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?