id: yjdpvd

Uszkodzenie wzorku po brutalnym ataku laserem

Uszkodzenie wzorku po brutalnym ataku laserem

Nasi użytkownicy założyli 1 035 703 zrzutki i zebrali 1 103 477 262 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z przykrością przedstawiamy historię młodego człowieka, który niespodziewanie stracił swoją najważniejszą zmysłową funkcję - wzrok. 24-letni chłopak, pełen energii i życiowej pasji, stał się ofiarą okrutnego ataku, który na długi czas zakończył jego zdolność do widzenia. W wyniku skierowanego w jego oczy silnego lasera, doznał poważnych i nieodwracalnych uszkodzeń wzroku. Po ponad roku walki o oboje oczu porusza się samodzielnie, jednak stracił wiele funkcji wzrokowych wymaganych do normalnego życia i potrzebuje wsparcia ze strony rodziny przy różnych czynnościach.

Chłopak był bardzo aktywny zawodowo, od najmłodszych lat sumiennie rozwijał swoje pasje serwisowo-naukowe, w krótkim czasie znaczył wiele na lokalnym rynku, na studiach napisał książkę, brał aktywny udział w badaniach naukowych, zdobywał nagrody i wyróżnienia. Teraz jednak stanął przed ogromnym wyzwaniem - koniecznością przystosowania się do nowej rzeczywistości, w której musi polegać na innych. Atak na syna całkowicie przekreślił jego cele, do których dążył latami, marzenia, samodzielność.. w skrócie zmienił jego życie w ciągły ból i masę problemów. Niestety napastnicy są bezkarni w tym regionie..

Twoja pomoc jest niezwykle ważna, a czas odgrywa tu wielką rolę. Chłopak potrzebuje środków na rehabilitację oczu, niesamowicie skomplikowane leczenie, specjalistyczne leki oraz regularne wizyty u ekspertów medycyny, nie tylko okulistyki. Te koszty są ogromne, a nasz cel to wspomaganie go w ratowaniu tego co zostało. Jak na to uszkodzenie oczu podstawowa wizyta i badania, to setki złotych + paliwo i niejednokrotnie nocleg, ze względu na inny region kraju, w którym jest tylko tam dany sprzęt.

Wspomóż tę zrzutkę, abyśmy mogli pomóc temu młodemu człowiekowi odzyskać jak najwięcej z jego życia. Twoja hojność przyczyni się do finansowania niezbędnej opieki medycznej.

Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli wspierać go w długotrwałej drodze rehabilitacji i przystosowania do nowych warunków życiowych. Twoja pomoc jest znaczącym wkładem w przyszłość tego młodego człowieka.

Wspólnie możemy znaczyć bardzo wiele w życiu tego młodego chłopaka. Dziękujemy za każdą wpłatę i za okazaną solidarność wobec naszego bliźniego potrzebującego pomocy. ~ Mama i siostra Jacka

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 55

ZP
Zbyszek
100 zł
PS
Piotr Sobczynski
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AC
Anna Grodzińska
280 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
115 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków