id: yjtyvu

Na leczenie Dziabąga

Na leczenie Dziabąga

476 zł 
z 2 000
23%
zakończona 01.10.2021r
10 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki


Edit: Przyszły badania na EC. Niestety Dziabąg ma przewlekłą infekcję estefalitozoonozy, co oznacza jeszcze większe koszta i jeszcze więcej nieszczęsnych lekarstw. Dlatego też przedłużamy zbiórkę. Prosimy o pomoc!Hejka! Jestem Dziabąg i w tym roku kończę 6 lat! Jestem pogodnym i szczęśliwym królikiem. Niestety choroba zepsuła mój humor. Prawdopodobnie jestem chory na pasterelozę oraz mam podejrzenie estefalitozoonozę (EC). Potrzebuję dużej ilości leków oraz inhalację, która sporo kosztuje! Dodatkowo bardzo bolą mnie ząbki.. Dlatego moja mamusia prosi Was, Drogie Ciocie i Wujkowie o pomoc!

Inhalator jak i inhalacje to koszt około 150 złotych. Co 3 tygodnie chodzimy z króliczkiem na wizyty kontrolne, które wynoszą od 100 zł wzwyż. W kwietniu będzie miał robiony wymaz na EC(150 zł) i pasterelozę. Dodatkowo jest to królik z problemami stomatologicznymi, więc każda wizyta wiąże się z korektą zębów. Dlatego bardzo proszę o pomoc w wyleczeniu mojego króliczego przyjaciela! W zdjęciach załączam wszystkie dokumenty oraz zdjęcie Dziabagą.

Dziękuję za pomoc ❤️

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 373 zrzutki

i zebrali

838 174 514 zł

A ty na co dziś zbierasz?