id: ynph9u

Rozwój Kanału "Źródło Pasji" i Stworzenie Społeczności

Rozwój Kanału "Źródło Pasji" i Stworzenie Społeczności

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Cześć, nazywam się Marek Skupień i wierzę w Twój potencjał.

Nie każdy widzi go, a tym bardziej nie każdy jest w stanie go już aktywować. Moją pasją jest pomaganie innym odkrywać i aktywować wewnętrzny moc by żyć na własnych warunkach w radości, spełnieniu i miłości. Robię to na sesjach indywidualnych i na kanale YouTube Źródło Pasji.


Wiele osób widzi jak teraz wygląda świat, mnóstwa z nas się budzi i widzi, że tak to nie musi wyglądać. Cały świat może iść w stronę przebudzenia - "Ale jak?", "Co mam zrobić?", "Jak ja jeden mogę mieć wpływ?".

Za słowami Bashara - Podążaj za ekscytacją, Tak mocno jak potrafisz, bez nalegania na oczekiwany efekt.

Jeśli jest osoba, która pracuje na kopalni bo tam pracował tata, dziadek i całe pokolenie i taki miał wgrany program rodowy, ale nie czuje się w tym szczęśliwy, to jego celem jest odkryć swój prawdziwy potencjał i podążać za nim.


Jeśli odkryjesz, że kochasz czytać książki, pisać książki, malować, rozmawiać z ludźmi, robić filmy czy też gotować, to nie dość, że robiąc to będziesz szczęśliwy to jeszcze uszczęśliwisz innych bo w Twojej "pracy" nie będzie tylko produktu/usługi, ale Twoje serce i częstotliwość, którą ono niesie. Dodatkowo będzie tam wibracja inspiracji. Możesz grać na gitarze i zauważy Cię ktoś kto uwielbia pisać, ale zainspiruje się Twoim uśmiechem - "On gra i widać, że to kocha... on robi coś co kocha, uszczęśliwia go to i tak żyje... ja też tak chcę".

Wyobraź sobie świat, w którym wszyscy "pracują" tylko w sposób, który jest z nimi spójny... Jak wtedy wyglądałby świat? Czy to nie jest przebudzenie do Nowego Świata?

To nie stanie się z dnia na dzień. Trzeba gdzieś zacząć.


Ja,

odkryłem, że moją pasją jest pomagać ludziom w odkrywaniu ich pasji / potencjału / wewnętrznego talentu i asystować w aktywowaniu ich drogi. Robię to od ponad 12 lat poprzez sesje indywidualne, a od roku również dzieląc się materiałami na Kanale YouTube. Chcę trafić do tych którzy jeszcze szukają. Chcę zwiększyć społeczeństwo ludzi świadomych i aktywujących siebie, a przez to inspirujących innych.


Kanał

Wiem że każdy jest inny i do każdego trafiają inne treści więc na kanale, poza opowiadaniem o moich doświadczeniach i praktykach tłumaczę również wartościowe treści innych (niedostępnych w naszym języku).

Na razie jest to Bashar - Istota z poza naszej planety, która od 40 lat przekazuje informacje o tym jak mamy się przebudzić i doprowadzić do kontaktu z innymi cywilizacjami. Żeby to zrobić musimy aktywować siebie.

Niedawno zacząłem tłumaczyć również Eckharta Tolle - nauczyciela uczącego mocy teraźniejszości. Osoby autentycznej na pierwszy rzut oka. Jest praktykiem bycia TU i TERAZ. Osoby na YouTube bardzo żywo zareagowały na jego pojawienie się i zbliżam się do 1000 subskrybentów. (Liczba subskrypcji nie jest taka ważna jak zasięgi, a obserwujących kanał jest prawie 2000).


Cel

Chciałbym zacząć tłumaczyć również innych nauczycieli ale takich których Wy potrzebujecie...

W głowie mam Bruca Lipton, Joe Dispenza, Alan Watts, Abraham Hicks i innych...

Żeby umieszczać więcej treści, mieć więcej czasu na tłumaczenia i na sesję z Wami, potrzebuję wsparcia finansowego tego przedsięwzięcia. Każda kwota zbliża mnie do celu i za to jestem ogromnie wdzięczny.


Wdzięczność / Nagrody

Na razie mam wiele pomysłów ale jeszcze nie poukładanych. Wiem że w pierwszej kolejności każdy otrzyma ode mnie podziękowanie i nagranie Aktywacji Połączenia Z Gwiazdą Ziemi - mocna medytacyjna, które pozwala trwale się uziemić.

Planuję zapraszać ludzi na spotkania grupowych Hipnotacji - medytacja prowadzano przez wyższe energie. Zawsze indywidualnie dopasowana do potrzeb uczestników i przestrzeni. Planuję tłumaczyć również medytacje Bashara i innych istot, (które będą dostępne w pełnej bibliotece właśnie dla Patronów tego projektu), a także godzinne nagrania.


Dodatkowy Cel i Marzenia

Występowałem już wiele razy na scenie i czuję się w takiej atmosferze jak ryba w wodze. Bywałem zapraszany na takie spotkania i na prowadzenie szkoleń. Gdy będę dysponował odpowiednią sumą regularną, będę mógł sobie pozwolić na wynajmowanie sali i trasę po Polsce ze spotkaniami i szkoleniami.


To dopiero początek mojej wizji tego, co chcę Tobie, Wams, światu przekazać.

Jeśli czujesz to co pisze - już jestem Ci wdzięczny, za pozwolenie sobie na tę wibracje.

Dziękuje Ci, że postanawiasz iść na przód.

Dziękuje, że doceniasz mój wkład w Twoją drogę.


Jak już mówiłem każda kwota zbliża mnie do Was i wspólneją aktywacji :)


PS. Moje symbole Liczbowe.

Nie interesuję się numerologią i nie znam dokładnie wszystkich znaczeń, ale jakoś niektóre liczby jaśniej mi świecą.

3 zł - ustawiłem jako minimalne - od urodzenia przyświeca mi ta liczba.

11 zł - symbol synergii i przemiany - a jednocześnie data urodzin Bashara (11.11)

23 zł - od momentu wejścia na ścieżkę rozwoju osobistego często mi się pojawiała przy zakrętach, potwierdzając, że to co robię jest właściwą drogą.

88 zł - 8 to symbol nieskończoności, a 88 to połączenie nieskończoności w synergii 8*11

233 zł - to mój najmocniejszy symbol, to połączenie wielu znaczeń:

2(33) →3 (moja liczba) * 11 (synergia) = 33;

(23)3 → 23 mój znak dobrej drogi;

233 → 2+3+3= 8 - symbol nieskończoności


Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 3 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Aktywne organizatora:
Inne
Wysyłam Energię Wdzięczności dla Ciebie
Dziękuje za Twoją decyzje o fizycznym wyrażeniu wdzięczności za moją twórczość. Energia wdzięczności zasila mnie do dalszego działania więc można śmia...
3 zł

Kupione 18

Inne
Spotkanie EnergII SynergII
Gorące podziękowanie za wejście na ten próg wyrażania wdzięczności. 11 to symbol Przemiany i Synergii. Każda osoba na tym progu otrzyma mailowo zapros...
11 zł

Kupione 2

Subskrypcje
Spotkanie Aktywacji Odczytem
Energetyczne podziękowanie za Synergiczne Połączenie z moimi wartościami. 23 to liczba która towarzyszy mi przez ostatnie 10 lat i za każdym razem gdy...
23 zł

Kupione 10

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
53 zł
 
Dane ukryte
3 zł
 
Patryk Matuła
ukryta
 
Dane ukryte
53 zł
 
Dane ukryte
3 zł
 
Patryk Matuła
ukryta
 
Dane ukryte
53 zł
 
Dane ukryte
3 zł
 
Patryk Matuła
ukryta
AS
Anna Szadkowska
11 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!