Darmowe, bezpiecznie zapakowane posiłki dla medyków i pacjentów walczącym z koronawirusem! ID: ysr8ea

Darmowe, bezpiecznie zapakowane posiłki dla medyków i pacjentów walczącym z koronawirusem! ID: ysr8ea

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

7 428 zł z 108 750 zł

6%

7 428 zł

7 428 zł

z 108 750 zł

zakończona

zakończona

18.04.2020r

62

62

wspierających
6%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 4

 • To niesamowite! Dostarczyliśmy do szpitali już 7376 posiłki, z czego 940 ufundowaliście WY! Dziękujemy w imieniu pracowników służby medycznej! Nadchodzące dni mogą być ciężkie... dlatego mobilizujmy się i działajmy dalej!

  Czytaj więcej
 • To nie prima aprilis! Do 1ego kwietnia przekazaliśmy wspólnie 4550 posiłków (!), z czego aż 722 ufundowaliście WY! Dziękujemy!

  To jednak nie koniec walki. Najcięższe dni przed nami, a sytuacja robi się coraz trudniejsza. Pomóż nam wspierać szpitale zakaźne - nawet jeśli jedynie (lub AŻ) udostępnieniem!

  Czytaj więcej
 • Na dzień 27/03 przekazaliśmy 1310 posiłków, z czego 483 zostały sfinansowane przez WAS. Dziękujemy!

  Czytaj więcej
 • DZIĘKUJEMY! Dzięki Wam udało się nam dostarczyć dodatkowe posiłki do szpitala Uniwersyteckiego, Żeromskiego, Rydygiera i Jana Pawła II w Krakowie oraz do szpitala im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Kim jesteśmy?

Na co dzień, FitFOOD to ludzie, którzy codziennie dostarczają w 100% naturalne posiłki dla pracowników firm i korporacji na terenie największych miast w Polsce. System przypomina catering dietetyczny, ale dzięki technologii każde danie można przechowywać nawet 14 dni, pomimo braku dodatku konserwantów.


Co chcemy zrobić?

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, z którą wszyscy z nas mierzą się w Polsce i na świecie - chcemy pomóc osobom, które zaangażowane są w niesienie pomocy nam wszystkim – lekarzom i całemu personelowi medycznemu. Chcemy też wspomóc pacjentów, których liczba wciąż wzrasta.


e8ff1df9ba020e21.jpeg


Dlatego dostarczamy darmowe posiłki pracownikom służby zdrowia oraz pacjentom - do szpitali i oddziałów zamkniętych z powodu kwarantanny. Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ chcemy, aby proces dostawy i odbioru posiłków dostosowany był do szczególnych środków ostrożności – zwłaszcza unikania skupisk ludzkich oraz kontaktów. 


Na ten moment dowozimy około 200 posiłków dziennie, ale widzimy, że potrzeby są zdecydowanie większe. Dlatego zdecydowaliśmy żeby prosić WAS o pomoc. Wszystkie środki ze zbiórki przeznaczymy na dostarczenie darmowych posiłków, które będziemy dystrybuować wśród pracowników służby zdrowia oraz pacjentów znajdujących się na oddziałach. 


Dotychczas pomogliśmy w poniższych szpitalach:

Szpital Specjalistcyzny im. Rydygiera w Krakowie

Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

Szpital Specjalistyczny im. Józefa Dietla w Krakowie

Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie

Szpital Wolski im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie

Centralny Szpital Kliniczny UCK WUM w Warszawie

Szpital MSWiA w Warszawie

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawieze9f677abf216225.jpeg


Dlaczego?

Po pierwsze, chcemy razem z Wami nieść pomoc tym, którzy obecnie cała swoją energię przeznaczają na walkę z pandemią. Zapewniając im wartościowy obiad, dodamy im sił, by mogli ją wygrać!

Po drugie, wzrośnie bezpieczeństwo wśród personelu, szczególnie w miejscach objętych kwarantanną. Dostawca nie musi mieć kontaktu z nikim ze szpitala. Jeśli w szpitalu postawimy lodówkę, nie musimy być tam codziennie - przyjeżdżamy wtedy, gdy jedzenie się kończy.

Po trzecie, nasze posiłki są bezpieczne. W zakładzie stosujemy system HACCP i ISO 22 000, każdy z pracowników przed dopuszczeniem do stanowiska ma mierzoną temperaturę. Posiłki oparte są na pełnoziarnistych zbożach, bez dodatku cukru i konserwantów - w naszej firmie wierzymy, że zdrowie zaczyna się od jedzenia.

Po czwarte, zabezpieczymy się przed kryzysem. Posiłek wyprodukowany dziś może posłużyć osobie, która zachoruje nawet za 14 dni. Dzięki temu, nie będziemy narażeni na problemy z dostawą jedzenia lub zamknięciem restauracji w sytuacji, w której gwałtownie wzrośnie zapotrzebowanie.


k9ad233045e6940f.jpeg


Na co przeznaczymy zebrane środki?

Obecnie, dostarczamy dziennie około 200 darmowych posiłków dla służby zdrowia. Zrezygnowaliśmy również z marży - tam, gdzie można nasze posiłki kupić poprzez lodówkę, oferujemy średnią cenę 7,25 zł.

Sami jednak nie jesteśmy w stanie zrobić więcej - ale wierzymy, że RAZEM MOŻEMY! Walcząc z epidemią, możemy dostarczyć dodatkowe 15 000 darmowych posiłków dla osób w szpitalach zakaźnych i obszarach objętych kwarantanną. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na darmowe posiłki dla szpitali i przebywających na oddziałach zamkniętych pacjentów, aby nieść pomoc i zabezpieczać się przed kryzysem wynikającym z gwałtownie rosnącej ilości osób zarażonych.


Razem z #WzywamyPosiłki i #FitBoxyDlaLekarzy - i z WAMI - chcemy pomóc tym, którzy tego potrzebują!gdeb2098f4190da0.jpeg

Wpłacający62

 
Dane ukryte
200 zł
N
Natalia
10 zł
AN
aap naya
200 zł
G
Gosia
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JS
Jan Suffczyński
100 zł
MK
Małgorzata Kosmalska
200 zł
A
aap naya
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
 • FitFood Sp. z o.o.

  To nie prima aprilis! Do 1ego kwietnia przekazaliśmy wspólnie 4550 posiłków (!), z czego aż 722 ufundowaliście WY! Dziękujemy! To jednak nie koniec walki. Najcięższe dni przed nami, a sytuacja robi się coraz trudniejsza. Pomóż nam wspierać szpitale zakaźne - nawet jeśli jedynie (lub AŻ) udostępnieniem!

 •  
  Użytkownik anonimowy

  dzięki!

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

537 153 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?