id: yr22m9

Leczenie i rehabilitacja

Leczenie i rehabilitacja

Nasi użytkownicy założyli 1 177 304 zrzutki i zebrali 1 229 569 360 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani,


Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc dla naszego trenera brazylijskiego jiu jitsu Adama Zielińskiego, który uległ poważnemu wypadkowi podczas walki na zawodach. W wyniku tego zdarzenia konieczne były dwie pilne operacje, które przeszedł w Turcji. Obecnie przebywa w szpitalu w Stambule, a jego stan wymaga dalszej hospitalizacji oraz kolejnej operacji.


Koszty leczenia już teraz wynoszą 42 tysiące złotych i niestety ciągle rosną. Po powrocie do Polski nasz trener będzie potrzebował długiej i intensywnej rehabilitacji, aby móc wrócić do sprawności. Fizjoterapia i dalsze leczenie to dodatkowe wydatki, które przerastają możliwości finansowe jego i jego rodziny.


Nasz trener to wyjątkowy człowiek, który poświęca swoje życie, przekazując swoją pasję i wiedzę o jiu jitsu. Kocha to co robi, prowadzenie treningów sprawia mu radość i daje ogromną satysfakcję. Teraz my możemy go wesprzeć w najtrudniejszym momencie jego życia. Aby dalej mógł robić to co kocha!


Prosimy Was o każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Każda złotówka ma znaczenie i przybliża naszego trenera do powrotu do zdrowia. Jeśli nie możecie wesprzeć nas finansowo, prosimy o udostępnienie tej zbiórki, aby dotarła do jak największej liczby osób.


Razem możemy więcej!


Dziękujemy za Wasze wsparcie i pomoc,

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 663

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków