id: ysbj4b

SPECJALNY ODCINEK JANUSZA

SPECJALNY ODCINEK JANUSZA

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witaj!

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś absolutnie specjalnego- ekskluzywny, trwający ponad 8 minut, odcinek przygód Janusza. ALE TO NIE WSZYSTKO!


Jeżeli jesteś fanem naszej twórczości i chcesz nas wesprzeć, możesz zrobić to właśnie teraz, przy okazji zyskując wspaniałe bonusy. Kwota zebrana podczas akcji, zostanie przeznaczona na nowe odcinki przygód Janusza, jak i szeroko pojętą działalność Kabaretu Czwarta Fala.


Jeśli chcesz nas wesprzeć, są 3 opcje:

1.WPŁATA 5 zł i więcej- w zamian za taką wpłatę, otrzymujesz bezpłatnie link do specjalnego świątecznego odcinka przygód Janusza. Dodatkowo, bierzesz udział w losowaniu koszulki ze sklepu www.czwartafala.teetres.com


2.WPŁATA 25 zł i więcej- w zamian za wpłatę, otrzymujesz bezpłatnie dostęp do odcinka, udział w losowaniu koszulki oraz SPECJALNE IMIENNE POZDROWIENIA OD JANUSZA.(sprawdź poniżej ZASADY OTRZYMANIA POZDROWIEŃ OD JANUSZA).3.WPŁATA 1500 zł- Opcja PRYMA SORT- bezpłatne, OSOBISTE SPOTKANIE Z JANUSZEM I PJOTEREM.

Janusz wraz ze swym synem, Pjoterem, odwiedzą Cię w dowolnym miejscu NA TERENIE POLSKI i wręczą specjalnie przygotowane upominki. Istnieje również opcja wręczenia za pośrednictwem Janusza i Pjotera świątecznych prezentów. Oczywiście, wszystko zgodnie z obowiązującym aktualnie reżimem sanitarnym. Osoby, które zdecydują się na wyżej wymienioną opcję, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego [email protected] celem ustalenia terminu i pozostałych szczegółów wizyty.

Jeżeli niezgodność terminów uniemożliwi spotkanie, kwota wsparcia zostanie zwrócona.

Spotkanie z Januszem i Pjoterem jest możliwe tylko i wyłącznie na terenie Polski.


ZASADY OTRZYMANIA POZDROWIEŃ OD JANUSZA;

Każda osoba, która wpłaci 20 zł, oprócz dostępu do odcinka otrzyma imienne pozdrowienia od Janusza, pod warunkiem, że wpłacając, w rubryce "Wiadomość do organizatora " wpisze "Pozdrowienia dla...", następnie wpisze kogo Janusz ma pozdrowić (np. Świąteczne pozdrowienia dla Kuby i jego żony Marysi. Trzymajta się).

Osobom, które nie wpiszą dla kogo mają być pozdrowienia, prześlemy pozdrowienia ogólne.

Wszystkie pozdrowienia będą nagrywane indywidualnie, więc nie bójcie się, że dostaniecie szablonowe życzenia, każdy dostanie inne :)

Zakaz używania wulgaryzmów, lub treści obraźliwych (również względem somsiada) w życzeniach, takich nie będziemy nagrywać. Kabaret ma prawo odmówić nagrania życzeń, które uzna za niestosowne, wówczas kwota wsparcia zostanie zwrócona.


Życzenia będą nagrywane na bieżąco do godziny 14.00 każdego dnia i wysyłane po godzinie 16.00, czyli wpłacając 20 zł we wtorek o 14.30, życzenia dostaniesz w środę po 16.00. Tempo wysyłki zależy od ilości życzeń do nagrania.


Wszystkie życzenia wysyłamy za pośrednictwem portalu wetransfer.com na adres mailowy podany w zrzutce.


UWAGA!

W razie jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt na adres mailowy [email protected]


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 899

MS
Martin S
300 zł
DS
Dawid
200 zł
ZS
Zbigniew Sawicki
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AC
Tomasz Nejmann
100 zł
PK
Piotr Kiczko
77 zł
F1
50 zł
BP
Bartek
50 zł
AR
arek romański
50 zł
DL
Blue TSL
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 77

 
2500 znaków
 • Jakub Chmielewski

  Pozdrowienia dla Kuby i Stasia!!!

  25 zł
 • Jaroslaw LEWANDOWSKI

  Noworoczne życzenia dla Johana i jego prymasort sióstr. Od żółwika Janusza i Pjetera

 • RZ
  Robert Zabielski

  Świąteczne i noworoczne pozdrowienia dla Roberta i jego żonki Justynki. Masz Kobitke PRIMA SORT. Trzymajta się Kurła !

  30 zł
 • PK
  Paweł Kaczmarzyk

  Prima sort życzenia dla Andrzeja Brudniaka ze Stalowej Woli. Udanego 2021 roku. Dużo pieniędzy i młodej pięknej drugiej połówki. Chociaż jak mówi Pudzianowski: i tak by to nic nie dało hehe.

  25 zł
 • AS
  Arczi

  "Śwagry! Witajta i słuchajta kurła! Na ten zbliżający się Nowy Rok życzę Wam żebyście byli tacy przystojni i wysportowani jak ja. Żebyśta mieli dużo piniążków, a już na pewno więcej niż somsiad. Meczyków w PESa takich nie za trudnych, nie za łatwych. Imprez do rana oraz szybkiego niczym Passat dojścia do siebie po bimberku śwagra. Fajnego przyjaciela już Wam życzyć nie musze bo aktualny jest pryma sort! Trzymajta się."

  30 zł
 • Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
DOSTĘP DO FILMU

Otrzymujesz bezpłatnie dostęp do UNIKALNEGO, trwającego ponad 8 minut odcinka "Wymarzona Gwiazdka Janusza"


Oprócz tego, weźmiesz dział w LOSOWANIU KOSZULKI z naszego sklepu www.czwartafala.teetres.com


UWAGA!

Na końcu opisu filmu znajdziesz link do drugiego filmu, którego również aktualnie nie ma u nas na kanale, a do tej pory zobaczyć go można było tylko podczas występów na żywo.


rozwiń

wybrano 682 razy

Wpłać 25 zł i więcej
ŻYCZENIA OD JANUSZA

Chcesz się wyróżnić?

Chcesz mieć coś, o czym somsiad może jedynie pomarzyć?

Wiesz, że mądrego to dobrze posłuchać ?


Masz idealną okazję, otrzymać NAGRANY PRZEZ JANUSZA FILM Z ŻYCZENIAMI, LUB Z JAKIMKOLWIEK INNYM TEKSTEM NAPISANYM PRZEZ CIEBIE. Unikatowe, napisane właśnie dla Ciebie. Możesz złożyć świąteczne życzenia rodzinie, pozdrowić brata, zaimponować dziewczynie, zaskoczyć swoich znajomych. Janusz nagra film osobiście i wyśle Ci na maila.


ZASADY OTRZYMANIA POZDROWIEŃ OD JANUSZA;

Każda osoba, która wpłaci 25 zł, oprócz dostępu do odcinka otrzyma imienne pozdrowienia od Janusza, pod warunkiem, że wpłacając, w rubryce "Wiadomość do organizatora " wpisze "Pozdrowienia dla...", następnie wpisze kogo Janusz ma pozdrowić (np. Świąteczne pozdrowienia dla Zbyszka z Elbląga i" i zaznaczy "Pokaż wiadomość w komentarzach na zrzutce".

Osobom, które nie wpiszą dla kogo mają być pozdrowienia, prześlemy pozdrowienia ogólne.

Wszystkie pozdrowienia będą nagrywane indywidualnie, więc nie bójcie się, że dostaniecie szablonowe życzenia, każdy dostanie inne :)

ZAKAZ używania wulgaryzmów, lub treści obraźliwych w życzeniach (obrażanie sąsiadów również się w to wlicza). Takich życzeń nie będziemy nagrywać. Ma być pozytywnie, z humorem i kulturalnie. Kabaret ma prawo odmówić nagrania życzeń, których treść uzna za niestosowne, wówczas kwota wsparcia zostanie zwrócona.


Życzenia będą nagrywane na bieżąco do godziny 14.00 każdego dnia i wysyłane po godzinie 16.00, czyli wpłacając 20 zł we wtorek o 22, życzenia dostaniesz w środę po 16.00. Tempo wysyłki zależy od ilości życzeń do nagrania.

Wszystkie życzenia wysyłamy za pośrednictwem portalu wetransfer.com na adres mailowy podany w zrzutce.

rozwiń

wybrano 186 razy

Wpłać 1500 zł i więcej
OSOBISTA WIZYTA JANUSZA i PJOTERA

Opcja PRYMA SORT- bezpłatne, OSOBISTE SPOTKANIE Z JANUSZEM I PJOTEREM.


Janusz wraz ze swym synem, Pjoterem, odwiedzą Cię w dowolnym miejscu NA TERENIE POLSKI i wręczą specjalnie przygotowane upominki.

Co więcej, przyjadą legendarnym Passatem 1,9 TDI, kto wie, może nawet Janusz pozwoli Ci siąść w środku.

Istnieje również opcja wręczenia za pośrednictwem Janusza i Pjotera świątecznych prezentów. Oczywiście, wszystko zgodnie z obowiązującym aktualnie reżimem sanitarnym. Osoby, które zdecydują się na wyżej wymienioną opcję, prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego [email protected] celem ustalenia terminu i pozostałych szczegółów wizyty.

Jeżeli niezgodność terminów uniemożliwi spotkanie, kwota wsparcia zostanie zwrócona.

Spotkanie z Januszem i Pjoterem jest możliwe TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TERENIE POLSKI.


rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

851 430 zrzutek

i zebrali

735 854 220 zł

A ty na co dziś zbierasz?