id: yfvafc

Turnusy rehabilitacyjne dla Werki

Turnusy rehabilitacyjne dla Werki

Nasi użytkownicy założyli 1 036 550 zrzutek i zebrali 1 105 508 636 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzięki Waszemu wsparciu w zeszłym roku, w te wakacje będziemy na dwóch turnusach rehabilitacyjnych - od 3 do 7 lipca i od 24 do 28 lipca będziemy intensywnie pracować nad rozwojem mowy Werki.


W terminie naszego pierwszego turnusu Maciek z Mają i z Karolem wyruszają na III etap Rajdu Rowerowego Za Życiem wzdłuż granic dookoła Polski. Dwa lata temu przejechali rowerami wybrzeże od Świnoujścia do Gdańska. W zeszłym roku pokonali dystans z Gdańska do Białegostoku.

Zobaczcie krótką relację z 2022 roku ze Stoczka Klasztornego:W tym roku startują z Białegostoku, przez Białowieżę, Hajnówkę, Janów Podlaski, Terespol, Włodawę, Chełm, Krasnystaw, Szczebrzeszyn i Horyniec Zdrój chcą dotrzeć do Przemyśla (łącznie ok. 750 km).

Relacjami z turnusu rehabilitacyjnego i z Rajdu Rowerowego będziemy dzielić się na facebooku i na instagramie - @sowelovewerka - TAK WIĘC KOCHAMY.


Pojawienie się dziecka niepełnosprawnego w rodzinie wcale nie musi oznaczać wycofania rodziny z życia społecznego czy stygmatyzacji, a jedynie zaprasza do zaangażowania na nowych, wcześniej nieznanych polach. Chcemy wpływać na poszerzanie świadomości w społeczeństwie o należytym, naturalnym miejscu dla osób z zespołem Downa i dla wszystkich osób z niepełnosprawnościami oraz dzielić się naszą postawą za życiem. Każde życie pochodzi od Boga i jest równie cenne.

Każdego roku, 21 marca, świętujemy Światowy Dzień Zespołu Downa - zaczęcam do obejrzenia:
Weronika wymaga stałej rehabilitacji (logopedii i fizjoterapii) w domu i w przedszkolu integracyjnym.

Werka we wrześniu skończy 6 lat. Na razie mówi pojedyńcze słowa i sylaby.

Poza systematyczną rehabilitacją w ciągu roku w wakacje uczestniczy w turnusach rehabilitacyjnych wspierających rozwój mowy.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie dowolną kwotą i pomoc w zebraniu środków na pokrycie turnusów rehabilitacyjnych w przyszłym roku.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 72

 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
GR
Greg
50 zł
TL
Tomy
100 zł
HN
Hania N
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AS
Jacek Szmagliński
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków