Tworzymy wyjątkową przestrzeń biznesową dla Ciebie! Dołącz do Rebelii! ID: yh6pb5

Tworzymy wyjątkową przestrzeń biznesową dla Ciebie! Dołącz do Rebelii! ID: yh6pb5

19 393 zł z 50 000 zł

38%

19 393 zł

19 393 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

22.12.2017r

106

106

wspierających
38%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Rebel Campus to oddolna inicjatywa, której celem jest stworzenie nie tylko przestrzeni biurowej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ale przede wszystkim zbudowanie społeczności osób przedsiębiorczych.

Uniwersytet Ekonomiczny przekazał nam do zagospodarownia cały budynek J, ale potrzebuje on generalnego remontu. Na początek chcemy przekształcić jedną z sal wykładowych na przestrzeń co-workingową, w której znajdzie się 30 kompletnych stanowisk do pracy, stół konferencyjny oraz strefa relaksu. Dodatkowo sala ma być wyposażona w drukarkę, ksero, faks oraz zamykaną szafkę na Twoje dokumenty.

Celem zrzutki jest zakup:

mebli oraz krzeseł biurowych

materiałów potrzebnych do remontu

wykładziny

sprzętu oraz infrastruktury IT

dodatkowych elementów wyposażenia sali

Pozwoli nam to na stworzenie uniwersalnego miejsca do pracy. Pomagając nam, przyłożysz się do sukcesu osób, które będą rozwijać tam swój biznes, łącząc świat przedsiębiorczości i wiedzy. Bez Ciebie nie jest to możliwe.

Rebel Campus po wyremontowaniu będzie również miejscem organizacji eventów, zakładania startupów i realizowania projektów społecznych oraz naukowych. Umożliwi wymianę doświadczeń, wiedzy i umiejętności między osobami korzystającymi z przestrzeni co-workingowej, wynajmującymi tam mikrobiura, i ludźmi zaangażowanymi w sam projekt.

Celem takiej współpracy jest ułatwienie dostępu do praktycznej wiedzy, znalezienie partnerów biznesowych lub idealnego pracownika.

Będziemy łączyć ze sobą aktywnych przedstawicieli środowisk studentów, absolwentów, przedsiębiorców – zarówno tych dużych, jak i startupów – pomagając nawiązać relacje między ludźmi, którzy mają entuzjazm i chęć działania, a osobami o bogatym doświadczeniu zawodowym i życiowym. Jesteśmy przekonani, że takie zespoły wygenerują unikatowe przedsięwzięcia na globalną skalę.

W dalszej perspektywie cały zysk wygenerowany przez wynajem powierzchni biurowych zostanie wykorzystany do jej rozwoju – dostosowanie sal konferencyjnych i szkoleniowych, stworzenie miejsca do nagrywania webinarów oraz organizacji eventów budujących społeczność.

Poznaj nas bliżej. Zobacz serię

#To MY tworzymy RC

Dołącz do Rebelii!

Miej Wpływ.

Zmień rzeczywistość.

Kreuj możliwości dla siebie i innych.

To Ty masz decydujący głos.

Wpłacający106

 
Użytkownik niezarejestrowany
5 000 zł
PK
Piotr Karolczak
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Bartłomiej Postek
900 zł
GJ
Grzegorz Jastrzębski
500 zł
GJ
Grzegorz Jastrzębski
500 zł
K
karol.walczynski
500 zł
JN
Jerzy Niemczyk
500 zł
KW
Kamil Winnicki
450 zł
AK
Artur Kusmierek
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze21

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 15 zł i więcej

Twoje imię + tekst do 200 znaków zostanie wpisany na naszą ścianę chwały, która będzie motywowała startuperów, biznesmenów i studentów. 

wybrano 26 razy

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Otrzymasz spersonalizowane podziękowanie z podpisami całego zespołu Rebel Campus.

wybrano 9 razy (pozostało 91 z 100)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2018

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

To właśnie na tym krześle, na którym wygrawerujemy Twoje imię + dowolny tekst do 200 znaków, zasiadać bedą startuperzy, biznesmeni i najlepsi studenci #UEWroc. Niech wiedzą dzięki komu mogą zdobywać wiedzę i poszerzać swoją sieć kontaktów.

wybrano 22 razy (pozostało 8 z 30)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2018

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

To właśnie na tym biurku, na którym zostanie wygrawerowane Twoje imię + dowolny tekst do 200 znaków, zostanie rozrysowany kolejny plan na aplikację, która podbije serca milionów. Niech przyszli startuperzy wiedzą komu dziękować za ten wspaniały, kreatywny kawałek przestrzeni do pracy. 

wybrano 24 razy (pozostało 6 z 30)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2018

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

497 877 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?