id: ygudyr

Odbudowa domu po pożarze w Żłobku.

Odbudowa domu po pożarze w Żłobku.

Nasi użytkownicy założyli 1 152 929 zrzutek i zebrali 1 198 326 848 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„W zaledwie trzy godziny spłonął dorobek niemal całego mojego życia” – mówi babcia Danusia, której w minioną sobotę spłonął dom w miejscowości Żłobek w Bieszczadach. Pożar, który strawił domostwo został zauważony w momencie kiedy płonęło już poddasze i cała konstrukcja dachu. Przybyłym na miejsce strażakom po kilku godzinach udało się ugasić ogień, jednak wtedy okazało się, że straty powstałe po pożarze są bardzo duże. W zgliszczach zauważyć można jedynie część wyposażenia poddasza, a powstałe po gaszeniu szkody na parterze budynku powodują, że dom nadaje się jedynie do kapitalnego remontu.


Od dziewięciu lat kiedy zmarł jej mąż zamieszkiwała samotnie, a wszystkie koszty pokrywała jedynie z renty. Dom ten był dorobkiem jej życia. Tworzyła w nim własny, wyjątkowy świat, który zawalił się w ułamku sekundy. Wkładała ogrom serca w jego prowadzenie, a strata którą poniosła wydaje się zarówno dla niej jak i dla nas nierealna.


W obliczu tej ogromnej tragedii chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie finansowe, które zostanie przeznaczone na odbudowę miejsca do życia naszej babci. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma dla nas ogromne znaczenie i pomoże nam w zmierzeniu się z tym wyzwaniem.


Dziękujemy z całego serca za każdą okazaną pomoc i zaangażowanie. Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie zrzutki, co umożliwi nam dotarcie do jak największej liczby osób. Dzięki Waszej pomocy możemy umożliwić babci Danusi powrót do bezpiecznego domu i dać szansę na nowy początek.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 381

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków