id: yjtyvu

Na leczenie Dziabąga

Na leczenie Dziabąga

476 zł 
z 2 000
23%
zakończona
01.10.2021r
10
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 936 135 zrzutek i zebrali 926 305 157 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Edit: Przyszły badania na EC. Niestety Dziabąg ma przewlekłą infekcję estefalitozoonozy, co oznacza jeszcze większe koszta i jeszcze więcej nieszczęsnych lekarstw. Dlatego też przedłużamy zbiórkę. Prosimy o pomoc!Hejka! Jestem Dziabąg i w tym roku kończę 6 lat! Jestem pogodnym i szczęśliwym królikiem. Niestety choroba zepsuła mój humor. Prawdopodobnie jestem chory na pasterelozę oraz mam podejrzenie estefalitozoonozę (EC). Potrzebuję dużej ilości leków oraz inhalację, która sporo kosztuje! Dodatkowo bardzo bolą mnie ząbki.. Dlatego moja mamusia prosi Was, Drogie Ciocie i Wujkowie o pomoc!

Inhalator jak i inhalacje to koszt około 150 złotych. Co 3 tygodnie chodzimy z króliczkiem na wizyty kontrolne, które wynoszą od 100 zł wzwyż. W kwietniu będzie miał robiony wymaz na EC(150 zł) i pasterelozę. Dodatkowo jest to królik z problemami stomatologicznymi, więc każda wizyta wiąże się z korektą zębów. Dlatego bardzo proszę o pomoc w wyleczeniu mojego króliczego przyjaciela! W zdjęciach załączam wszystkie dokumenty oraz zdjęcie Dziabagą.

Dziękuję za pomoc ❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
150 zł
MT
Monia
100 zł
PM
P, A i K
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
DS
Dominika Sikora
10 zł
T.
T.G.
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 2

 
2500 znaków