id: ysaxt3

Pickuppy i karetki i wszelka inna pomoc dla Ukrainy/Pickups, ambulances and any other help for Ukraine/Pickup, ambulanze e altri tipi di aiuto per l'Ucraina

Pickuppy i karetki i wszelka inna pomoc dla Ukrainy/Pickups, ambulances and any other help for Ukraine/Pickup, ambulanze e altri tipi di aiuto per l'Ucraina

Nasi użytkownicy założyli 1 034 265 zrzutek i zebrali 1 100 048 741 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

NASZ PIERWSZY PICKUP, NA KTÓREGO ZEBRALIŚMY PIERWSZE 8.000 ZŁ Z TEJ ZBIÓRKI JUŻ POMAGA NA UKRAINIE!!! CHŁOPAKI Z BATALIONU MEDYCZNEGO DONOSZĄ, ŻE TO STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ, A NASZ NISSAN NAVARA ROBI ROBOTĘ - ZBIERAMY ZATEM NA KOLEJNEGO PICKUPA DLA 112 SPECBRYGADY TRO ZBROJNYCH SIŁ UKRAINY ORAZ SPRZĘT TOWARZYSZĄCY!!!


Pomagamy Ukrainie od pierwszych dni wojny. Do tej pory udało nam się pozyskać osiem karetek, autobus-blok operacyjny, jednego busa i jednego pickuppa. Pojazdy te zakupione zostały w dużej mierze dzięki Waszej pomocy i - nie ma w tym przesady - ratują życie dziesiątek ludzi na linii frontu na Ukrainie.


Karetki wożą ludzi z linii frontu lub ze szpitali frontowych do szpitali specjalistycznych, gdzie ranni są poddawani zabiegom medycznym ratującym zdrowie i życie. Autobus Autosan H10 niesie pomoc przy linii frontu jako mobilny punkt operacyjny, wraz z wykwalifikowanym personelem medycznym.


Nasz pickup Nissan Navarra dostarcza do linii frontu drony zwiadu powietrznego wraz z ich obsługą, które współdziałać będą jednocześnie z zamontowanym na tym pojeździe uzbrojeniem służącym do zwalczania obiektów latających, jak również służy do ochrony obsługujących owe drony. Poza militarno-ofensywnym przeznaczeniem, służy on również do ewakuacji rannych z pola walki. Chłopaki ze 112 Brygady TRO Zbrojnych Sił Ukrainy nie mogą się go nachwalić!


Na linii frontu nadal najbardziej potrzebne są samochody terenowe typu pickupp! Jesteśmy w stałym kontakcie z Przyjaciółmi znajdujących się obecnie przy linii frontu więc to nie są koncepcje osób "oderwanych od realiów", ale prośba zgłaszana bezpośrednio przez tych, którzy są w epicentrum tej strasznej wojny.


Brakuje nam jeszcze ostatnie kilka tysięcy złotych na spłacenie pierwszego pickuppa (sprzedawca- nasz Przyjaciel -przekazał nam go mimo braku wpłacenia całej ceny!). Koszt kolejnego pojazdu to ok. 15 tys. złotych. Ale nie zamierzamy poprzestać na dwóch:)


Obok tego, potrzebny jest sprzęt towarzyszący - drony zwiadowcze, stazy taktyczne itp. 

Pojazdy zostaną przekazane na rzecz Fundacji „VSE V TVOIH RUKAH”, której pełnomocnikiem jest nasz Roberto (https://www.facebook.com/roberto.dupek.3) i którą z całym sercem i przekonaniem reprezentuje. Jest to Fundacja założona przez deputowanego Rady Miasta Kijów Oleksandra Brodskiego, jednocześnie dowódcę 112 specbrygady TRO, która dla Zbrojnych Sił Ukrainy zajmuje się ewakuacją rannych z pola walki, zwiadem powietrznym (drony) oraz obroną przeciwlotniczą. 


Oczywiście jak zwykle dane wszystkich Darczyńców zostaną umieszczone na pojeździe i pojadą na Ukrainę.  


Nasze działania zainteresowały media:

TVP Gorzów

https://gorzow.tvp.pl/61833344/spolecznicy-kupuja-stare-karetki-pogotowia-pojazdy-trafiaja-na-ukraine?fbclid=IwAR0-Nc1L-3WGULycH4sF-LbqnQ8TjIAwHuZBAvy0_KDSsYgpH81XQCeuj_s

Reportaż Ernesta Saja:

https://www.youtube.com/watch?v=254mcOOzGFE&feature=share&fbclid=IwAR0Q6YhLnfZ9olFN-DrAwqcPI9XQP9lPKwl_8fgwjBdG2TRoWIsRTZxmYFQ


Informacja o spotkaniu z W.Kliczko

https://amp.tvn24.pl/swiat/ukraina-pomoc-medyczna-dotarla-do-kijowa-witalij-kliczko-z-serca-dziekuje-polakom-naszym-przyjaciolom-5716871


Nasze działania są relacjonowane na facebooku:

https://www.facebook.com/roberto.dupek.3


Środki zostaną wypłacone na moje konto i to z niego realizowany będzie cel zbiórki. Informuję też, że portal nie pobiera prowizji.

PROSIMY - DOKŁADAJCIE SIĘ!Nasz pierwszy pickup już we właściwych rękach:


1ILmdfzYgUx5HNfr.jpg

Historyczne fotki:

Malowanie naszego autobusu:a5e61d2311ff416b.jpeg

m8bd238bb1400c80.jpeg

Nasz specbatalion medyczny i karetki:


hdd93ac5b6ca7d83.jpeg

r50a0455093cb707.jpeg

Wielki zaszczyt- Mer Miasta Kijowa Vitalij Kliczko docenia naszą działalność

y5fed65ba7b788a7.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

ST
SKAT transport
300 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
DS
Dawid skrzypczak
1 000 zł
DK
Ewa Reich
200 zł
EK
Edward Kuchyt-Evpol
500 zł
AS
Andrzej Siobowicz
400 zł
IG
Iwona Guszpit
300 zł
EB
Krzysztof Bzdak
4 500 zł
WK
10 zł
PB
Przemek Bok
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków