Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Album TŻ Ostrovia 2019

  Znakomity sezon 2019 dla Arged Malesa TŻ Ostrovia na łamach albumu – fotoksiażki to wspaniała pamiątka dla każdego kibica ostrowskiego klubu. Setki unikalnych zdjęć, wyniki i opisy wszystkich meczów naszej drużyny z sezonu 2019 – to wszystko znajdziecie na łamach albumu.

  Album TŻ Ostrovia 2019
 • Wirtualny Karnet

  Wybierając w nagrodę Wirtualny Karnet możesz umieścić swój wizerunek na trybunach Stadionu Miejskiego (według załączonej grafiki). Trzeba jednak przesłać swoje zdjęcie wykonane na jasnym tle na adres mailowy [email protected] Zdjęcie nie może przekraczać 20 MB, mieć wymiar 3000 pikseli dłuższy bok i powinno być wykonane na wprost od ramion w górę. Klub przygotuje specjalne tablice z wizerunkami kibiców, którzy wsparli w ten sposób TŻ Ostrovia.

  Wirtualny karnet nie upoważnia do wstępu na mecze sezonu 2020 w momencie, gdy zostanie zniesiony zakaz organizowania imprez masowych. Karnet jest cegiełką w ramach akcji #ratujMYżużel #OSTROpoSWOJE.

  Wirtualny Karnet
 • Oryginalna praca „OSTROpoSWOJE” w technice string art

  Praca wykonana przez jednego z kibiców ostrowskiej drużyny wykonana w technice string art., która polega na oplocie gwoździ wbitych w deskę.

  Technika ta jest bardzo czasochłonna.

  Przygotowanie takiej pracy zajmuje kilka godzin. 

  Oryginalna praca „OSTROpoSWOJE” w technice string art
 • Kask żużlowy

  Kask żużlowy z autografami żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia


  Pierwsze dwie osoby, które wpłacą kwotę minimum 2,5 tysiąca złotych otrzymają kask z autografami żużlowców Arged Malesa TŻ Ostrovia. To również oryginalna pamiątka dla każdego kibica żużla, w szczególności fana ostrowskiej drużyny.

 • Motocykl Grzegorza Walaska

  Motocykl, który został wylicytowany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, sponsorzy TŻ Ostrovia Krzysztof Michalski z firmy Opał Bud i Ryszard Bochen z Masarni Roszoszyca zdecydowali się przekazać na rzecz dalszej pomocy dla ostrowskiego żużla.

  Oryginalny motocykl Grzegorza Walaska może teraz być Wasz!

  Motocykl Grzegorza Walaska
 • Brak
Wybierz metodę płatności
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij