Adwentowo-bożonarodzeniowa zbiórka charytatywna ID: ytcgh8

Adwentowo-bożonarodzeniowa zbiórka charytatywna ID: ytcgh8

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

1 120 zł z 1 000 zł

112%

1 120 zł

1 120 zł

z 1 000 zł
112%

Aktualności 1

  • Zbiórkę zaczynamy od darowizn dziesięciozłotowych, ale każdy może wpłacić dowolną sumę, według uznania i swoich możliwości. Poprzednie zbiórki zawsze kończyły się w Wigilię lub tuż po świętach Bożego Narodzenia. Ponieważ w tym czasie wiele osób sygnalizowało, że nie da rady dołączyć do zbiórki, w tym roku zbiórka zostaje wydłużona i zakończy się w przeddzień święta Trzech Króli. Zebrana kwota zostanie przelana 6 stycznia 2020, a darczyńcy partycypujący w zbiórce otrzymają potwierdzenie przelewu.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Jak co roku zapraszamy członków i przyjaciół wspólnot modlitewnych Cała Piękna - Róże Pustyni, Grupa Różańcowa im. Jana Pawła II i Pustynia Serc do udziału w adwentowo-bożonarodzeniowej zbiórce charytatywnej. W tym roku zbieramy na podopieczną Fundacji - Patrycję i jej nienarodzone jeszcze dziecko. Umocniona zaoferowanym wsparciem finansowym na utrzymanie siebie i dziecka, dzięki pomocy pewnej siostry zakonnej, Patrycja wróciła do Polski i aborcja nie wchodzi już w grę, może jednak ona liczyć tylko na wsparcie dobrych ludzi o otwartych sercach. Wkrótce apel o pomoc dla Patrycji pojawi się także na stronach Bractwa, a my mamy możliwość dołączenia do tej pomocy z małym wyprzedzeniem. Dzieciątko przyjdzie na świat już w lutym, piętrzą się więc konieczne wydatki, które mają zapewnić mamie i dziecku poczucie bezpieczeństwa.


Zbliżają się Święta Bożego NARODZENIA, kiedy radośnie świętować będziemy ŻYCIE, mamy więc piękną okazję do bycia pro life ku pomocy konkretnej mamy i konkretnego dziecka. Pamiętajcie także, że oprócz wsparcia finansowego, Patrycja potrzebuje także wsparcia modlitewnego, otoczmy ją w ten Adwent i nadchodzące święta gorącą modlitwą!

Wpłacający29

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
75 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

556 933 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?