id: ykv97h

XVI edycja Świątecznego Koncertu SGH

XVI edycja Świątecznego Koncertu SGH

Nasi użytkownicy założyli 982 164 zrzutki i zebrali 1 004 790 094 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wstęp:

Świąteczny Koncert SGH to inicjatywa studentów Szkoły Głównej Handlowej, którzy 16 lat temu podjęli się wyzwania zorganizowania pierwszej w Warszawie studenckiej imprezy charytatywnej. Wydarzenie jest planowane i przygotowywane przez Stowarzyszenie Akademickie Magpress. Dzięki zaangażowaniu i pracy kilkudziesięciu zespołów na przestrzeni lat Koncert zyskiwał na popularności, by stać się jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń studenckich w Polsce. Tegoroczna, szesnasta już edycja, odbędzie się 14 grudnia w HULAKULA przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie. Jeżeli chcesz wziąć udział w tej niesamowitej inicjatywie, zasiadając i bawiąc się w strefie VIP, zajrzyj w zakładkę „Nagrody” i wesprzyj naszą akcję!


Opis projektu:

Święta Bożego Narodzenia są okresem szczególnym, pełnym ciepła i empatii. To czas, kiedy otwieramy się na innych i stajemy się wrażliwsi na ich problemy i potrzeby. Dlatego w imieniu Stowarzyszenia Akademickiego Magpress mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w XVI edycji Świątecznego Koncertu SGH – największym studenckim wydarzeniu charytatywnym w Polsce. Cały dochód z Koncertu przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji „Stowarzyszenie Animo”, które powstało, aby pomóc osobom doświadczającym zaburzeń psychicznych, w szczególności zaburzeń lękowych. Świąteczny Koncert SGH to także inicjatywy towarzyszące:


– Licytacje Kolacji, w ramach których można spotkać się z gwiazdami świata sztuki, nauki czy biznesu. W przedsięwzięciu tym współpracuje z nami wiele prestiżowych warszawskich restauracji, które w swej życzliwości przekazują vouchery na owe kolacje. Mentorzy tegorocznych kolacji to m.in. Karol Okrasa, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich szefów kuchni, Lanberry, piosenkarka i autorka tekstów, Maciej Kawecki, prawnik i autor materiałów technologicznych czy Michał Bańka, twórca kanału filmowego poświęconego grom fabularnym Baniak Baniaka. Kolacje odbywają się zazwyczaj na przełomie stycznia i lutego, po uprzednim skonsultowaniu terminu z obiema stronami.


– Licytacje i Loterie gadżetów przekazanych przez znane osoby oraz firmy z całej Polski. Wśród przedmiotów licytowanych znaleźć można takie perełki jak: płyty oraz zdjęcia z autografami wielu artystów takich jak Mery Spolsky czy Bitamina, wejściówki do na improwizację do Klubu Komediowego, korki z podpisem Grzegorza Krychowiaka czy pióro podarowane przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów!


Link do Licytacji na platformie Allegro Charytatywni: 

https://allegro.pl/charytatywni/stowarzyszenie-animo-odwaz-sie-zyc/cele/xvi-swiateczny-koncert-sgh-zbiorka-na-rzecz-stowarzyszenia-animo


– Tydzień Świąteczny, odbywa się na początku grudnia. Jest to pierwsze spotkanie z organizatorami Koncertu. Podczas Tygodnia można wziąć udział w konkursach i loteriach, kupić domowe wypieki i poczuć atmosferę zbliżających się Świąt. Kupno losów czy ciasta to doskonała okazja do wsparcia Fundacji. Tydzień odbywa się na Auli Spadochronowej SGH, lecz przewidziane są również inne aktywności, organizowane poza gmachem uczelni.


Finał Koncertu odbędzie się 14 grudnia 2022 r. o godzinie 19.00 w HULAKULA przy ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie, a bramki zostaną otwarte o godzinie 18.00. Podczas trwania finału wystąpią przed Państwem artyści, którzy wykonają znane polskie i zagraniczne piosenki świąteczne przy akompaniamencie zespołu. Jest to doskonała okazja do wejścia w bożonarodzeniowy klimat! Wstęp na wydarzenie jest darmowy, jednak dla osób, które wspomogą Fundację wpłatą, przygotujemy specjalną strefę VIP, w której będzie czekał na gości poczęstunek. Aby zdobyć wejściówkę, należy zajrzeć do zakładki „Nagrody”.


Cel projektu:

Cały dochód z tegorocznej edycji Świątecznego Koncertu SGH przeznaczymy na rzecz Fundacji „Stowarzyszenie Animo”, które powstało, aby pomóc osobom doświadczającym zaburzeń psychicznych, w szczególności zaburzeń lękowych. Animo nie tylko edukuje o naturze zaburzeń i sposobach ich leczenia, lecz także motywuje do podjęcia lub kontynuowania walki o siebie i umacnia wiarę, że stany, jakich doświadczają chorzy, są wyleczalne. Ponadto odpowiada na ich podstawowe potrzeby – uzyskanie zrozumienia i wsparcia emocjonalnego. W tym celu Stowarzyszenie prowadzi telefon wsparcia. Dzwoniąc pod +22 270 11 65, można uzyskać informacje, jak sobie radzić z zaburzeniami lękowymi, gdzie udać się po pomoc czy co robić w sytuacji kumulacji lęku, zaś w chwilach kryzysu - porozmawiać o swoich odczuciach, emocjach i problemach. Pomoc udzielana jest bezpłatnie i w pełni anonimowo przez psychologów. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 4 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne

Wpłaty 52

 
Dane ukryte
110 zł
 
Dane ukryte
60 zł
NS
Natalia Sawala
80 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
65 zł
PI
Piotr
65 zł
EW
Ewa
65 zł
 
Dane ukryte
65 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!