id: ymbw5t

wsparcie na leczenie Wojtka

wsparcie na leczenie Wojtka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
169 449 zł 
z 30 000
564%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 198 zrzutek i zebrali 878 311 403 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drodzy, kochani darczyńcy


  Po odejściu Wojtka jako organizator zwróciłam się do Państwa o akceptację nowego celu zrzutki. Dzięki wspaniałym ludziom, przyjaciołom, znajomym i nieznajomym, powstał piękny pomnik w ostatnim miejscu spoczynku, łamiący serca - dar od Was dla Wojtka. Oprócz tego, dzięki wielkiej naszej determinacji i ciężkiej drogi, którą przeszła mama naszego wojownika, pełnoprawnie zyskała utwory wykonane przez Wojtka. Został też uruchomiony kanał na YT ku Jego pamięci („Agresywny” Wojciech Polak). Pragnę Was kochani poinformować, że począwszy od wczoraj do 12 maja 2022 roku, co jakiś czas będą się ukazywały na YT kolejne utwory w wykonaniu Wojtka. W styczniu 2022 roku w serwisie SPOTIFY ukaże się płyta z wszystkimi utworami.


  Dziękuję z całego serca za zgodę uzyskaną od Was, aby zebrane środki na leczenie przeznaczyć na inne cele. Dzięki temu przekazaliście swoją cegiełkę, aby choć w części spełnić marzenia naszego Wojtasa. Czytając Wasze wpisy, odbierając różnymi kanałami przejmujące treści wyrażające tęsknotę za Wojtkiem wierzymy, że na zawsze zostanie z nami...


  Kochani, przyjdzie czas kiedy ponownie się do Was odezwę i poinformuję o kolejnych zrealizowanych zobowiązaniach, na które uzyskaliśmy Waszą aprobatę.


  RAZ JESZCZE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Aktualizacja zrzutki:


Drodzy, kochani darczyńcy

Nie tak to wszystko miało wyglądać. Miała być operacja ręki, udany przeszczep nerki (nerek) i życie…..

Los okazał się okrutny i zabrał nam Wojtka, a przecież nasz Wojtek miał dopiero 32 lata. Miał mnóstwo planów, marzeń i wierzył, że uda mu się je zrealizować. Kochani darczyńcy i przyjaciele Wojtka, znajomi i nieznajomi, którzy chcieliście pomóc w leczeniu naszego wojownika – jeszcze raz z całego serca dziękujemy. Odzew z Waszej strony był dla nas i przede wszystkim dla Wojtka szokiem. Ten skromny chłopak nie przypuszczał, że tylu przyjaciół i osób Mu nieznanych będzie chciało wnieść pomoc w jego leczenie i dalsze życie. JESTEŚCIE KOCHANI – DZIĘKUJEMY.

Z uwagi na ciężki okres po śmierci Wojtka trudno nam było podjąć decyzję o przeznaczeniu środków zebranych dla Niego na zrzutce. Słuchając i czytając Kochani Waszych sugestii zdecydowaliśmy o przeznaczeniu środków na pomnik dla Wojtka wraz z infrastrukturą, co będzie pamiątką od WAS dla NIEGO.

Z powodu choroby i ograniczenia w treningach Wojtek z wielkim oddaniem poświęcił się swojej kolejnej pasji tj. muzyce i śpiewaniu. Jego nagrania są dla nas wszystkich wyciskaczem łez. Nie spełnił swoich marzeń, zabrakło czasu. Marzył o wydaniu płyty. Chcąc kontynuować Jego marzenia jesteśmy w trakcie uzgodnień ze studiem nagrań w temacie wydania płyty ( toczą się rozmowy w jakiej formie płyta ma być wydana). Niestety, w tej kwestii jesteśmy zdani na wytwórnię i wiąże się to z długim okresem oczekiwania. Po sfinalizowaniu tematu udostępnimy informację w mediach społecznościowych abyście drodzy darczyńcy mogli wspomnieć Wojtka i posłuchać Jego śpiewu. Na ten cel chcemy przeznaczyć kolejną część środków zebranych dla Niego.

Wojtek był empatycznym człowiekiem i dlatego też część środków pragniemy przekazać osobie, o której Wojtek wspominał ( młody, chory mężczyzna ).

Nie jest też tajemnicą, że miłością Wojtka były zwierzęta. Zawsze powtarzał, że wszystkie pieniądze jeśliby je posiadał, wydałby na pomoc zwierzątkom, dlatego też pozostałą część środków chcemy przekazać właśnie do schronisk dla zwierząt.

Kochani, dzieląc się z Wami powyższymi informacjami wierzymy, że zaproponowany przez Nas nowy cel ( cele) zrzutki trafi do Waszych serc i będziemy mogli ten cel zrealizować.

Drodzy darczyńcy, jeżeli komuś z Państwa nie odpowiada zaproponowany przez nas podział macie prawo ubiegać się o zwrot wpłaconych środków, w terminie 14 dni, bezpośrednio do portalu zrzutka.pl , na koncie którego znajdują się środki.

WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA RAZ JESZCZE BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ODZEW, WSPARCIE I SŁOWA OTUCHY W BÓLU, Z KTÓRYM PRZYSZŁO NAM SIĘ ZMIERZYĆ.


_________________________________________________________________________________


"Jedynie Człowiek Wielkiego Serca wyciągnie pomocną dłoń aby pomagać bezinteresownie".

NIE WIEMY KOCHANI JAK BARDZO WAM DZIĘKOWAĆ, JESTEŚCIE WIELCY


Wojtek ma 32 lata. Ci wszyscy, którzy Go znają wiedzą, że od zawsze był bardzo wesołym, uśmiechniętym, pełnym pomysłów chłopakiem. Jego największym hobby była siłownia. Bardzo dużo ćwiczył. Motywowanie do treningów, przekazywanie wiedzy dotyczącej wzmacniania danej partii ciała czy też pomoc w poprawieniu nawyków żywieniowych – to było jego życie, pasja i praca. Jeszcze jednym jak się okazało wielkim talentem Wojtka jest śpiew. Wiele osób mogło się o tym przekonać.

Los się do Wojtka nie uśmiechał, a szczęście odwróciło. Pojawiały się kontuzje, zabiegi ale to było niczym w porównaniu do tego co spotkało go teraz.

Pod koniec ubiegłego roku kilkanaście dni spędził w szpitalu w następstwie powikłań związanych z jego chorobą. Jakby tego było mało dopadła go sepsa i podejrzenie o zatorowość płucną, którą ciężko, ale udało się pokonać. Życie z tlenem, zagrożenie życia i niepewność co dalej. Strach. Brak pracy – bo nie może pracować. Brak środków do życia – bo nie ma pracy. Pomoc, którą otrzymuje jest istotna ale nie zabezpieczy potrzeb wynikających z leczenia ( zakup leków, prywatne badania – konieczne!!!). A przecież musi jeszcze jeść i żyć – ścisła dieta.

A co dolega Wojtkowi ?

Wojtek jest chory na przewlekłą chorobę nerek w stadium 5D. Aktualnie jest poddawany leczeniu nerkozastępczemu hemodializami ( 4 x w tygodniu po 4,5 godziny). Nie rokuje wyzdrowienia, wymaga leczenia nerkozastępczego do końca życia.

Jedyną szansą na w miarę normalne życie jest przeszczep nerek. Wojtek na bieżąco wykonuje badania i leczy się, przede wszystkim prywatnie aby mógł zostać zakwalifikowany przez transplantologa w kolejkę oczekujących do przeszczepu. Jeżeli nawet tutaj się los do niego uśmiechnie będzie zmuszony zażywać do końca życia leki immunosupresyjne zapobiegające odrzuceniu przeszczepu.

Przed przeszczepem wskazana jest konieczna operacja ponieważ bez przeprowadzenia jej istnieje ryzyko niedowładu prawej ręki ( terminy na NFZ bardzo odległe więc zostaje operacja komercyjna).

 

Ciężko prosić o pomoc ale nie pozostaje nic innego.

Za każdą wpłaconą złotówkę, udostępnienie zrzutki i za każde dobre słowo – dziękujemy.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5414

preloader

Komentarze 310

 
2500 znaków