id: ypdw2n

Pomóż wybudować salę rehabilitacyjną dla nieuleczalnie chorych dzieci ze Świetlikowa

Pomóż wybudować salę rehabilitacyjną dla nieuleczalnie chorych dzieci ze Świetlikowa

Nasi użytkownicy założyli 979 065 zrzutek i zebrali 999 281 724 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

[AKTUALIZACJA 18.03.2020]

 

W związku z pandemią koronawirusa na świecie i wyjątkowo trudną sytuacją zwłaszcza we Włoszech, wyprawa szlakiem włoskich stadionów zostaje przesunięta na późniejszy termin. Jak jednak zapewnia jej organizator, NIE MA MOWY O JEJ ODWOŁANIU! Dlatego jednoczmy się w tych trudnych chwilach, mobilizujmy i pamiętajcie: bez względu na to, jakie plany ma koronawirus, nasze cele się nie zmieniają! Nasze dzieciaki cały czas potrzebują sali rehabilitacyjnej :)


Kochani! Lubicie wyzwania? Bo my uwielbiamy! Dlatego zapraszamy Was do wspólnej akcji Szlakiem Futbolu i Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo! Będzie sporo się działo, bo aby wesprzeć dzieci ze Świetlikowa, nasz Przyjaciel wybiera się w maju w 700-kilometrową podróż po północnej Italii szlakiem największych stadionów tej części Półwyspu Apenińskiego. Jeśli chcecie dołączyć do akcji, dorzućcie swoje kilometry! Każde wpłacone 10 zł to 1 kilometr wyprawy i bezcenna cegiełka, którą dokładacie do rozbudowy Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci o salę rehabilitacyjną. Gotowi do wspólnej jazdy? Ile kilometrów pomożecie wykręcić?


700-kilometrowa trasa będzie prowadziła z Triestu do Turynu. Po drodze odwiedzi 13 największych i najciekawszych stadionów piłkarskich tej części Włoch, m.in. Stadio Bentegodi w Weronie, Stadio San Siro w Mediolanie czy Juventus Stadium w Turynie. Zawita m.in. do Wenecji i nad jezioro Garda. Spróbuje się również dostać i obejrzeć z trybun dwa mecze mistrza Włoch - Juventusu: na wyjeździe z zespołem Udinese oraz na własnym ternie z Sampdorią. Relację z przygotowań oraz z wyprawy możecie śledzić na www.fb.com/SzlakiemFutbolu!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 62

BR
Piotr Podsiadły
PP
PBELEKTRO PIOTR BOGDZIUN
200 zł
BO
Boro
200 zł
PS
Piotr Solik
100 zł
AG
Kwiaciarnia Pastelowa
100 zł
TW
Tomasz Walaszek
100 zł
TJ
Tomasz Jastrząb
100 zł
AL
aleksandra.sikora1991
100 zł
MT
MIRADAN Technika S.C.
100 zł
ML
Michał
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków