id: yhm2xc

Tytani Lublin dla Szlachetnej Paczki

Tytani Lublin dla Szlachetnej Paczki

Nasi użytkownicy założyli 1 034 840 zrzutek i zebrali 1 101 380 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W tym roku Tytani Lublin biorą na siebie jedną z rodzin Szlachetnej Paczki. Pomóż nam pomagać innym.

Pani Marta(37 l.)i pan Marcin (35 l.) wychowują 3 dzieci: Klaudię(15 l.), Angelikę(13 l.)i Igę (3 l.)mieszka z nimi także mama pani Marty, pani Irena(77 l.).

Pani Marta ze względu na chorobę łapała się prac dorywczych. Pan Marcin z krótkimi przerwami stale pracuje. W tamtym roku pani Irena usłyszała diagnozowano nowotwór złośliwy policzka. Pani Marta musiała zrezygnować z prac dorywczych aby zająć się mamą. Koszty leczenia oraz specjalistów są bardzo wysokie co bardzo obciąża domowy budżet. Obecnie Pani Marta zajmuje się domem oraz mamą, pan Marcin pracuje jako kierowca, starsze dziewczynki chodzą do szkoły, najmłodsza do przedszkola. Na obecny dochód składa się pensja pana Marcina, emerytura pani Ireny, renta socjalna pani Marty, 500+ oraz rodzinne. Z racji wysokich kosztów utrzymania mieszkania, leczenia, spłaty zobowiązań na 1 członka rodziny zostaje 493 zł.

Rodzina pani Marty jest bardzo kochająca. Są bardzo bezpośredni niczego nie ukrywają, widać wzajemny szacunek oraz wsparcie.Łączy ich bardzo mocna więź. Dzieci bardzo lubią się uczyć i są grzeczne. Klaudia bierze udział w konkursach szkolnych. Z kolei Angelika bardzo lubi zajmować się młodszą siostrą. To bardzo miła rodzina, którą łączy ciepła więź i chęć pomocy innym. Pani Marta poza obowiązkami domowymi stara się działa na rzecz innych.

Rodzina najbardziej potrzebuje lodówki ponieważ stara się zepsuła, po wezwaniu fachowca do naprawy stwierdził że koszt jest zbyt wyskoki i nieopłacalny. Będą wdzięczni też za łóżko dla Igi 3-letnia dziewczynka teraz cały czas śpi z rodzicami. Łóżko nie musi być nowe wystarczy aby było w dobrym stanie. Rodzina prosi również o środki czystości, bo są dość drogie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 43

FI
FizjoCare
200 zł
NA
Natalia
200 zł
PW
Grzes
200 zł
M&
Mia & Tom
115 zł
PI
Patrycja i Artur
100 zł
ŻI
Żuko i Anka
100 zł
MA
Maliniak
100 zł
MI
Maciej Marzec
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków