Aktualności5

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Kibice!


Przez ostatnie kilka lat wspólnie budowaliśmy nowy, profesjonalny klub żużlowy w Ostrowie Wielkopolskim. Robiliśmy to krok po kroku zarówno pod względem organizacyjnym, finansowym i marketingowym, jak również sportowym. Razem cieszyliśmy się ze zwycięstw i czasami przeżywaliśmy gorycz porażek. Snuliśmy plany i mieliśmy marzenia na przyszłość.


Wszystko zmieniło się w obliczu pandemii koronawirusa i wprowadzonych przez rząd zakazów i restrykcji. Nikt z nas nie miał na to żadnego wpływu. Zdrowie i życie jest najważniejsze. Dla nas – podobnie pewnie jak dla Was – bardzo ważny jest żużel, który kochamy. Nie wyobrażaliśmy sobie sytuacji, że przyjdzie nam kiedykolwiek jechać ligę bez Was – Kibiców. Solą sportu są właśnie fani.


Póki co, staramy się zbudować budżet na sezon 2020 w zupełnie nowych okolicznościach, bez wpływów z dnia meczowego, które stanowiły bardzo ważną część klubowych finansów. Podjęliśmy trudną decyzję o starcie w sezonie 2020 w eWinner 1. Lidze Żużlowej, zakładając brak wpływów z dnia meczowego. Bez Was możemy nie dojechać do końca rozgrywek. Brzmi to brutalnie, ale jesteśmy z Wami szczerzy. Tylko wspólnymi siłami możemy uratować żużel w Ostrowie, który jest bliski sercu dziesiątkom tysięcy kibiców południowej Wielkopolsce.


Wierzymy, że już niedługo spotkamy się ponownie na Stadionie Miejskim i będziemy przeżywać podobne emocje do tych, które porwały nas w pamiętnym półfinale play-off sezonu 2019. Dla takich chwil było warto żyć, dla takich chwil było warto ciężko pracować na rzecz ostrowskiego żużla. Jesteśmy przekonani, że podobnie jak my, Wy również chcecie jeszcze przeżywać piękne chwile radości i wzruszeń podczas meczów naszej drużyny. Apelujemy do Was o wsparcie i pomoc. Liczy się każda wpłata. Wierzymy, że wspólnie uratujemy ostrowski żużel, a Wy będziecie mieli świadomość i dumę, że pomogliście przetrwać klubowi, który kochacie!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 239

Ł
Łukasz
5 000 zł
D
Dawid Rudowicz
5 000 zł
TK
Tomasz Klimczak
2 500 zł
KI
Krzyś i Sylwek Konowalscy
505 zł
KM
KAROL MANIA
500 zł
R
Ryszard
500 zł
MA
Monika Arkadiusz Sodkiewicz
500 zł
DC
Dawid Choma
400 zł
A
AKŻ Speedway Ostrów
360 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Album TŻ Ostrovia 2019

Znakomity sezon 2019 dla Arged Malesa TŻ Ostrovia na łamach albumu – fotoksiażki to wspaniała pamiątka dla każdego kibica ostrowskiego klubu. Setki unikalnych zdjęć, wyniki i opisy wszystkich meczów naszej drużyny z sezonu 2019 – to wszystko znajdziecie na łamach albumu.

wybrano 19 razy (pozostało 11 z 30)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Wirtualny Karnet

Wybierając w nagrodę Wirtualny Karnet możesz umieścić swój wizerunek na trybunach Stadionu Miejskiego (według załączonej grafiki). Trzeba jednak przesłać swoje zdjęcie wykonane na jasnym tle na adres mailowy [email protected] Zdjęcie nie może przekraczać 20 MB, mieć wymiar 3000 pikseli dłuższy bok i powinno być wykonane na wprost od ramion w górę. Klub przygotuje specjalne tablice z wizerunkami kibiców, którzy wsparli w ten sposób TŻ Ostrovia.

Wirtualny karnet nie upoważnia do wstępu na mecze sezonu 2020 w momencie, gdy zostanie zniesiony zakaz organizowania imprez masowych. Karnet jest cegiełką w ramach akcji #ratujMYżużel #OSTROpoSWOJE.

wybrano 9 razy (pozostało 4991 z 5000)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Oryginalna praca „OSTROpoSWOJE” w technice string art

Praca wykonana przez jednego z kibiców ostrowskiej drużyny wykonana w technice string art., która polega na oplocie gwoździ wbitych w deskę.

Technika ta jest bardzo czasochłonna.

Przygotowanie takiej pracy zajmuje kilka godzin. 

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 2500 zł i więcej
Kask żużlowy

Kask żużlowy z autografami żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia


Pierwsze dwie osoby, które wpłacą kwotę minimum 2,5 tysiąca złotych otrzymają kask z autografami żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia. To również oryginalna pamiątka dla każdego kibica żużla, w szczególności fana ostrowskiej drużyny.

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

przewidywana dostawa: 30 listopada, 2020

Wybieram
Wpłać 12000 zł i więcej
Motocykl Grzegorza Walaska

Motocykl, który został wylicytowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sponsorzy TŻ Ostrovia Krzysztof Michalski z firmy Opał Bud i Ryszard Bochen z Masarni Roszoszyca zdecydowali się przekazać na rzecz dalszej pomocy dla ostrowskiego żużla.

Oryginalny motocykl Grzegorza Walaska może teraz być Wasz!

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Płyta „30 lat Big Cyc”

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Płyta zespołu Big Cyc „Zadzwońcie po milicję”

Płyta zespołu Big Cyc „Zadzwońcie po milicję”

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Płyta zespołu „Czarno Czarni „Francuska miłość”

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Płyta Czarno Czarni i Holly Shepherd „The power of the dance floor”

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Płyta zespołu Czarno Czarni „Nudny świat”

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 300 zł i więcej
Płyta zespołu Big Cyc „Świat według Kiepskich” z autografami muzyków.

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 5000 zł i więcej
Kevlar żużlowy

Oryginalny kevlar jednego z żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia z sezonu 2020.

Odbiór nagrody będzie możliwy w listopadzie po zakończeniu sezonu 2020. Będzie to niezwykle oryginalna pamiątka dla każdego fana speedwaya. Minimalna wpłata to 5 tysięcy złotych. Pierwsze dwie osoby, które wpłacą 5 000 zł, otrzymają w nagrodę kevlar żużlowca Arged Malesa TŻ Ostrovia.

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

przewidywana dostawa: 30 listopada, 2020

Nasi użytkownicy założyli

674 993 zrzutki

i zebrali

435 228 659 zł

A ty na co dziś zbierasz?