id: yjepcs

Dalej, Wyżej, Razem - dla Oddziału Dziecięcego szpitala powiatowego w Hrubieszowie

Dalej, Wyżej, Razem - dla Oddziału Dziecięcego szpitala powiatowego w Hrubieszowie

Nasi użytkownicy założyli 1 180 986 zrzutek i zebrali 1 235 009 869 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Tegoroczna edycja RowerowegoDobra ma na celu doposażenia Oddziału Dziecięcego hrubieszowskiego szpitala.

Oddział ten ma wspaniały personel, który każdego dnia, 24 godziny na dobę troszczy się o zdrowie młodych pacjentów. To nie lada wyzwanie!!!


Dzięki wsparciu różnych organizacji udało się wymienić łóżka szpitalne, a rodzice mają zapewnione warunki do nocowania przy swoich dzieciach. W niedalekiej przyszłości planowany jest gruntowny remont oddziału.

Brakuje natomiast wyposażenia oddziału w sprzęt i infrastrukturę, która umilałaby pobyt dzieciom podczas hospitalizacji. Środki finansowe jakie szpital otrzymuje z NFZ wystarczają na bieżące funkcjonowanie oddziału, brakuje na zakup nowych mebli, zabawek czy sprzętu multimedialnego, tak ważnych z punktu widzenia małego pacjenta.


Marzymy, że uda nam się zebrać środki na zakup nowych certyfikowanych mebli do szpitalnej świetlico-stołówki. Chcielibyśmy wyposażyć ją w sprzęt multimedialny i nowe zabawki, które będą atrakcyjne dla dzieci, a jednocześnie bezpieczne i z możliwością dezynfekcji. Po zaplanowanym przez dyrekcję szpitala remoncie, o ile zebrane środki na to pozwolą, planujemy przenieść małych pacjentów w świat bajek, zlecając wymalowanie na ścianach ulubionych bohaterów bajek.

Aktualne wyposażenie świetlicy pamięta czasy PRL-u, a stan zabawek pozostawia wiele do życzenia.


Dla dziecka pobyt w szpitalu wiąże się z dużym stresem. Chcielibyśmy chociaż w części sprawić, aby czas pobytu w szpitalu był lepszy, bardziej przyjazny…

Wierzymy, że uda się nam. Wierzymy właśnie w Ciebie, wierzymy w Was. Każdy grosz się liczy. Każda wpłacona złotówka to uśmiech dziecka….


więcej szczegółów na naszej stronie www.rowerowedobro.pl

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 457

preloader

Komentarze 39

 
2500 znaków