id: yh6pb5

Tworzymy wyjątkową przestrzeń biznesową dla Ciebie! Dołącz do Rebelii!

Tworzymy wyjątkową przestrzeń biznesową dla Ciebie! Dołącz do Rebelii!

19 393 zł 
z 50 000
38%
zakończona
22.12.2017r
106
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 4 nagrody / oferty!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 913 301 zrzutek i zebrali 876 243 123 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rebel Campus to oddolna inicjatywa, której celem jest stworzenie nie tylko przestrzeni biurowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ale przede wszystkim zbudowanie społeczności osób przedsiębiorczych.

Uniwersytet Ekonomiczny przekazał nam do zagospodarownia cały budynek J, ale potrzebuje on generalnego remontu. Na początek chcemy przekształcić jedną z sal wykładowych na przestrzeń co-workingową, w której znajdzie się 30 kompletnych stanowisk do pracy, stół konferencyjny oraz strefa relaksu. Dodatkowo sala ma być wyposażona w drukarkę, ksero, faks oraz zamykaną szafkę na Twoje dokumenty.

Celem zrzutki jest zakup:

mebli oraz krzeseł biurowych

materiałów potrzebnych do remontu

wykładziny

sprzętu oraz infrastruktury IT

dodatkowych elementów wyposażenia sali

Pozwoli nam to na stworzenie uniwersalnego miejsca do pracy. Pomagając nam, przyłożysz się do sukcesu osób, które będą rozwijać tam swój biznes, łącząc świat przedsiębiorczości i wiedzy. Bez Ciebie nie jest to możliwe.

Rebel Campus po wyremontowaniu będzie również miejscem organizacji eventów, zakładania startupów i realizowania projektów społecznych oraz naukowych. Umożliwi wymianę doświadczeń, wiedzy i umiejętności między osobami korzystającymi z przestrzeni co-workingowej, wynajmującymi tam mikrobiura, i ludźmi zaangażowanymi w sam projekt.

Celem takiej współpracy jest ułatwienie dostępu do praktycznej wiedzy, znalezienie partnerów biznesowych lub idealnego pracownika.

Będziemy łączyć ze sobą aktywnych przedstawicieli środowisk studentów, absolwentów, przedsiębiorców – zarówno tych dużych, jak i startupów – pomagając nawiązać relacje między ludźmi, którzy mają entuzjazm i chęć działania, a osobami o bogatym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Jesteśmy przekonani, że takie zespoły wygenerują unikatowe przedsięwzięcia na globalną skalę.

W dalszej perspektywie cały zysk wygenerowany przez wynajem powierzchni biurowych zostanie wykorzystany do jej rozwoju – dostosowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych, stworzenie miejsca do nagrywania webinarów oraz organizacji eventów budujących społeczność.

Poznaj nas bliżej. Zobacz serię

#To MY tworzymy RC

Dołącz do Rebelii!

Miej Wpływ.

Zmień rzeczywistość.

Kreuj możliwości dla siebie i innych.

To Ty masz decydujący głos.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 4 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:

Twoje imię + tekst do 200 znaków zostanie wpisany na naszą ścianę chwały, która będzie motywowała startuperów, biznesmenów i studentów. 

od 15 zł

Kupione 26

Zakończona

Otrzymasz spersonalizowane podziękowanie z podpisami całego zespołu Rebel Campus.

od 50 zł

Kupione 9 z 100

Zakończona

To właśnie na tym krześle, na którym wygrawerujemy Twoje imię + dowolny tekst do 200 znaków, zasiadać bedą startuperzy, biznesmeni i najlepsi studenci #UEWroc. ...

od 100 zł

Kupione 22 z 30

Zakończona

To właśnie na tym biurku, na którym zostanie wygrawerowane Twoje imię + dowolny tekst do 200 znaków, zostanie rozrysowany kolejny plan na aplikację, która podbi...

od 200 zł

Kupione 24 z 30

Zakończona

Wpłaty 106

preloader

Komentarze 21

 
2500 znaków