id: ysy7j3

Rozbudowa i remont rodzinnego domu dziecka

Rozbudowa i remont rodzinnego domu dziecka

Nasi użytkownicy założyli 1 152 342 zrzutki i zebrali 1 197 689 914 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nazywamy się Beata i Tomasz i wraz z córką Emilią już od ponad 3 lat wspólnie prowadzimy rodzinny dom dziecka. Wcześniej przez ponad 10 lat byliśmy zawodową rodziną zastępczą. Obecnie pod naszą opieką przebywa 13 dzieciaczków w wieku od 8 miesięcy do 12 lat.

W zeszłym roku postanowiliśmy wyremontować oraz rozbudować nasz dom, aby dostosować pomieszczenia do potrzeb szybko rosnących dzieci. Każde z nich zaczyna potrzebować już swojego intymnego miejsca, choćby na pobycie sam na sam ze sobą ot tak po prostu. Zaciągnęliśmy kredyt, wynajęliśmy wykonawcę, który niestety okrutnie nas oszukał. Nie poddaliśmy się jednak i do tej pory staraliśmy się radzić sobie samodzielnie, ale niestety bieżąca sytuacja, ciągle rosnące ceny mocno ograniczyły nasze możliwości finansowe.

Wiara przenosi góry, wierzymy, że i tę przeniesie. Ofiarowaliśmy naszym pociechom dom pełen naszego wsparcia i miłości. Całe nasze obecne życie jest im podporządkowane i stanowią one naszą w pełnym tego słowa znaczeniu RODZINĘ. Teraz i na przyszłość chcemy i musimy im zapewnić dom-budynek, gdzie każdy będzie miał „swój kąt” tak długo, jak będzie chciał tu pozostać.

Z Waszą pomocą nasze marzenie się spełni!

 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 169

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków