id: ygur5t

Fundacja Zoo Wrocław DODO - Ratujmy ginące gatunki zwierząt!

Fundacja Zoo Wrocław DODO - Ratujmy ginące gatunki zwierząt!

Opis zrzutki

Prosimy pomóż nam ratować dzikie, zagrożone wyginięciem, małopoznane gatunki zwierząt w Azji i Afryce, czyli w miejscach gdzie kłusownictwo, nielegalny handel osiągają niewyobrażalne rozmiary!


Nie zdołamy ocalić od zagłady wszystkich zagrożonych gatunków zwierząt, jednak zróbmy wszystko, aby jak najmniej z nich podzieliło los ptaka dodo wytępionego w XVII wieku przez bezmyślność człowieka!


Ostatnie czasy pokazały, że los tych zwierząt nie powinien być nam obcy nie tylko ze względu na troskę o bioróżnorodność naszej ziemi, ale tez ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich.


W ekstremalnie trudnych warunkach chcemy ocalić lemury katta, pangoliny, niedźwiedzi himalajskie i malajskie, duki wspaniałe, pingwiny przylądkowe, pantery mgliste, lori, żółwie i dzioborożce.


Potrzebne są pieniądze nie tylko na akcje ratunkowe, ale też utrzymanie zwierząt w centrach rehabilitacji, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji materialnej.

Więcej informacji o naszych projektach na stronie: www.fundacjadodo.plPierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 10

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 200 zł i więcej
Bransoletka z gór Annamskich!

Ręcznie wykonana przez mieszkańców gór Annamskich bransoletka. Wytwarzanie biżuterii sprawia, że mieszkańcy Laosu rzadziej kłusują. W dodatku każda jest unikatowa i nikt takiej nie ma!

wybrano 2 razy (pozostało 8 z 10)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Łapacz snów!

Wyjątkowy, unikatowy prezent dla wyjątkowych ludzi!

Wykonany z wnyków zebranych w lasach Wietnamu "łapacz snów" ratuje ginące gatunki zwierząt! W lasach jest mniej wnyków i sideł, lokalna ludność zyskuje nowe źródło utrzymania, my całą kwotę przeznaczamy na ratowanie zwierząt.

(pozostało 10 z 10)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

679 201 zrzutek

i zebrali

440 241 017 zł

A ty na co dziś zbierasz?