id: ypdw2n

Pomóż wybudować salę rehabilitacyjną dla nieuleczalnie chorych dzieci ze Świetlikowa

Pomóż wybudować salę rehabilitacyjną dla nieuleczalnie chorych dzieci ze Świetlikowa

3 035 zł z 3 000 zł
101%
zakończona 01.05.2020r
62 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

[AKTUALIZACJA 18.03.2020]

 

W związku z pandemią koronawirusa na świecie i wyjątkowo trudną sytuacją zwłaszcza we Włoszech, wyprawa szlakiem włoskich stadionów zostaje przesunięta na późniejszy termin. Jak jednak zapewnia jej organizator, NIE MA MOWY O JEJ ODWOŁANIU! Dlatego jednoczmy się w tych trudnych chwilach, mobilizujmy i pamiętajcie: bez względu na to, jakie plany ma koronawirus, nasze cele się nie zmieniają! Nasze dzieciaki cały czas potrzebują sali rehabilitacyjnej :)


Kochani! Lubicie wyzwania? Bo my uwielbiamy! Dlatego zapraszamy Was do wspólnej akcji Szlakiem Futbolu i Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo! Będzie sporo się działo, bo aby wesprzeć dzieci ze Świetlikowa, nasz Przyjaciel wybiera się w maju w 700-kilometrową podróż po północnej Italii szlakiem największych stadionów tej części Półwyspu Apenińskiego. Jeśli chcecie dołączyć do akcji, dorzućcie swoje kilometry! Każde wpłacone 10 zł to 1 kilometr wyprawy i bezcenna cegiełka, którą dokładacie do rozbudowy Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci o salę rehabilitacyjną. Gotowi do wspólnej jazdy? Ile kilometrów pomożecie wykręcić?


700-kilometrowa trasa będzie prowadziła z Triestu do Turynu. Po drodze odwiedzi 13 największych i najciekawszych stadionów piłkarskich tej części Włoch, m.in. Stadio Bentegodi w Weronie, Stadio San Siro w Mediolanie czy Juventus Stadium w Turynie. Zawita m.in. do Wenecji i nad jezioro Garda. Spróbuje się również dostać i obejrzeć z trybun dwa mecze mistrza Włoch - Juventusu: na wyjeździe z zespołem Udinese oraz na własnym ternie z Sampdorią. Relację z przygotowań oraz z wyprawy możecie śledzić na www.fb.com/SzlakiemFutbolu!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 62

P
Piotr Podsiadły
280 zł
PP
PBELEKTRO PIOTR BOGDZIUN
200 zł
B
Boro
200 zł
P
Piotr Podsiadły
170 zł
M
Monika L.
100 zł
K
Kwiaciarnia Pastelowa
100 zł
T
Tomasz Jastrząb
100 zł
MT
MIRADAN Technika S.C.
100 zł
PS
Piotr Solik
100 zł
A
aleksandra.sikora1991
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 460 zrzutek

i zebrali

473 971 143 zł

A ty na co dziś zbierasz?