id: yg5wpr

Rodzinny Trip 2022

Rodzinny Trip 2022

Nasi użytkownicy założyli 1 187 032 zrzutki i zebrali 1 248 008 024 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, mam na imię Nina i od dziecka dużo podróżowałam, najpierw z rodziną, potem głównie sama. Ostatni nasz rodzinny wyjazd odbył się w czerwcu 2014 roku, kiedy namówiłam rodziców na zwiedzanie Londynu. W tym roku planujemy rodzinną podróż życia przez zachodnie Stany Kamperem, a następnie autem po wschodniej stronie kraju z przekroczeniem granicy z Kanadą nad Niagarą. Ja wiele miejsc z naszej listy już odwiedziłam, ale celem podróży jest pokazanie tych i innych nowych dla mnie miejsc rodzicom i młodszej siostrze. Największym wyzwaniem finansowym w tym roku będą koszty wynajmu i utrzymania Kampera, ale to właśnie ten element był największym marzeniem mojego taty, który właśnie skończył 60 lat.

Poza świętowaniem urodzin taty, świętujemy w trakcie 26 września moje 36 urodziny - będziemy wtedy w Las Vegas oraz zaległe (przez okres obostrzeń covidowych) 18te urodziny mojej młodszej siostry (którą na zdjęciu powyżej trzymam na rękach na tle wieży Eiffela podczas rodzinnego wyjazdu tuż po jej Komunii).

Powiedzieliśmy "raz się żyje" i jedziemy, 4 tygodnie w trasie, bilety lotnicze WAW-LA-NYC-WAW kupione. Teraz dalszy okres planowania tej wyjątkowej rodzinnej podróży.


Prowadzę konta:

https://www.facebook.com/wyprawapokotynentach (nie, nie ma tu literówki)

https://www.instagram.com/wyprawa_po_kontynentach/

gdzie będę w miarę możliwości (Internet, wifi, zasięg) od 17.09.2022 do 14.10.2022 publikowała na bieżąco zdjęcia i opisy miejsc, tras, będę publikowała ciekawostki i porady dla innych podróżników.

Natomiast późniejsze podsumowania będą na stronie na FB oraz na mojej stronie: www.jezykowapodroz.pl


Aktualne plany można poznać na: https://jezykowapodroz.pl/wyprawa-po-usa-2022/

Zrzutka potrwa do końca naszego wyjazdu.


Chciałabym zaprosić każdego, kto korzysta i lubi moją stronę na fb lub korzysta z mojej strony www czy grup na fb (dotyczących nauki języków) do wsparcia tej zbiórki.


Może korzystasz z moich kodów rabatowych dla czytelników? Obecnie dostępny na kursy Elemelingua - Sekrety Poliglotów na 15% zniżki kod: JEZYKOWAPODROZ15 - na dowolny kurs, produkt na ich stronie oraz na dowolne formy płatności, nawet ratalnie.

x7f16c82033e9a12.pngTu możesz przeczytać więcej na ten temat: https://jezykowapodroz.pl/metody-nauki/elemelingua/


A może ktoś chciałby zrobić dla mnie albo dla kogoś z mojej rodziny (rodzice i siostra) prezent urodzinowy. Każde 5-10 zł to będzie dla nas cudowny prezent. Będę wdzięczna także za udostępnienie tej zbiórki, a także przekazywanie kodu rabatowego, jeśli ktoś z waszych znajomych rozważa naukę nowego języka.

ida0c7615198764d.jpeg

u6b41c12a1f6c5fd.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 1

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Konsultacja językowa lub podróżnicza
Zapraszam na moją tworzoną stronę: www.jezykowapodroz.pl Możecie tam przeczytać czym się zajmuję w zakresie języków i podróży. W nagrodę za wpłatę 200...
200 zł
Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!