id: yj8zzm

Wszyscy Do Wioseł 2019 - Dołóż się do łóżka!

Wszyscy Do Wioseł 2019 - Dołóż się do łóżka!

Nasi użytkownicy założyli 1 177 583 zrzutki i zebrali 1 230 237 503 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Przyjaciele! W ramach akcji #WszyscyDoWioseł2019 wspieramy Fundację Instytutu Matki i Dziecka i ich kampanię "Dołóż się do łóżka". Zbieramy środki finansowe na wymianę starych i niewygodnych łóżek szpitalnych na nowe, zapewniające przebywającym w nich dzieciom komfort.

Wszyscy do Wioseł 2019 to impreza charytatywno - sportowa organizowana przez Fundację Legii. Łączy ze sobą sportową rywalizację z ideą pomocy. Uczestnicy, w czteroosobowych drużynach, startują w zawodach wioślarskich na ergometrach i walczą o pokonanie jak największego dystansu w dziesięć godzin. Na liście startowej organizatorzy przewidzieli miejsca dla 100 załóg. Jednocześnie wiosłować będą dwie osady, każda na czterech ergometrach. Przewidywany czas wiosłowania dla każdej czwórki wynosi 12 minut. Dobroczynne regaty rozpoczną się w piątek 15 listopada o godzinie 10:00 w strefie Silver na stadionie Legii


Celem prowadzonej przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka akcji „Dołóż się do łóżka” jest zebranie funduszy na zakup łóżek dla oddziałów szpitalnych oraz dla poradni ambulatoryjnych. Pacjentami Instytutu Matki i Dziecka są głównie dzieci, nierzadko spędzające w szpitalu długie tygodnie i to właśnie wokół łóżka toczy się ich całe życie. Dostępne na dziś łóżka są bardzo, ciężkie, niewygodne, nie pozwalają na samodzielną zmianę pozycji leżącego, a personel medyczny ma trudności z transportem pacjentów w nich leżących.

Pomóc może każdy, nawet jeśli nie będzie w stanie pojawić się przy Łazienkowskiej 3 w dniu wydarzenia.

Więcej informacji o akcji Wszyscy Do Wioseł 2019 na stronach fundacjalegii.org oraz legia.com.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

MS
Maciej
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
KK
Karolina
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
RN
Radosław Niwiński
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KM
Krzysztof Miner
50 zł
RR
Rafał
50 zł
ŁP
Łukasz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków