DOBRO CZYŃ-wkład własny do projektu Stowarzyszenia "Czas Rozwoju" w Łomży- zatrudnienie osób niepełnosprawnych. ID: ygd7sy

DOBRO CZYŃ-wkład własny do projektu Stowarzyszenia "Czas Rozwoju" w Łomży- zatrudnienie osób niepełnosprawnych. ID: ygd7sy

976 zł z 9 300 zł

10%

976 zł

976 zł

z 9 300 zł

28 dni

28 dni

do końca

15

15

wspierających
10%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Stowarzyszenie „Czas Rozwoju” planuje otwarcie Sklepu Charytatywnego w Łomży i zatrudnienie 2 osób niepełnosprawnych.

Ideą sklepu charytatywnego jest propagowanie ekologii, recyklingu i pomoc w zatrudnieniu osób niepełnosprawnych. Każdy zamiast wyrzucić przedmioty, książki, ubrania, sprzęty będzie mógł oddać je do naszego sklepu, gdzie dostaną one nowe życie i będą mogły być ponownie sprzedane. Osoba oddająca niepotrzebne rzeczy może mieć pewność, że zostaną one dobrze wykorzystane i dzięki jej wsparciu osoby niepełnosprawne będą mogły spełniać się zawodowo.

Do realizacji tego projektu niezbędny jest wkład własny w wysokości 9300 zł.

Zebrane środki przeznaczymy na:

1.wynajem lokalu,

2.wyposażenie lokalu,

3. pierwsze wynagrodzenia dla osób niepełnosprawnych.

Wierzymy, że pomożecie nam spełnić marzenia osób niepełnosprawnych w zdobyciu pracy. Mamy nadzieję, że dzięki Wam projekt pozwoli na zatrudnienie większej ilości osób niepełnosprawnych w przyszłości. Każda złotówka się liczy. Dziękujemy:-)

Stowarzyszenie powstało w sierpniu 2016 r. z inicjatywy i potrzeby serca pedagogów specjalnych i terapeutów od wielu lat pracujących w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży. Misją Stowarzyszenia jest wszechstronna pomoc w rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnościami oraz niesienie wsparcia ich rodzicom.

Stowarzyszenie od od 01 maja 2018 r. realizuje usługę zatrudnienia wspomaganego w Łomży. Zatrudnienie wspomagane służy aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z zaburzeniami psychicznymi. Przy wsparciu trenerów pracy i psychologa wprowadzamy osoby z niepełnosprawnościami na otwarty rynek pracy. Jest to długi i trudny proces, jednak odnosimy w tym zakresie pierwsze sukcesy – dzięki naszym działaniom, kilku uczestników projektu już podjęło pracę.

Wierzymy, że działalność Stowarzyszenia pozwoli pogłębić świadomość społeczeństwa w zakresie potrzeb osób z niepełnosprawnościami i zwiększy ich szansę na realną integrację ze sprawnymi.

Każdy z Was może być częścią planów stowarzyszenia.

Więcej informacji na:

#czas-rozwoju.pl/

#Stowarzyszenie-Czas-Rozwoju-765170503635143/

#zatrudnienie.wspomagane.lomza/

Wpłacający15

A
Alicja i Jacek
200 zł
A
ania
100 zł
D
Dominik
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JB
Joanna Brzezińska
50 zł
E
E.M
50 zł
EM
Ewa Modzelewska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
J
Jolanta
50 zł
W
Wujek Fester
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 351 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?