Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Kalendarz tramwajowy 2021 ID: ypwnhd

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Kalendarz Tramwajowy 2021 - odbiór osobisty

  Wybierając tę opcję, otrzymasz gotowy kalendarz z opcją odbioru osobistego w Poznaniu (Jeżyce lub centrum).

  - 46 zł za jedną sztukę

  - 88 zł za dwie sztuki

  - 126 zł za trzy sztuki

  - 165 zł za cztery sztuki

  - 190 zł za pięć sztuk

  Kalendarz Tramwajowy 2021 - odbiór osobisty
 • Kalendarz tramwajowy 2021 - wysyłka Pocztą Polską

  Najtańsza, ale NIEREJESTROWANA forma dostawy. Wybierasz na własną odpowiedzialność, w zależności od stopnia zaufania do Poczty ;) (czyli nie polecam)

  - 54 zł za jedną sztukę

  - 96 zł za dwie sztuki

  Kalendarz tramwajowy 2021 - wysyłka Pocztą Polską
 • Kalendarz tramwajowy 2021 - wysyłka paczkomatem

  Wybierając tę opcję, otrzymasz gotowy kalendarz do wybranego przez siebie paczkomatu.

  - 59 zł za jedną sztukę

  - 101 zł za dwie sztuki

  - 139 zł za trzy sztuki

  - 178 zł za cztery sztuki

  - 203 zł za pięć sztuk

  Kalendarz tramwajowy 2021 - wysyłka paczkomatem
 • Kalendarz Tramwajowy 2021 - wysyłka kurierem DHL

  Wybierając tę opcję, otrzymasz gotowy kalendarz z opcją dostawy kurierskiej DHL.

  - 66 zł za jedną sztukę

  - 108 zł za dwie sztuki

  - 146 zł za trzy sztuki

  - 185 zł za cztery sztuki

  - 210 zł za pięć sztuk

  Kalendarz Tramwajowy 2021 - wysyłka kurierem DHL
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij