id: yrdcz3

Akcja Szlachetna Paczka ! Pomóżcie !

Akcja Szlachetna Paczka ! Pomóżcie !

0 zł
z 2 000
0%
zakończona
01.01.2018r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 107 zrzutek i zebrali 1 064 197 369 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbiórka w ramach akcji Szlachetna Paczka ! Zbieramy pieniądze na zakup reszty rzeczy dla rodziny zakwalifikowanej do programu ! Pomóżcie !

Jedna z rodzin zakwalifikowana do programu Szlachetnej Paczki wciąż na tę paczkę czeka ! Znalazł się darczyńca jednak pieniędzy na zakup rzeczy potrzebnych rodzinie jest za mało ! Potrzebujemy zebrać jeszcze dodatkową kwotę tak by móc zapewnić podstawowe potrzeby rodziny, te aktualne i najważniejsze. Pomóżcie proszę w miarę swoich możliwości! Jestem wolontariuszką Szlachetnej Paczki i opiekunem tej rodziny tak więc to ja działam aby znaleźć jeszcze kilku darczyńców, którzy mogliby się włączyć w pomoc tej rodzinie. Polecono mi tę stronę i mam nadzieję, że się nie zawiodę ! Oto opis rodziny :

Pani Krystyna (78 l.) mieszka wraz z córką Barbarą (58 l.) i wnukiem Piotrem (37 l.). Pani Krystyna jest emerytką, Pani Barbara ma rentę, a Pan Piotr jest bezrobotny. Rodzina boryka się przede wszystkim z poważnymi chorobami. Pani Krystyna choruje między innymi na POChP, chorobę wieńcową, astmę oraz reumatoidalne zapalenie stawów przez co jej dłonie i stopy są zniekształcone. Pani Barbara choruje na Parkinsona oraz ma znaczne schorzenie kręgosłupa. Czekają ją w najbliższym czasie dwie niezwykle poważne operacje. Schorzenia te uniemożliwiają Paniom normalnie funkcjonować. Pan Piotr jest zdrowy ale boryka się z problemem znalezienia stałej pracy. Jest nieporadny na rynku pracy. Został wielokrotnie oszukany przez swoich pracodawców. Ma niskie poczucie wartości. Rodzina boryka się z dużymi trudnościami finansowymi. Ich wspólny przychód wynosi miesięcznie 2046 zł. Po zrobieniu opłat i zakupie leków na życie zostaje rodzinie ok. 133 zł na osobę. Dla Pana Piotra najważniejsze jest znalezienie stałej pracy z uczciwym pracodawcą. Pan Piotr nie boi się żadnego zajęcia. To co urzeka w tej rodzinie to wzajemne wsparcie, pomoc i opieka. Pan Piotr opiekuje się babcią, często wstaje do niej w nocy. Pani Barbara mimo poważnych chorób i długiemu pobytowi w szpitalu nie poddaje się i nie traci wiary w to, że wyzdrowieje choć przed nią bardzo poważna operacja mózgu. Widać tu silne więzi tak jak w rodzinie być powinno. Pani Irenie potrzebne jest nowe, specjalistyczne, wyższe łóżko gdyż z obecnego nie jest w stanie wstanie sama wstawać. Rodzina potrzebuje ubrań na zimę i małej lodówki gdyż obecna jest zepsuta a rodziny nie stać na nową.

Kochani liczę na Was! Grosz do gorsza i ludzie otrzymają to bez czego ciężko im funkcjonować, o wsparciu psychicznemu dzięki takiej paczce nawet nie wspomnę bo jest ono meeega duże ! Otrzymanie takiej paczki ma wielką moc!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!