id: ysnyg8

Jak zostać czarodziejem?

Jak zostać czarodziejem?

51 zł 
z 20 000 zł
0%
zakończona 04.06.2021r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zapraszamy do wsparcia realizacji niesamowitego programu edukacyjno – rozrywkowego

z którego już niedługo będzie mogło skorzystać także Twoje dziecko

Jak zostać czarodziejem?


Naszym zamysłem jest nagranie pięciu około 40 minutowych odcinków w których gwiazdy słynnej na całym świecie grupy iluzjonistów "Champions of Illusion" wykonają magiczne sztuczki , nauczą ich wykonania i pokażą jak samemu wykonać do nich rekwizyty z prostych rzeczy dostępnych w każdym domu.


Program ten jest skierowany do całej rodziny bez względu na wiek - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nasi Artyści zaprezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z różnego rodzaju rekwizytami, które każdy, zgodnie z ich zaleceniami samodzielnie zdoła wykonać.


Dzieci w wieku przedszkolnym, nastolatkowie czy dorośli – zawsze jest odpowiedni czas by nauczyć się nowych rzeczy dzięki którym będziecie mogli zaimponować znajomym, kolegom za pracy czy szkoły

Nauka przez zabawę jest najlepszą formą do rozwinięcia zdolności intelektualnych i oderwania dzieci od komputera czy smartfona.


Co każde, zdobyte na naszej zbiórce 4 tysiące złotych zrealizujemy kolejny odcinek.

Za te pieniądze zaprosimy do realizacji nagrania Iluzjonistę, wynajmiemy salę, oświetlenie, nagłośnienie, ekipę filmową oraz montaż.

Jeśli zbiórka będzie przebiegała zgodnie z naszymi zamierzeniami, to co tydzień w niedzielę będziemy transmitować nowy odcinek.

Po uzbieraniu pełnej kwoty, wszystkie 5 odcinków zamieścimy bezpłatnie w sieci.


Nie wszystkich rodziców w dobie pandemii stać na wykupywanie koncertów, czy spektakli online z różnymi atrakcjami dla dzieci.

Dzięki Waszej pomocy i naszej realizacji tego projektu każde dziecko w Polsce będzie mogło nieodpłatnie z tego skorzystać.


Program realizuje Stowarzyszenie Magic Stage, a głównymi partnerami przedsięwzięcia są Impresariat Online oraz Blaze Sound & Media.Magic Stage:

https://magicstage.eu/

https://www.facebook.com/magicstage.eu


Blaze Sound & Media:

https://blazemedia.pl/

https://www.facebook.com/BlazeSoundMedia

https://www.instagram.com/blaze.sound/


Impresariat Online:

http://impresariatonline.pl/

https://www.facebook.com/impresariatonline
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 4

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
Magiczny Certyfikat

Serdecznie nam miło, że chcesz wesprzeć nasz projekt! Za tą kwotę wyślemy Ci imienny certyfikat w pliku PDF na maila. Żeby go uzyskać musisz się z nami skontaktować mailowo ➡️ [email protected]

rozwiń
Wpłać 100 zł i więcej
Magiczna płyta z występami artystów z grupy Champions of Illusion

Serdecznie nam miło, że chcesz wesprzeć nasz projekt! W ramach tej kwoty otrzymujesz również wszystko co w progu poprzednim. Wyślemy do Ciebie fizyczną płytę z występami artystów z grupy Champions of Illusion. Po wpłacie prosimy o kontakt mailowy ➡️ [email protected]

rozwiń
Wpłać 500 zł i więcej
Magiczny film z podziękowaniem od wybranego Artysty

Wow to niesamowite! Dziękujemy za wsparcie! W ramach tej kwoty otrzymujesz również wszystko co w progach poprzednich. W ramach tej kwoty otrzymasz specjalne podziękowanie od wybranego przez siebie Artysty. Film prześlemy na maila. Po wpłacie prosimy o kontakt mailowy ➡️ [email protected]

rozwiń
Wpłać 1000 zł i więcej
Indywidualna Lekcja przez internet

Za taką kasę możemy dać Ci jedno. Indywidualną lekcję z wybranym przez Ciebie Artystą z grupy Champions Of Illusion! Lekcja odbędzie się na zoomie. W ramach tej kwoty otrzymujesz również wszystko co w progach poprzednich. Po wpłacie prosimy o kontakt mailowy ➡️ [email protected]

rozwiń
Wpłać 2000 zł i więcej
Indywidualny pokaz u Ciebie w domu!

Za taką kwotę już dostajemy swobodę działań! Taka kasa oznacza jedno - indywidualny pokaz Magii w Twoim domu. W każdym miejscu na terenie Polski. W ramach tej kwoty otrzymujesz również wszystko co w progach poprzednich. Po wpłacie prosimy o kontakt mailowy ➡️ [email protected]

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

851 148 zrzutek

i zebrali

735 374 943 zł

A ty na co dziś zbierasz?