id: yr5fjg

Profesjonalny Robot treningowy do nauki tenisa stołowego Amicus Prime dla zawodników UKS Energia Siewierz

Profesjonalny Robot treningowy do nauki tenisa stołowego Amicus Prime dla zawodników UKS Energia Siewierz

1 664 zł z 7 400 zł
22%
zakończona 13.03.2020r
27 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy jaką jest zakupu profesjonalnego robota do doskonalenia gry tenisa stołowego.


Stowarzyszenie UKS ENERGIA SIEWIERZ z siedzibą w Szkole Podstawowej nr 2 jest klubem sportowym działającym od kwietnia 2019 roku, który zajmuje się szkoleniem dzieci w grę tenisa stołowego już od najmłodszych lat.


W dobie komputerów i telefonów komórkowych niezwykle ważne jest rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży pasji i motywacji do podejmowania działań prozdrowotnych, wśród których ogromną rolę odgrywa sport. Treningi opatrzone odpowiednim sprzętem sportowym i prowadzone przez profesjonalnych trenerów gwarantują młodym zawodnikom nie tylko zdrową rywalizację, wiele radości, niepowtarzalnych przeżyć oraz mnóstwo ruchu, ale w przyszłości otwierają drogę do kariery zawodowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnego społeczeństwa, pragniemy stworzyć naszym młodym zawodnikom jak najlepsze warunki do trenowania dyscypliny sportowej, jaką jest tenis stołowy. Jako początkujący klub mamy przez gminę stworzone bardzo dobre warunki (hala sportowa, odpowiednia ilość godzin treningowych), jednakże aby trenować liczną grupę dzieci, potrzebujemy sprzętu, który nam to umożliwi. Dlatego każda forma pomocy i inicjatywa jest dla nas niezwykle cenną cegiełką na drodze do osiągania coraz wyższych celów. Jednym z nich jest wypromowanie zawodników ze Śląska na arenie krajowej, którzy będą godnie reprezentować nasze miasto jak i region jako ten, który inwestuje w sport i zdrowie młodego pokolenia. 

Na wczesnym etapie rozwoju nasz klub może poszczycić się wieloma wspaniałymi młodymi talentami. Jeden z zawodników (rocznik 2007) jest powołany do kadry Śląska młodzików, intensywna praca 13-latka zaowocowała m.in. zdobyciem 2 miejsca w Śląskim Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym, pozostali są na etapie szkolenia i również zaczynają odnosić sukcesy. Profesjonalną opieką sportową pragniemy otoczyć również najmłodszych, czyli dzieci w wieku 6-8 lat (tu też możemy pochwalić się osiągnięciami) Jedna z najmłodszych zawodniczek (rocznik 2011) jest nr 2 na Śląsku w kategorii skrzat. Proces kształtowania sportowych umiejętności zawodników naszego klubu prowadzi trener - były zawodnik superligi Duńskiej, tenisista obecnie grający na światowym poziomie.

Ma on doskonałe podejście do dzieci, podczas treningów sięga po różnorodne metody i formy pracy, poszukuje rozwiązań stwarzających naszym podopiecznym warunki do dalszego szlifowania swych talentów. 

Państwa wsparcie pomoże stworzyć naszym zawodnikom doskonałe warunki do rozwijania umiejętności sportowych oraz osiągania założonych celów i sukcesów.


W urzeczywistnieniu zakładanych planów Członkowie Stowarzyszenia wkładają własne siły lecz ze względu na brak wystarczających środków finansowych nie jesteśmy w stanie zakupić i doposażyć klubu tak jak byśmy chcieli stąd zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci jakiejkolwiek kwoty pieniężnej na zakup robota umożliwiającego jeszcze lepsze szkolenie dzieci


Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie

wkładem w radość i uśmiech dzieciaków w trakcie doskonalenia gry
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 27

AM
Anna Michulka
200 zł
K
Krystyna
100 zł
JM
Jacek M
25 zł
MM
Małgorzata Michułka
50 zł
KT
Kamil Tomaszuk
10 zł
M
Zbiórka Marysi i Zosi
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
NB
Natalia Bronikowska
50 zł
K
Kasia
100 zł
AS
Agnieszka Szatan
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 832 zrzutki

i zebrali

528 825 154 zł

A ty na co dziś zbierasz?