id: ygcrh6

Customerzy przeciw nowotworom #pomalujdzieciomswiat

Customerzy przeciw nowotworom #pomalujdzieciomswiat

Nasi użytkownicy założyli 1 145 394 zrzutki i zebrali 1 192 133 142 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

nazywam się Kuba i od kilku lat zajmuje się renowacją oraz personalizacją obuwia.


Kilka miesięcy temu w mojej głowie powstał pomysł na stworzenie czegoś niezwykłego i niepowtarzalnego, a jednocześnie czegoś, co pomoże potrzebującym - charytatywnego customu non-profit.

o5785caa048c0ea2.jpegZebrałem grupę jedenastu bardzo utalentowanych artystów z całej Polski. Każdy z nas miał za zadanie własnoręcznie pomalować lub zmodyfikować wcześniej ustalony element buta wedle własnego uznania. Czy miało to do siebie pasować? Ani trochę! Koncepcją był projekt nawiązujący do kolorystyki obuwia Nike ,,What the?”.

Celem całego projektu jest zebranie jak największej kwoty, którą w całości przekażemy na wrocławski Przylądek Nadziei - fundacji na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. ubd13010f19522d6.jpeg


11 artystów, 1 para butów. Jest to to pierwszy w Polsce i na świecie projekt, w którym brało udział aż tylu twórców. Jak często zdarza się, że jedenaście osób tworzy jedną parę butów? Podpowiemy - nigdy, aż do teraz.


Buty podczas swojej podróży po Polsce "przebyły" prawie... 2300km! Łączny czas pracy jaki poświęciliśmy na ich stworzenie to aż... 60 godzin!


neb149bb2b1cdb11.jpeg


Pomóc może każdy, liczy się każdy grosz, każde udostępnienie i każdy komentarz. Udział w konkursie, którego główną nagrodą są scustomowane buty w rozmiarze 42EU oraz inne nagrody, których listę znajdziecie na dole zbiórki, jest dobrowolny. 


Zwycięzcy konkursu zostaną „wybrani” NAJBARDZIEJ OBIEKTYWNĄ formą wyboru. Należy jednak pamiętać, że „wybierać” będziemy z wpłat zawierających nazwę Waszego Instagrama. Jest to bowiem konkurs na „najciekawszy komentarz” a Wasze Instagramowe nazwy bardzo nas ciekawią. Nie narzucamy z góry minimalnej kwoty wpłat do wzięcia udziału, jednakże jeśli będzie to 10 zł lub więcej będziemy bardzo uradowani. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zwiększyć swoje szanse kilkoma wpłatami.b8b48da46489b6ec.jpeg


Nie chcemy robić licytacji, ponieważ nie istnieje uniwersalny rozmiar buta, natomiast przekazując małą cegiełkę można wygrać niepowtarzalne buty „na półkę”. Uważamy, że tak scustomowane buty będą dla wielu osób swoistym grailem. Nie będzie możliwości zdobycia ich w inny sposób. Dodatkowo niespójna koncepcja 11 artystów jest nie do podrobienia, co znacznie uwydatnia rzadkość i limitowaność tej pary.


Całość uzbieranej kwoty przekażemy na wrocławski Przylądek Nadziei, NIC nie trafia do kieszeni twórców.

q6899ebe4aabc121.jpeg

Buty przez czas trwania zbiórki będzie można zobaczyć w Grail Pointcie - ul. Mokotowska 24 w Warszawie. Jesteśmy bardzo wdzięczni właścicielom sklepu za zgodę i pomoc w naszej akcji. Z tego miejsca dziękujemy również pozostałym fundatorom nagród zaangażowanych w nasz szczytny projekt. 


Jeżeli jesteś twórcą, artystą, posiadasz własną markę odzieżową lub po prostu jesteś osobą fizyczną i chciałbyś wesprzeć naszą zbiórkę dokładając nagrody do ich puli, napisz na [email protected].


w1c774e6abf78cdc.jpeg


Pula nagród:

-Buty #pomalujdzieciomswiat w rozmiarze 42

-Zestaw do czyszczenia butów od www.multirenowacja.pl

- Koszulka Dennis Rodman w rozmiarze L od vintageage.shop

- 2x Koszulka oraz torba Instabaks + pakiet wlepek

- Koszulka w wybranym rozmiarze z haftowanym wzorem na klatce piersiowej od @ignorantist.pl & @narkotycznyhaft

-Hoodie "MDMA 300 MG HOODIE" lub "MDMA LOGO HOODIE" od mdma.store w rozmiarze S,M lub L

- Ręcznie malowana torba w kwiaty od @_chryzantem_


Buty zostały stworzone przez: 

@sneaker_salsa

@un_cool 

@prixskicks

@blejzu_custom

@cieslak_dsgn

@szuz.em

@cslwska

@camel_kicks

@custommonkey_pl

@doostomz


Zdjęcia @kamel_pics


Dziękujemy za każde datki, udostępnienia, ciepłe słowa. Pamiętajcie, dobro wraca.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 227

preloader

Komentarze 39

 
2500 znaków